April 24, 2024, 03:42:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: PREVAZICI STAGNACIJU  (Pročitano 2737 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
PREVAZICI STAGNACIJU
« poslato: Novembar 12, 2006, 11:57:54 pre podne »
Evo ovako,na stranu da stavim pocetnicki period,jer tada sta god da sam radio napredovao sam,ali ti dani su prosli.
Jako volim ovaj nas sport ali upotrebu steroida iako znam dosta o njima sveo sam na razumnu meru tako da ih
uglavnom upotrebljavam u periodima za takmicenje.
Naravno to limitira moj napredak,ali tako je do daljeg.
Zbog toga jako moram voditi racuna o nacinu treninga,ishrane i periodu oporavka,ali i pored svega dodje do ceste
pojave stagnacije u napredku.Mislim na rast ciste misicne mase.Zaista nije mi cilj da nabijem sto vise mase od koje je
veci deo mast.Postoje teorije o vecem povecanju telesne tezine i da tako istezemo fasciu nakon cega sledi laksi rast misica,ali opet u vecini slucaja....obim zasnovan
na masnoci,ma kome to treba.
Nego,sta hocu da vam kazem,najveci napredak sam pravio nakon takmicenja i takmicarske dijete,tada sam i bez
steroida jako vidno napredovao sa cistim obimom,ne samo zbog vode.
E sad sta........pa eto dosao sam na ideju da u periodima u vansezoni napravim nekoliko nedelja takmicarske dijete,
,a onda nakon toga na povratak vansezonskoj ishrani sa dosta
proteina,kvalitetnih u.hidrata i potrebne kolicine zdravih masti.
Mislim,neznam,ubedjen sam da ce ovo da radi,izmedju ostalog imao sam priliku da vidim cesto takav primer na mojim klijentima
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2009, 08:43:41 pre podne Polomac »