April 29, 2024, 12:39:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Lee Priest - Still the best arms in business!  (Pročitano 6120 puta)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Re: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #15 poslato: Septembar 14, 2006, 02:12:32 posle podne »
Kolki je to obim? 60cm???  8O

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Re: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #16 poslato: Novembar 11, 2006, 04:00:45 posle podne »
Kolki je to obim? 60cm???  8O

Pa i ja tako mislim da je tu negdje oko 58-60 cm. Meni je on jedan od najboljih bodybuilder, ali samo da je visok još bi bolji bio.

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Re: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #17 poslato: Novembar 11, 2006, 04:01:35 posle podne »
Citat: ant2ant
Nema tu ni kapi od synthola to je Priest twisted
On je natural...

Što me ti nasmija natural hahahahahahahahhahahaha

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #18 poslato: Novembar 12, 2006, 03:10:40 posle podne »
Ti mislis da nije?

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Re: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #19 poslato: Novembar 12, 2006, 04:24:58 posle podne »
Citat: ant2ant
Nema tu ni kapi od synthola to je Priest twisted
On je natural...

Što me ti nasmija natural hahahahahahahahhahahaha

Jesi li ti cuo za sarkazam?  :P

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Re: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #20 poslato: Novembar 13, 2006, 01:28:48 posle podne »
Citat: ant2ant
Nema tu ni kapi od synthola to je Priest twisted
On je natural...

Što me ti nasmija natural hahahahahahahahhahahaha

Jesi li ti cuo za sarkazam?  :P
Covek prica da vise uzimaju ove Miss O od njega...

Inace taj covek je toliko iskomleksiran da je to strasno... Mislim na njegovu visinu... On je mali i mora da ima sve najvece... Najvece ruke, najveci auto, tetovaza ne moze da bude mala.... Nego ogromna... Rucni sat ogroman itd... Nema nikakvu simetriju.... grudi su mu mnogo male, a noge prekratke u odnosu na dugacak torzo...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #21 poslato: Novembar 13, 2006, 01:44:23 posle podne »
Ja  licno mislim da je covek okinuo totalno. Ako nista drugo ona tetovaza na licu pokazuje koliko zeli iz svoje koze... Sad da li  roka Sintol ili neki derivat testa direktno u vlakna nije ni vazno...

Zoka

  • Gost
Odg: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #22 poslato: Novembar 13, 2006, 01:55:18 posle podne »
a sto mislis da tetovaza lice znaci da zeli iz svoje koze?
ja da ne radim ono sto radim tetovirao bi i dio lica... a ne mislim da sam bas nesto posebno nezadovoljan sobom :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #23 poslato: Novembar 13, 2006, 02:16:07 posle podne »
Znas kako stari. Ja volim tetovaze...jos uvek se dvoumim gde da je instaliram, a za svakoga ko se tetovira kazu da zeli nesto da promeni...sto ne znaci po difoltu da si nezadovoljan sobom. E sad...ovaj covek ne zna sta ce od sebe...sto se i po njegovom body artu vidi... Ispravi me ako gresim!  :wink:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #24 poslato: Novembar 13, 2006, 02:26:50 posle podne »
Ne mislim da je uopste niti lud niti iskompleksiran... sve to radi da bi napravio show i da bi se dobro prodao... Covjek, koliko sam skontao, izmedju ostalog pravi mjesecne DVD-e koje prodaje a ticu se njegovog zivota, znaci nikada mi nebi palo na pament da platim recimo 30$ (zaboravio sam tacnu cifru) mjesecno da bih dobijao DVD isjecke iz njegovog zivota, ali zahvaljujuci tome sto je prepoznat po svojim "ludostima" mnogi ce i to da plate... ima vjerovatno najvecu kolumnu u MD-u od svih profesionalaca, mislite da bi mu gazde MD-a to dale na lijepe oci, ili zbog BB rezultata? Ne on je "rebel", "bez dlake na jeziku" itd itd zato ga citaju i zato ga placaju...

Sjetite se Denisa Rodmana prije nekoliko godina, mislite da je bio popularan zato sto je nekoliko sezona bio najbolji skakac u NBA? Ne popularan je zato sto je bio ekcentrik... farbao kosu, pravio skandale i tako se prodavao... to radi i Lee...

Znaci mislim da je njemu jako dobro u svojoj kozi, uspio je da se proda i da dobro zaradi, a da nije bilo sve te price van bodybuildinga ko bi za njega kao "samo" bodybuildera uopste znao?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #25 poslato: Novembar 13, 2006, 02:37:17 posle podne »
Dobro da... Ima smisla ako se posmatra sa te strane... Meni deluje kao neko ko ne moze da se pomiri sa tim da Olimpiju nikada nece uzeti...mada i ja preterujem sa tom Olimpijom...nije ona jedini pokazatelj uspeha...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Lee Priest - Still the best arms in business!
« Odgovor #26 poslato: Novembar 13, 2006, 03:06:19 posle podne »
Tip je vise puta naglasio da je on dobar primjer sto neko sa losim tijelom (ovo je blagi prevod onoga sta je on rekao) moze da ucini tj. da bude solidno plasiran na takmicenjima i da cak i osvoji neko, za sve one koji misle da je za vrh i uspijeh u sportu potrebna vanserijeska genetika... tako da ne mislim da se on pati za MrO...

Ali realno kada pogledate on je cudo napravio u svakom pogledu s obzirom kako u stvari izgleda?!
Covjek je iz neke Australijske supe sa tijelom koje ima velike strukturalne mane, dosegao dosta toga u ovom sportu, postao poznat i vjerujem solidno se finasijski obezbjedio... Vozi nascar, i djeluje kako neko ko radi oni sto zeli u zivotu i od toga uspijeva da zaradjuje... a to je vec nesto...

Niti mi se nesto dopada lik ni kao takmicar ni kao pojava posebno, ali da je povremeno interesantan u BB svijetu jeste i zbog toga i nekoliko mojih tema vezanih za njega... a naravno da sam htio da za sve vas prenesem ono sto je tema Br.1 u tom trenutku u svijetu, pa od tud i vise prica o Lee-u nego li sto je on mozda zasluzio... ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me