April 19, 2024, 03:13:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Bulk bulk bulk  (Pročitano 336909 puta)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #225 poslato: Decembar 01, 2014, 06:11:24 posle podne »
Imma jedno pitanje i prikladno mi je za ovu temu.Izracunao sam bazalni metabolizam i dodao jos 500kcl za suficit sto ispada 3750 jer imam 90kg i 190 visinu.E sad kad sam poceo da merim i sve dosao sam do podatka da proteini nisu problem unosim svakodnevno varirajuci od 225-260gr i računao sam cak 0.9-1gr masti ali kad sve izracunam ispadne mi 3250 sa 4gr hidrata po kg i onda dodjem do računice da povecam za tih 500kcl 125 hidrata sto mi ispadne od  485 ? Ljudi kako je moguce to da unesem ? U tablici sam uzimao vrednosti Pirinač na 100gr=80,Krompir 25,a Pahuljice 65.Recimo da ja unosim trenutno sada oko izmedju 250-320gr.Trebam pojesti znači oko 400gr pirinča i 100gr ovsenih i pola kg krompira ?

Vidim da si fasciniran brojevima. meni nije jasno cemu tolika matematika. Ako te bas toliko kalorije zanimaju uzmes Gainer 2-3 puta dnevno i eto kalorija.

A ti da naturalan (ne znam jesil) pojedes ovo:  400gr pirinča i 100gr ovsenih i pola kg krompira, cisto sumnjam. mozda par dana al dolazi do zasicenja i ne moze. Pedja ti je reko ;)



Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #226 poslato: Decembar 02, 2014, 01:45:12 posle podne »
Haha ne zezam ja... :D

Rango, ja i dalje jedem masti uglavnom u kasnim podnevnim casovima...u zadnjih par obroka, izvori su naravno orah, bademi, ljesnjaci, maslinovo, omega 3 itd, itd...

hvala tensa
e, a da li je ok unositi masti u prvi obrok posle treninga ili pred  spavanje? omega 3 mogu kupiti u apoteci?

imam osjecaj da cu Pedju opet iznervirati ali nije mi namjera stvarno, izvini Peki :)

Van mreže grfgrf

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #227 poslato: Decembar 02, 2014, 02:45:21 posle podne »
Haha ne zezam ja... :D

Rango, ja i dalje jedem masti uglavnom u kasnim podnevnim casovima...u zadnjih par obroka, izvori su naravno orah, bademi, ljesnjaci, maslinovo, omega 3 itd, itd...

hvala tensa
e, a da li je ok unositi masti u prvi obrok posle treninga ili pred  spavanje? omega 3 mogu kupiti u apoteci?

imam osjecaj da cu Pedju opet iznervirati ali nije mi namjera stvarno, izvini Peki :)

Ja sam bas juce kod Pedje u radnji uzeo omega3 200kom. 1500 din.,a pre toga sam obisao 10 apoteka.U apoteci 50kom. Se krece od 650 do 900din,pa ti sad izracunaj...U jednoj mi je nudila za 3000 300kom,a kod Pedje za te pare dobbijes 400 kom. :P Nadam se da sam ti pomogao!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #228 poslato: Decembar 02, 2014, 06:08:12 posle podne »
Brate unosi ih kad god, samo ih pojedi. Vidi kad ti nabjolje odgovara.

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #229 poslato: Decembar 02, 2014, 10:01:20 posle podne »
Dodje mi nekad da sve jednostavno prestanem  :( Trudim se 90% posto onih 10% su jedini junk što unosem je to svinjsko meso.Evo sad sam postigao neke rezultate ali salo se naravno povecalo izgleda da moram da smanjim UH jer se meni talozi na donjem delu ledja i na bokovima.Trenutno sam na 190cm i 91kg ugojio se oko 3kg sad ne znam da li da nastavim sa masom do kraja pa posle to da skidam jer ce imati da se skida,ili da probam prvi put sa rotacijom ? Problem je sta kad skidam meni prvo odu ruke i grudi a po pravilu se isusim pa onda tek kao stomak oko 20%. kao da dotaknem naravno nista nisam tada uzimao od suplementacije.A gledam likovi zderu pice,piju gazirano na ishranu bukvalno ne paze i opet rezulatati su bolji  :D Dal je moguće da je genetika toliko loša  8)
« Poslednja izmena: Decembar 02, 2014, 10:06:39 posle podne Systemyc »

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #230 poslato: Decembar 03, 2014, 01:45:31 pre podne »
Otvori druze svoju temu, okaci slike, napisi detaljno informacije o sebi, pa cemo videti kakvo je stanje.
Ako imas dosta viska kilograma, koji ti smetaju, kreni LAGANO na rotaciju, pretpostavljam da znas osnovno o rotacijama. Napravi plan ishrane i okaci ovde da korigujemo. Kardio ubaci kada dijeta prestane da radi, cisto da poguras ceo proces. Isteraj dijetu do kraja, junacki, skini skroz sa visak i onda lagano na masu..Jer ako kazes da vec imas dosta viska, a ides i dalje bulking, ne znam koliko je to pametno raditi, bolje sve skini pa onda lean mass.

Van mreže Spawn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #231 poslato: Januar 13, 2015, 02:30:10 posle podne »
Da li je neko postavio sliku ili ne za to nemam komentar.

Da li neko ima 5 postova ne znam kakve to veze ima da li nesto zna. ne mozes da startujes sa 500.

Covek nije pitao da mu neko napise sta da jede da se spremi za takmicenje vec samo da prati njegov trening.
Da se ne jede nista? pa covek koji nema misice nece ni praviti potrebu za tim a tu ima i vise nego dovoljno za njegovu potrebu.

Cak ne treba ni ovo da prati samo treba da bude u kalorijskom sufiticu i da mu proteini budu blizu 2 grama. a ovde ima i vise.

Mada Realno i ja i ti znamo da je ovde sve u redu za pocetnika a i na dalje.

Ajde postavi pitanja coveku sto treba da znas pa napisi taj jelovnik da i ja naucim nesto. 

Ako Jovanovic pije 2 komada dnevno na uzinama mogu i ja jedno dnevno. Ne znam sta je sa mlekom problem. Treba mu vreme da razbije hidrate, ima 33 grama proteina i 0.5 masti. Meni ne smeta sto se varenja tice, ako njemu smeta ne mora da pije.

 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #232 poslato: Januar 13, 2015, 04:01:40 posle podne »
Citat
Ako Jovanovic

ko je Jovanovic>?

Van mreže Spawn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #233 poslato: Januar 13, 2015, 04:29:07 posle podne »
Filip Jovanovic, teh filip se ovde potpisuje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #234 poslato: Januar 13, 2015, 04:30:23 posle podne »
Filip Jovanovic, teh filip se ovde potpisuje.

Filip ovde nije aktivan vise od 4 god :)
Inace,Fiki je moj veliki drugar,ali ne kapiram u kom kontestu si njega u opste spominjao?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #235 poslato: Januar 13, 2015, 04:42:34 posle podne »
A loseg coveka si odabrao sa sobom da poredis. Decko em ima nizak bf, em super reagujue na hidrat... bezveze poredjenje.

Van mreže Spawn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #236 poslato: Januar 13, 2015, 05:41:20 posle podne »
Filip Jovanovic, teh filip se ovde potpisuje.

Filip ovde nije aktivan vise od 4 god :)
Inace,Fiki je moj veliki drugar,ali ne kapiram u kom kontestu si njega u opste spominjao?


Jer je takmicar i u off sezoni to pije da upotpuni dnevni unos. Ja mislim da je mleko jednako dobro da se pije ako nemas problema sa varenjem od laktoze. a i polako se vari takodje nece biti gladan. Ako ja obican vezbac i takmicari piju moze i on slobodno ako mu varenje nije problem.

A loseg coveka si odabrao sa sobom da poredis. Decko em ima nizak bf, em super reagujue na hidrat... bezveze poredjenje.

Sta povecar onda umesto hidrata? Ceo tim George Farrah unose hidrate maximalno a masti sto nize.

Tulumbe i pekarski krompir 😆 da ne zaboravim usput jedno 2L kokakole

a nije to svakodnevno :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #237 poslato: Januar 13, 2015, 06:53:09 posle podne »
Opet bzvz poređenje. Meadows i njegov tim su na high fat i šta ćemo sad.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #238 poslato: Januar 13, 2015, 07:52:23 posle podne »
inace ti "timovi" u americi kontam da imaju podosta ljudi a mi vidimo online samo reprezentativne primer(k)e koji su dugo u ovome...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #239 poslato: Januar 13, 2015, 10:16:12 posle podne »
Pa dobro, otidji da vidis tim Denisa Dzejmsa mnogo nepoznatih a mnogo dobrih i kvalitetnih bb-a.