April 25, 2024, 09:15:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Bulk bulk bulk  (Pročitano 337482 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #240 poslato: Januar 14, 2015, 06:07:08 pre podne »
Citat
Jer je takmicar i u off sezoni to pije da upotpuni dnevni unos. Ja mislim da je mleko jednako dobro da se pije ako nemas problema sa varenjem od laktoze. a i polako se vari takodje nece biti gladan. Ako ja obican vezbac i takmicari piju moze i on slobodno ako mu varenje nije problem.

Dusane,
a ovde niko nije takmicar osim Filipa i niko nema iskustvo kao on?

 I znaci,ako Filip kaze da treba da se skoci sa Branokovog mosta-to treba da se uradi?
I kakve veze mleko ima u opste sa celom pricom a pogtovo laktoza?
Ako ne podnosi laktozu-nece piti mleko-logicno
ali litre i litre mleka ne treba da se piju ZBOG drugih stvari a ne zbog laktoze!!

Citat
Ceo tim George Farrah unose hidrate maximalno a masti sto nize.

deda sta mislis iz kog razloga onda
 ti onda nemas uspeh kao tim Farahov kada je to pussy smoke a kada bi covek citao tvoja pisanja?  :)

Da li si probao da postavis pitanje Farahu npr ili Meadowsu pa ces dobiti jedan lep feedback gde da uplatis i koliko,a ovisno sta si pitao

A i kao sto exe rece...TIM moze biti grupa ljudi od xxxxx glava
A nama se prikazuju tj meni ne ,jer je meni odavno jasno o cemu se tu radi,vec se prikazuje uzoricu koji imaju najbolje rezulatete,a da se pri tome ne prica o GLAVNIM stvarima vec se govori OSPIRNO i GLOBALNO
« Poslednja izmena: Januar 14, 2015, 06:14:53 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #241 poslato: Januar 14, 2015, 11:25:26 pre podne »
Jao, nema nam miće da ne uništavamo ovu temu, da prespoji šta treba.

No ajde, teramo pa će da se briše.

SPAWN, da sedneš da učiš još pa da se uključiš u raspravu. Vidi se da si ušao donekle u priču, ali si dosta zbunjen a ušao sa pogrešnim (odnosno pravim ;D ) ljudima u raspravu. Pod ovime ne uključujem sebe ;) ja sam ukazala na ono što se iz aviona videlo.

A to što si se sad naložio da mene ispituješ šta znam, koja su to pitanja, kakav bi mu jelovnik napisala - samo se ne loži molim te, obustavi sa prosipanjem ega okolo. A ako te mnogo zanima, i da i malo nešto naučiš, pogledaj otvorenu temu dečku.
suck it up, buttercup

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #242 poslato: Januar 14, 2015, 12:43:09 posle podne »
Ma daj, ne treba uopste ni ulaziti u ovakve rasprave. Spawn, probaj da jedes kao Filip pa ces videti da li radi taj sistem sa sto manje masti, a hidrata tonu...

Van mreže Spawn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #243 poslato: Januar 14, 2015, 04:16:41 posle podne »
Citat
Jer je takmicar i u off sezoni to pije da upotpuni dnevni unos. Ja mislim da je mleko jednako dobro da se pije ako nemas problema sa varenjem od laktoze. a i polako se vari takodje nece biti gladan. Ako ja obican vezbac i takmicari piju moze i on slobodno ako mu varenje nije problem.

Dusane,
a ovde niko nije takmicar osim Filipa i niko nema iskustvo kao on?

 I znaci,ako Filip kaze da treba da se skoci sa Branokovog mosta-to treba da se uradi?
I kakve veze mleko ima u opste sa celom pricom a pogtovo laktoza?
Ako ne podnosi laktozu-nece piti mleko-logicno
ali litre i litre mleka ne treba da se piju ZBOG drugih stvari a ne zbog laktoze!!

Citat
Ceo tim George Farrah unose hidrate maximalno a masti sto nize.

deda sta mislis iz kog razloga onda
 ti onda nemas uspeh kao tim Farahov kada je to pussy smoke a kada bi covek citao tvoja pisanja?  :)

Da li si probao da postavis pitanje Farahu npr ili Meadowsu pa ces dobiti jedan lep feedback gde da uplatis i koliko,a ovisno sta si pitao

A i kao sto exe rece...TIM moze biti grupa ljudi od xxxxx glava
A nama se prikazuju tj meni ne ,jer je meni odavno jasno o cemu se tu radi,vec se prikazuje uzoricu koji imaju najbolje rezulatete,a da se pri tome ne prica o GLAVNIM stvarima vec se govori OSPIRNO i GLOBALNO


Nista ja nisam kopirao od filipa u celoj ovoj prici, ja sam naveo jer sam se setio njega a on je to postavio pre mesec dva a mleko pijem svakodnevno.
Ne govori se o litrama i litrama vec o jednom.
Ja sam mislio da ako se u svim nivoima treninga od pocetnika do takmicara u Arnoldovoj Enciklopediji u jelovniku sadrzi litar mleka nece skoditi jednom pocetniku. Tako da ako on gresi, i ja sam pogresio.

Ma daj, ne treba uopste ni ulaziti u ovakve rasprave. Spawn, probaj da jedes kao Filip pa ces videti da li radi taj sistem sa sto manje masti, a hidrata tonu...

Kao sto sam gore napisao da nisam kopirao ni jedan deo od njega. on jede konjsko meso i ne secam se sta jos. Ali sam se mleka setio konkretno kod ove price. Ne mogu ja da jedem koliko i filip jer on ima vise kilograma misica od mene i tiroidna zlezda mu radi mnogo vise
Jedem ovo sto sam napisao ovom decku samo vece kolicine odnosno samo vise hidrata. tu ima malo masti a vise hidrata kao sto pitas.

Jao, nema nam miće da ne uništavamo ovu temu, da prespoji šta treba.

No ajde, teramo pa će da se briše.

SPAWN, da sedneš da učiš još pa da se uključiš u raspravu. Vidi se da si ušao donekle u priču, ali si dosta zbunjen a ušao sa pogrešnim (odnosno pravim ;D ) ljudima u raspravu. Pod ovime ne uključujem sebe ;) ja sam ukazala na ono što se iz aviona videlo.

A to što si se sad naložio da mene ispituješ šta znam, koja su to pitanja, kakav bi mu jelovnik napisala - samo se ne loži molim te, obustavi sa prosipanjem ega okolo. A ako te mnogo zanima, i da i malo nešto naučiš, pogledaj otvorenu temu dečku.

To tako samo zvuci jer sam napisao na brzinu kad sam video tvoj post. Jer znam da i ti i ja znamo da ce neko sa onim sto sam napisao i bilo kojim drugim jelovnikom da napravi to sto je on trazio.
Covek neka radi kako god hoce bar ima jedan za pocetak. A da li ces da obrises ovaj ili bilo koji drugi moj post ja se ne potresam.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #244 poslato: Januar 14, 2015, 04:27:43 posle podne »
On do tih 120kg nije dosao jeduci ceo zivot tako, niti trenirajuci ovako kako sad trenira. To sto on moze sebi da priusti ti neces moci. Otkud znas da li ovome decku nece smetati 1l mleka. Ako tebi odgovara, odlicno, samo sibaj, al to ne znaci da ce svima. Sam Filip je tamo stavio "pronadjite sta vam odgovara".

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #245 poslato: Januar 14, 2015, 05:54:30 posle podne »
Dusane
gledajuci tvoje slike na FB,ja ne bih bas rekao da ti imas nekih mnogo dodrnih tacaka sa ovim sprotom,tj da si tek usao u pricu ,pre nepunih godinu dana  ;)

elem
Citat
ako se u svim nivoima treninga od pocetnika do takmicara u Arnoldovoj Enciklopediji u jelovniku sadrzi litar mleka nece skoditi jednom pocetniku. Tako da ako on gresi, i ja sam pogresio.

GRESIS a i na tarabi pise da je Perica j..ao Maricu-A NIJE   8)

Citat
tiroidna zlezda mu radi mnogo vise

da li si ti npr u ovoj recenici svestan sta si u opste rekao?

i tako...
UCITI,UCITI I SAMO UCITI
lepo je to,samo treba sa RAZUMEVANJEM ,a ne da radis konstrukicije u svojoj glavi
u svakom slucaju
EMPRIJA PRENESNA U PRAKSU= REZULATAT
dakle
slike na sunce i no problemo
naranvo
ne moras domah,jer kao sto rekoh,vidim da si tek poceo da se bavis sa ovim,ali ono...ima vremena


Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #246 poslato: Januar 14, 2015, 08:29:10 posle podne »
Tirodida mu radi mnogo brze?

Arnold svuda pije mleko?

Aj objasni ovo. Jes da je Pedja reagovao, al bih voleo da vidim sta si sklopio u svojoj glavi.

Van mreže Spawn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #247 poslato: Januar 14, 2015, 10:55:45 posle podne »
Danas gledam dva posta citiras sta sam ja rekao i pocinjes sa Dusane. ja gledam ovog iznas mene reko mozda je on. aj nema veze napisem ja tu odgovor. Sedim u busu vracam se kuci reko da vidim mozda ima neki odgovor. kad ja vidim opet Dusane i napises facebook i onda povezem i tako sam se smejao da mi nije dobro bilo :D :D

Ukratko lik je stanovao kod mene ovde godinu dana kao podstanar pre 5 godina, probao je pravni fakultet pa je sad nastavio u nisu posto je lik iz Aleksinca kao i ja pre nego sto sam se doselio u Beograd pre 9 godina. Odatle njemu ova email adresa za facebook.imate ga na YT "Deda" i hiphoper je a ja se zovem Nikola i 4 godine sam mladji od njega. :D :D


GRESIS a i na tarabi pise da je Perica j..ao Maricu-A NIJE 


1) Da neko pise knjigu od 900 strana i da objasni nivoe treninga, kako se sve vezbe izvode, prica o intenzitetu treninga, o pozingu (sto nisam citao) svemu znaci od samog pocetka do kraja. I onda ne vidim razlog zbog koga bi on reko e cekaj sad cu ovde da slazem i da napisem pijte mleko ako ne misli tako ili da tako ne treba. Samo mi kazi zbog koga ili zbog cega. posto ja to ne vidim.


da li si ti npr u ovoj recenici svestan sta si u opste rekao?

i tako...
UCITI,UCITI I SAMO UCITI
lepo je to,samo treba sa RAZUMEVANJEM ,a ne da radis konstrukicije u svojoj glavi
u svakom slucaju
EMPRIJA PRENESNA U PRAKSU= REZULATAT
dakle
slike na sunce i no problemo
naranvo
ne moras domah,jer kao sto rekoh,vidim da si tek poceo da se bavis sa ovim,ali ono...ima vremena


2) A da ne uzimam ja mozda t3 u offsezoni? Da ne uzimam ja da sagorevam vise masti i da budem sa manje vode u organizmu u offsezoni pa da napakujem vise misica? Ja mozda ne znam kako se pravopisno kaze da to neko koristi ili da su mu vrednosti tiroidne zlezde vece od moje ali znam cemu bi trebalo da sluzi.
A da li je neka cinjenica tacna koja je izgovorena nema potrebe da se iko slika. Snimicu na treningu nista strasno.
https://www.youtube.com/watch?v=aevqANnp99I odma na prvom delu sta kaze? :D

I ne treba da se prepiremo ovde. Evo obecavam ne delim ne-strucne savete vise. nece da se ponovi. :D

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #248 poslato: Januar 15, 2015, 12:59:06 pre podne »
Izvinjavam se zbog digresije al ima veze sa bulkom ^^

Drugar, 58kg sad krenuo u gym, kuka kako ne moze da jede nema apetit imao je cak i neke probleme sa imunitetom i jos neke zbog toga... i u gym je krenuo jer su mu lekari rekli da mora da krene da se bavim nekom aktivnoscu. Uglavnom kaze ne moze puno pirince da pojede ne moze krompira,ovsene... ne odgovara mu jede lesnike/bademe... ne voli cak ni slatko sokove isto ne voli/mleko znaci manje vise sve...meso mu je kao kolko tolko ok jaja ne voli...
Uglavnom dosao posle treninga do mene kao aj da jedemo zajedno ja mu dao tanjir sa 800gr mesa i 300 pirince covek pojeo pola kg mesa i 200gr pirince, i to nije stao jer mu je bilo dosta nego jer sam mu rekao da moze slobodno i meni da ostavi malo ^^
Uglavnom mislim da dosta ljudi koji imaju problem sa "dobijanjem na tezini" imaju isti iz razloga sto ih mrzi da spreme hranu unapred i ne drze istu blizu sebe da mogu odma da krakaju kad postanu gladni ^^
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #249 poslato: Januar 15, 2015, 06:12:12 pre podne »
Citat
onda povezem i tako sam se smejao da mi nije dobro bilo

e bas mi je drago da ti nije bilo dobro od smeha,bar nesto
a sada,fino postavis SVOJE fotografije i razuveris nas da ti nisi Dusan i da si u stvari provak monstrum,samo zbog tetovaza,nerauzmevanja okolina za tebe bla ba bla,ne zelis da se slikas..-pretpostavljam da je tako  ;D ;D

Citat
1) Da neko pise knjigu od 900 strana i da objasni nivoe treninga, kako se sve vezbe izvode, prica o intenzitetu treninga, o pozingu (sto nisam citao) svemu znaci od samog pocetka do kraja. I onda ne vidim razlog zbog koga bi on reko e cekaj sad cu ovde da slazem i da napisem pijte mleko ako ne misli tako ili da tako ne treba. Samo mi kazi zbog koga ili zbog cega. posto ja to ne vidim.

Da li je moguce da ti kao dete sa 17-19 god a koje zivi u 21 stolecu verujes da je Arnold napisao licno tu...necu da je nazovem pravim imenom,kao i da je Arnold i ostala ekipa bila onakva kakva jeste,a zobg toga sto su konzumirali mleko-ovo je zaista u isto vreme i fascinatno i framapntno
Ali dobro,neka bude da je tako-DAJ NAM SVOJE FOTOGRAFIJE i rauzveri nas molim te  ;D ;D

Citat
2) A da ne uzimam ja mozda t3 u offsezoni? Da ne uzimam ja da sagorevam vise masti i da budem sa manje vode u organizmu u offsezoni pa da napakujem vise misica?

da i si svestan sta pises ovde?

Citat
A da li je neka cinjenica tacna koja je izgovorena nema potrebe da se iko slika. Snimicu na treningu nista strasno.

a pa ima,.imaaaa i te kako ima
ajde
i molim te kada se budes slikao/snimao,nemoj da se smejes ;D

Citat
odma na prvom delu sta kaze?

i sta kaze ziv mi bio?
sta kaze? probaj da mu postavis pitanje u inbox da ti pojasni do detalja  ;)

Citat
ne delim ne-strucne savete vise

strucne?
da bi neko dao savet momak,mora da ima kvalifikacije i reference za davalnje istih.
Dakle
ja se uclanim na forum gde se govori o nukelarnoj fizici,procitam -3-4 reda na nekom sajtu i pogledam dva tri zapisa sa yt i registujem se kao Dr J.J Okocha i krenem da delim savete ljudima i da im pameutjem o tome za sta su oni npr isli u skole 10 + godina,gde su ljudi ovano zaposleni po odredjenim ustovanova i sa ISKUSTVOM i DOKAZANIM radom u struci npr 10ak god itd itd itd? MIsli da je to deljenje saveta?  ;) ;)

Pozdravi lika iz Leskovca,ciju e mail adresu si ti slucjano zapamtio a koji je *94 godista a ti si m;ladji od njega 4 god  8) 8)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #250 poslato: Februar 01, 2015, 08:20:28 posle podne »
Ishrana trenutno bez obzira da li taj dan treniram:

1. 100g ovsenih i pola merice wheya pa trening (posle treninga merica i po wheya i supena kasika dekstroze)
2. 250g piletine i 100g pirinca
3. 250g piletine i 100g pirinca
4. 5 jaja ili tunjevina, 50g badema
5. pola elle

Imam 77kg, pretpostavljam da je ovo malo UH? Tek 2 sedmice sam na ovim brojkama, za sad situacija je stabilna tj stagnira..

I ako moze neko da mi kaze koliko vremenski se moze raditi na masi tj postoji li neki teoretski limit ili jednostavno dok se ne zamastim pa deficit i sve u krug? :)
« Poslednja izmena: Februar 01, 2015, 08:42:24 posle podne JohnnyQuid »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #251 poslato: Februar 01, 2015, 10:34:32 posle podne »
Posmatraj kako ti telo izgleda, mora se malo vode navuci, al naravno zavisi i koliki je pocetni bf. Ako ne mrdas, a zadovoljan si bfom, onda povecas nesto od uh ili masti.

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #252 poslato: Februar 01, 2015, 10:43:45 posle podne »
Posmatraj kako ti telo izgleda, mora se malo vode navuci, al naravno zavisi i koliki je pocetni bf. Ako ne mrdas, a zadovoljan si bfom, onda povecas nesto od uh ili masti.

Na ovoj slici sam imao 72kg (ne znam koliki bf), a od tad nisam nesto misica nabacio, dakle zapustenije od ovoga: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?action=dlattach;topic=29903.0;attach=79964;image

To je sto se tice bf, mozda bi trebao malo da skinem teoretski da bi krenuo kako treba, ali otom potom.
Nije mi problem ako se navuce jos, ali i uz koji misic tako da cu pratiti i povecavati.
« Poslednja izmena: Februar 01, 2015, 10:47:22 posle podne JohnnyQuid »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #253 poslato: Februar 02, 2015, 09:26:24 pre podne »
Problem je sto ako skines, moguce da ces izgubiti dodatno misica, pa onda ces se vrteti tako u krug.

Dobar plan, pre svega pametan plan ishrane i treninga moze da ti donese poboljsanja. Definitivno treba da ides gore sa kilogramima.

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #254 poslato: Februar 02, 2015, 01:35:15 posle podne »
Ja sam sa 70kg na ovoliko uh, probaj jos 50-100g pirinca ili ovsenih / krompir