Mart 28, 2024, 07:02:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Bulk bulk bulk  (Pročitano 335042 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #330 poslato: April 01, 2015, 03:41:44 posle podne »
I nema potrebe za zaletanjem u pricu oko UH
mozda da se povecaju masti na 1.5 gr i da se ubaci BCAA npr a ono sto bi bilo potrebno po meni jos je promena TRENING RUTINE (ma kako god ona sada izlgeda)
dakle
mozda neki lagani reste od 10 dana sa malim i niskim UH i onda u napad sa dramticnom izmenjenim rezimomo i ishrane i treninga

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #331 poslato: April 01, 2015, 07:44:11 posle podne »
I nema potrebe za zaletanjem u pricu oko UH
mozda da se povecaju masti na 1.5 gr i da se ubaci BCAA npr a ono sto bi bilo potrebno po meni jos je promena TRENING RUTINE (ma kako god ona sada izlgeda)
dakle
mozda neki lagani reste od 10 dana sa malim i niskim UH i onda u napad sa dramticnom izmenjenim rezimomo i ishrane i treninga

dovrsicu ovu sedmicu i ako stvarno to bude to na sta sumnjamo tako cu i uraditi.. iako sto se tice treninga mene i dalje ovaj split satire tj skoro svaki put imam upalu misica - osim kad radim ramena..

sto se tice masti, ako sam dobro izracunao to ce biti na ovih 50g badema ( ~20g masti) + oko 6-7 supenih kasika maslinovog ulja dnevno (~100g masti), a UH cu ostaviti kao sad posle te pauze. Samo ne znam kako cu sasuti niz grlo ulje kad nema salate, al ajde :D i naravno bcaa ubacujem

ili si mislio pedja da pojacam masti i probam pa ako ne micem onda da pravim pauzu ili da je svakako pravim pa tad da menjam masti?
« Poslednja izmena: April 01, 2015, 07:47:40 posle podne JohnnyQuid »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #332 poslato: April 01, 2015, 08:00:55 posle podne »
zasto da nemas salate-ne rauzmem?
ako si racunao salatu kao UH -onda ti je tu problem koji si imao resen

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #333 poslato: April 01, 2015, 08:06:52 posle podne »
naravno da nisam racunao salatu kao UH :) jer je kila paradajza 200din, zelenu salatu u zadnje vreme pravim otkad je ima, ali najcesce sam jeo cveklu.. sad kad malo pojeftini cu pojacati..

ishrana je svaki dan zadnjih 10: 120g ovsenih, 500g piletine, 300g pirinca, 5 jaja, pola elle, 50g badema, 2 merice whey-a

na kraju da pojacam masti pedja kako sam gore naveo pa ako ne ide da pravim pauzu ili svakako da je pravim?

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #334 poslato: April 01, 2015, 08:47:47 posle podne »
Ček, zašto si digao alarm ako se kazaljka na vagi nije pomerila za 10 dana, čekaj još toliko, polako, nije bitno koliko si težak, već kako izgledaš

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #335 poslato: April 01, 2015, 09:20:36 posle podne »
Od salata jedi sve u svoje vreme sad ti je luk,zelena salata,i od zimnista sta imaš,kažem ti jer i sam živim na selu i proizvodim to za sebe ali sam nekad proizvodio za prodaju, to ti je najmanje prskano, paradajz i krastavci se prskaju izmedju 10-15x u toku sezone, broj se povećava naravno sada kad nije sezona već dolaze iz plastenika.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #336 poslato: April 01, 2015, 09:23:09 posle podne »
Jbg baki... mora nešto da se jede. Ja recimo krastavac tamo kad bude leto, zasadi ćale, to i paprike i paradajz u dvorište,pa tamo pred kraj sezone imam domaće. Neuporedivo bolje :)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #337 poslato: April 01, 2015, 09:52:06 posle podne »
bajo hocu sve i odmah :D pa moram da pitam za misljenje od iskusnijih, tesko je biti objektivan prema sebi.. a za salate se slazem u potpunosti, ali zima je bas nezahvalna po tom pitanju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #338 poslato: April 02, 2015, 05:52:40 pre podne »
Ček, zašto si digao alarm ako se kazaljka na vagi nije pomerila za 10 dana, čekaj još toliko, polako, nije bitno koliko si težak, već kako izgledaš

ja sam ukapirao da se vaga nije pomrila duze vreme? ili ja gresim?

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #339 poslato: April 02, 2015, 07:10:59 pre podne »
Ček, zašto si digao alarm ako se kazaljka na vagi nije pomerila za 10 dana, čekaj još toliko, polako, nije bitno koliko si težak, već kako izgledaš

ja sam ukapirao da se vaga nije pomrila duze vreme? ili ja gresim?
može biti.. to kad bi tako lako išlo, svi bi bili 100+kg :D

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #340 poslato: April 02, 2015, 07:40:08 pre podne »
aj sad tovarite.. sam si ti pedja rekao da su rezultati za dva i po meseca slabi

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #341 poslato: April 02, 2015, 12:14:01 posle podne »
aj sad tovarite.. sam si ti pedja rekao da su rezultati za dva i po meseca slabi

evo
pobrisano je nepotrebno
idemo dalje!!
da vidimo gde smo pogrsili i da resimo sve problemo-jer smo zbog toga ovde!
zato Jadrane-SHOOT!! ;)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #342 poslato: April 02, 2015, 12:24:56 posle podne »
aj sad tovarite.. sam si ti pedja rekao da su rezultati za dva i po meseca slabi

evo
pobrisano je nepotrebno
idemo dalje!!
da vidimo gde smo pogrsili i da resimo sve problemo-jer smo zbog toga ovde!
zato Jadrane-SHOOT!! ;)


Važi, hvala na razumevanje. Poslao sam pitanje na pm, slobodno odgovor ovde Pedja ako neko ubuduće bude imao sličan problem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #343 poslato: April 02, 2015, 12:30:25 posle podne »
Evo da  neko ne  misli da psiemo jedno ovde a drugo na PM

Citat
Meni nije bilo jasno samo da li da masti povećam sad na 1,5 i ostavim hidrate na 320 pa vidim da li ide pa ako ne ide da napravim pauzu ili da je svakako napravim pa da sa izmenjenim načinom nastavim? Izvini sto ti oduzimam vreme, znam da si zauzet čovek, ali možda se nekad i sretnemo pa ja častim jelenka ako sam dobro zapamtio..ili beše Heineken da gotivis :-)

moj savet bi sada bio sl:

-uradi jedan back i spusti UH na 50 gr u narednih 7 dana (da malo zarotiras uspavanost)
-promeni trening bar na 4 ned (moguce neki FB sa anatagnostima )
-onda kreni sa procedurom koju si hteo..1.5 gr M - 320-350 gr UH po kg (sa tim da gledaj da imas bar jedan dan u ned negde oko 150 gr)...B drzi 1.8-2 gr.

sto se tice piva.Bavaria je u ptanju,ali nisam naravno nikako gadljiv na rogonju  ;D

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #344 poslato: April 02, 2015, 12:56:16 posle podne »
Jasno, ali baksuz ne bi bio baksuz da mu nešto nije jasno :-) Da li da dam sebi oduška sa treningom tj da ne treniram tih 7 dana?