Mart 28, 2024, 07:13:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Bulk bulk bulk  (Pročitano 335043 puta)

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #495 poslato: Februar 28, 2016, 01:02:13 pre podne »
"Masti neka budu na 30-50gr"
Kako ce masti da budu na toliko gr ako ima u 10 jaja sigurno 50gr masti + masti iz badema ili omege3 + iz pileceg belog masti?
« Poslednja izmena: Februar 28, 2016, 01:09:54 pre podne Miodrag_Mijo »

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #496 poslato: Februar 28, 2016, 09:10:34 pre podne »
"Masti neka budu na 30-50gr"
Kako ce masti da budu na toliko gr ako ima u 10 jaja sigurno 50gr masti + masti iz badema ili omege3 + iz pileceg belog masti?
Druze kao sto vidis decko nije znao kako bi otprilike trebalo da izgleda ishrana pa sam ja onako na ''grubo'' napisao kako bi otprilike trebalo..Unos masti se nije odnosio konkretno na jelovnik koji sam napisao ali je ispalo tako zato sto je lan ishrane pisan odmah posle recenice ''Masti neka budu na 30-50 gr''..Inace, slazem se sa tobom da ovaj plan ishrane ima  vise masti od 30-50 gr tako da mislim da si razumeo sta sam hteo da kazem..
Masti iz pileceg belog?Jel se zezas ili???... ??? ??? ???

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #497 poslato: Februar 28, 2016, 10:24:13 pre podne »
Malo je to masti, bolje da pojaca masti, a uh samo u periodu oko treninga.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #498 poslato: Februar 28, 2016, 10:29:59 pre podne »
Malo je to masti, bolje da pojaca masti, a uh samo u periodu oko treninga.

zasto u periodu oko treninga?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #499 poslato: Februar 28, 2016, 10:40:28 pre podne »
Malo je to masti, bolje da pojaca masti, a uh samo u periodu oko treninga.

zasto u periodu oko treninga?
Stvarno ne zelim nikoga da uvredim ili slicno ali ne vidim poentu komentarisati vise na ovu temu..Da Cvetko,malo je masti ali vratite se na apr postova decka pod nick-om ZeljkoSrb i videcete o cemu pricam..Decku nije bas bilo najasnije kako bi trebalo da izgleda ishrana nekog ko zeli da napreduje pa sam mu napisao cisto informativno jedan plan ishrane pri tome ne vodeci racuna o bilo kakvim kolicinama uh,m i p....tako da...

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #500 poslato: Februar 28, 2016, 12:12:49 posle podne »
"Masti neka budu na 30-50gr"
Kako ce masti da budu na toliko gr ako ima u 10 jaja sigurno 50gr masti + masti iz badema ili omege3 + iz pileceg belog masti?
Druze kao sto vidis decko nije znao kako bi otprilike trebalo da izgleda ishrana pa sam ja onako na ''grubo'' napisao kako bi otprilike trebalo..Unos masti se nije odnosio konkretno na jelovnik koji sam napisao ali je ispalo tako zato sto je lan ishrane pisan odmah posle recenice ''Masti neka budu na 30-50 gr''..Inace, slazem se sa tobom da ovaj plan ishrane ima  vise masti od 30-50 gr tako da mislim da si razumeo sta sam hteo da kazem..
Masti iz pileceg belog?Jel se zezas ili???... ??? ??? ???

Sve je jasno. Napisao si bas dobar plan i ne moze biti jednostavniji :)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #501 poslato: Februar 28, 2016, 01:42:29 posle podne »
ne mora uh pred trening, to i ne stigne lepo da se svari pa i nema nekog uticaja na snagu itd, ako je to bila poenta

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #502 poslato: Februar 28, 2016, 03:04:51 posle podne »
Iako svi koji to pricaju negiraju,ja i dalje osecam da je prisutna ideja "uh pred trening zbog snage,energije"....

Mozda ja gresim ali.. :)

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #503 poslato: Februar 28, 2016, 03:17:47 posle podne »
A zasto onda uh ujtru kad "ne mora" ?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #504 poslato: Februar 28, 2016, 04:45:46 posle podne »
A zasto onda uh ujtru kad "ne mora" ?

Pa nije isto kad 2-3h pred trening ne jedes UH recimo,i kad ne jedes uh ceo dan.. :)

Ali opet i tu se pokazalo da ima raznih slucajeva,nekima ne odgovara uh ujutru,nekima odgovara itditd.. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #505 poslato: Februar 28, 2016, 05:04:20 posle podne »
A zasto onda uh ujtru kad "ne mora" ?
Cvele nista ne mora,mora, moze ili ne moze..Hocu da kazem da svi individualno odrede sta im odgovara a sta ne..Po 10-ti put plan ishrane je pisan kao smernicu momku koji nije znao kako bi trebalo da izgleda ishrana neko ko zeli povecanje misicne mase,poboljsanje izgleda nazovite kako hocete...;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #506 poslato: Februar 28, 2016, 05:15:41 posle podne »
Nema vam veze to dal je pre ili posle treninga itd... uopste organizam ne funkcionise tako... ako mislis da ces ako jedes uh pred tr. I dobijes energije od toga... neces... taj dorucak sa samo proteinima i masti ima smisla ali to je u nekom drugom kontekstu , tako da ako ti treba kalorijski unos sigurno neces propustiti dorucak bez uh... zato su ovsene idealne jer imaju i masti i hidrate...

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #507 poslato: Februar 28, 2016, 05:52:23 posle podne »
ne mora ni uh ujutru..  ne moraš da drndaš insulin za džabe...
kao što neko iznad reče, ništa ne mora u ovoj materiji, svakom drukčije odgovara  :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #508 poslato: Februar 28, 2016, 06:40:54 posle podne »
ti unosis slozene uh , ti ne "drndas" insulin sa slozenim ugljenim hidratima.  ti "drndas" insulin sa brzim prostim secerima...nisi ti bas najbolje skapirao sta znaci iritacija pankreasa... tako da je to glupost... nije stvar kako kome odgovara, ako se zna da je metabolizam brzi u pre podnevnim casovima nego kasnije u toku dana... ako treba da napravis odredjeni kalorijski unos stoga, itekako ne bi bilo lose da to pocnes da radis od pocetka dana , tj dorucka...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #509 poslato: Februar 28, 2016, 07:33:15 posle podne »
ti unosis slozene uh , ti ne "drndas" insulin sa slozenim ugljenim hidratima.  ti "drndas" insulin sa brzim prostim secerima...nisi ti bas najbolje skapirao sta znaci iritacija pankreasa... tako da je to glupost... nije stvar kako kome odgovara, ako se zna da je metabolizam brzi u pre podnevnim casovima nego kasnije u toku dana... ako treba da napravis odredjeni kalorijski unos stoga, itekako ne bi bilo lose da to pocnes da radis od pocetka dana , tj dorucka...
''Ako u poslednjem obroku nisi uneo hidrate znaci do dorucka ce proći minimum 10-12 sati.
Fitness namernica no2,3 ovas ce napraviti reakciju pankreasa istu kao i neka fitness namernica no231 tipa hleb. Cesci skokovi insulina slaba osetljivost, usporavanje lipolize, pad secera prouzrokavan skokom-glad, pospanost.
Ovo zadnje mozes i sam da testiraš bez slepog pracenja tudjih reci. Ako sam se probudio zelim da ostanem budan a ne da kunjam do sledeceg obroka. Razlika je primetna posle dva dana ne dva meseca''.