April 19, 2024, 05:40:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Bulk bulk bulk  (Pročitano 336919 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #525 poslato: Mart 15, 2016, 11:12:54 posle podne »
Pa obican secer je secer bez masti, cokolada je secer bez masti, torta je seer bez masti....Razumes sta hocemo da kazemo?
Neces da iritiras insulin a tu su plazma,torta mec itd.itd?
Naravno,sve ovisno od toga sta ti hoces i koliko hoces odnosno da li ti je cilj da samo vezbas ali pretpostavljam cim si se obratio nama i napisao neki plan ishrane dsa bi to trebalo da izgleda kako treba...:)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #526 poslato: Mart 15, 2016, 11:14:54 posle podne »
Ja mislim da nas brat jebe tesko, jeste brate secer je kvalitet, samo to cepaj i bices ko Arnold
Ovim pristupom moze samo sebe da usporava i nikog vise...:)
Msm toliko velicanje secera mi nije bas najjasnije...:)

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #527 poslato: Mart 15, 2016, 11:15:26 posle podne »
oprosti prijatelju ali ovaj plan sam samo podijelio tu, nisam trazio savjet od ikoga

brate jos vise bi te jebao kad bi ti rekao da je moguce i da gubis masti a dobivas misice istovremeno uz ovaj nacin prehrane?

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #528 poslato: Mart 15, 2016, 11:23:20 posle podne »
2 dana ne drkam previse po inzulinu (samo nakon treninga i to na nacin da prije treninga stavljam masti kao energent da bi postigao sto jaci efekt inzulina nakon treninga, a i povecao inzulinsku osjetljivost). zatim se 2 dana dizem iz kcal prosjeka i koristim inzulin kao najanabolicniji hormon putem secera.. sve se svodi na superkompenzaciju koja se postize manipuliranjem energentima i hormonima

jbg nekog ce mastit i 1 ovakvo punjenje tjedno, ovakvim pristupom (u pocetku su punjenja bila svaka 2 tjedna) sam izgradio metabolizam da mogu jesti i 4000kcal dnevno u prosjeku a ne mastit se

p.s. cokolada nije cisti secer, vec je junk zato sto sadrzi i masti, ne kuzis sustinu

jbg ako ne izlazi iz okvira bulk-defka, ja tu ne mogu pomoci, mozete i obrisat moj post s prehranom ako mislite da trollam :)
« Poslednja izmena: Mart 15, 2016, 11:25:10 posle podne bENNY »

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #529 poslato: Mart 15, 2016, 11:27:11 posle podne »
e i leevu brate dan nakon sto se nazderem sladoleda vene kidaju i tvrđi sam 5 puta

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #530 poslato: Mart 15, 2016, 11:37:39 posle podne »
Nisi ti bas najbolje skontao kako se iritira ins ali jebaj' ga..

To ti prolazi,ako prolazi posto naravno pricas pricicu a slika nigde,prolazi mozda tebi jer si tolerantniji na hidrate,dok neko recimo ko nema takav tip ode u kanal.. A sa pirincem bi obojica odradili posao... Kapiras pricu ? :) Jer kad je to tako bajno,sto bilderi ne sibaju cokoladu i palacinke na pripremama ? ;)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #531 poslato: Mart 15, 2016, 11:38:13 posle podne »
e i leevu brate dan nakon sto se nazderem sladoleda vene kidaju i tvrđi sam 5 puta

Bas bi voleo da vidim tvoje slike!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #532 poslato: Mart 15, 2016, 11:40:06 posle podne »

p.s. cokolada nije cisti secer, vec je junk zato sto sadrzi i masti, ne kuzis sustinu


Nema ljutnje naravno,forum sluzi za razmenu misljenja...
Eee aj posto ti vidim vladas materijom,inzulinom itd.itd okaci nam jednu sliku ovde da vidimo kako izgleda ta vaskularnost i ''tvrdoca''? ...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #533 poslato: Mart 15, 2016, 11:41:18 posle podne »
Evo Dominiko me pretekao za par sekundi...dakle slike posto je rezultat jedini pokazatelj napisanih recenica itd.itd..Samo nemoj da bude nemam sad internet na telefonu,kod druga mi itd.itd..

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #534 poslato: Mart 15, 2016, 11:42:03 posle podne »
zato sam i napomenuo da mi brzi (ecto) metabolizam dopusta 2 PUTA TJedno punjenja... ko sto rekoh, klasicni endo bi se ovakvim pristupom zamastio u roku od 2 tjedna naravno
 
bojim se da ti nisi skontao kako se iritira inzulin, ali ok

a sto se tice takmicara, oni su potpomognuti sintetickim inzulinom ako me znanje ne vara :)

pozz


Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #535 poslato: Mart 15, 2016, 11:45:56 posle podne »
zato sam i napomenuo da mi brzi (ecto) metabolizam dopusta 2 PUTA TJedno punjenja... ko sto rekoh, klasicni endo bi se ovakvim pristupom zamastio u roku od 2 tjedna naravno
 
bojim se da ti nisi skontao kako se iritira inzulin, ali ok

a sto se tice takmicara, oni su potpomognuti sintetickim inzulinom ako me znanje ne vara :)

pozz

Jeste drugar,mi smo svi totalno out,veze mi nemamo sta pricamo,a ispalio si svu trojicu za neku sliku ?

U cemu je problem,kad to tako lepo ide da okacis da vidimo tu "vaskularnost i tvrdocu" ?


Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #536 poslato: Mart 15, 2016, 11:47:49 posle podne »
Cekamo slike kao potvrdu znanja i manipulacijom insulina...

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #537 poslato: Mart 15, 2016, 11:50:11 posle podne »




nek se uzme u obziram da treniram od 11. mjeseca prosle godine (znaci svega 4 mjeseci) :)

a ove stvari koje sam "laprdao" prije potvrduje moj mentor, ako koga zanima ko je to moze na pm :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #538 poslato: Mart 16, 2016, 12:00:26 pre podne »

a ove stvari koje sam "laprdao" prije potvrduje moj mentor, ako koga zanima ko je to moze na pm :)

Sad je sve jasno...

I nije da "potvrdjuje" nego "propoveda" a ti slusas i upijas.. ;)

Ne vidim zasto je problem napisati javno ko je covek.. :)


Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #539 poslato: Mart 16, 2016, 01:17:55 pre podne »
E izgleda da su ljudi poceli ne samo vodu navlaciti, vec i vazduh se poceo primati u salo izgleda..dobro ljudi jasno je da se na forumu ne sme jabuka pomenuti, ali od cega se vi onda gojite jee? Spustite malo loptu, vecini aktivnih forumasa je ovo hobi.. druze Slobodane ti ili ces da sagoris ubrzo od tolike zelje ili ces biti sledeci Arnold..

EDIT: decko je dobro rekao, nije cokolada secer bez masti, a kamoli torta! U tome i jeste razlika izmedju pametnog i nasumicnog dzankanja..
« Poslednja izmena: Mart 16, 2016, 01:26:00 pre podne JohnnyQuid »