Mart 29, 2024, 11:32:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Bulk bulk bulk  (Pročitano 335126 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #540 poslato: Mart 16, 2016, 05:54:38 pre podne »
sladoled/plazma je secer uz minorne kolicine masti

svaki obrok piletina i riza je po tebi kvalitet? shvati sustinu sto se desava s hormonima ovakvom prehranom

ili jos bolje, prilagodi sebi pa probaj pa javi


da ,obrok sa clena food je zdrav obrok,pa makar to bile i trave
a TI bi trebalo da se pitas ,sta ti je sa hormonima koje remetis sa ovakvim drnadnjem,a ne onaj koji nastoji da drzi cisto-pogleaj tekst ispod,a drage volje mogu da ti objasnim i sire ako je potrebno,naravno potkrepljeno sa tacnim informacijima,emprisim iskustvom i fotogorafijama...
a secer nema nikakv uticaj na inuslin,a pogtovo u vecernim satima,pretpostavljam ??
« Poslednja izmena: Mart 16, 2016, 06:02:47 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #541 poslato: Mart 16, 2016, 06:00:19 pre podne »
E izgleda da su ljudi poceli ne samo vodu navlaciti, vec i vazduh se poceo primati u salo izgleda..dobro ljudi jasno je da se na forumu ne sme jabuka pomenuti, ali od cega se vi onda gojite jee? Spustite malo loptu, vecini aktivnih forumasa je ovo hobi.. druze Slobodane ti ili ces da sagoris ubrzo od tolike zelje ili ces biti sledeci Arnold..

EDIT: decko je dobro rekao, nije cokolada secer bez masti, a kamoli torta! U tome i jeste razlika izmedju pametnog i nasumicnog dzankanja..

kako mislis da je pametno dzankanje sa cokoladom i plazom navecer?
zar ne vidis da je dete pocelo da vezba pre 4 meseci i ovo mu je verovatno bilo kakav prvi i ozibljan kontant sa bilo kakvom fizockom aktivnoscu u ovolikom trajanju ,jer verovatno ni fizicko nije radio kako je trebalo i izgled njegov je product svega,samo ne prametnog pristupa ishrani na ovaj nacin
Da ne ulazim u hormonalne price,gde dete u tim godnima,moze sto bi narod rekao i "kasiku" da svari.
Iz ovoga i ovaj ce pre da "izgori" sigurno nego neko ko izgradi KARAKTER kroz ovaj sport
jer u ovom sportu treba imati karakter pre svega,pa onda sve ostalo.
Ovaj sistem ishrane,moze da prdoje jos  neko vreme i onda dolazi rpoblem.
Koji
pa treba nesto menjati.Bilo kakav pomen na menjanje da nema plazme,meda,cokolade-e tu dolazi do pregorevanja buraz...ako ces verovati-e onda dolazi plan B koji obicnu zovu sigurica a to su PLAVCI maleni i lepi,koji cu cudotvorni
susretao se sam se burazere sa ovim u svojim 28 god koliko se bavim,bar jedno 1000 uta
a inace je to pomama kod njih za ovim i ovakim stvarima,jer su mnogo pre nas,shvatili u stvari da i sta ljudi ZELE da cuju i sta im prija usima.i to je ok.dok je ovaca,bice i vune

evo ti i potvrda ovoga sto sam rekao (pogledaj ko postavlja temu) ???

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,31993.msg409396/boardseen.html#new
« Poslednja izmena: Mart 16, 2016, 06:24:02 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #542 poslato: Mart 16, 2016, 06:05:19 pre podne »
e i leevu brate dan nakon sto se nazderem sladoleda vene kidaju i tvrđi sam 5 puta

ovo je neverovatno da ti "mentor" nije objasnio koji je tacan razlog ovoga
pa da ti mentor objasni,npr iz nekog pratticnog primera zasto takmicari npr koriste gomile PROSTIH SECERA pred izlazak na binu-npr..(mada nekako ne verujem da je njemu to poznato)
pa da ti mentor objasni oko oscilacija inuslina izazvnih prostim secerima te vrste.Da,cokolada je skoro pa sve secer,i to malo sto nije,je je gotovo isto sranje kao i secer ;)

Benjamine,
video sam tvoje slike na FB i siguran sam da nema potrebe da ovakve stvari sigurno iznosis sa toliko sigurnscu u to,posto si tek poceo i TREBA DA NASTAVIS da treniras.
A pre ili kasnije ce doci ovako ili onako na svoje mesto neke stvari
Ono sto je bitno je da ostanes u sportu
« Poslednja izmena: Mart 16, 2016, 06:07:53 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #543 poslato: Mart 16, 2016, 06:15:07 pre podne »
dobro ljudi jasno je da se na forumu ne sme jabuka pomenuti, ali od cega se vi onda gojite jee? Spustite malo loptu, vecini aktivnih forumasa je ovo hobi.. druze Slobodane ti ili ces da sagoris ubrzo od tolike zelje ili ces biti sledeci Arnold..


Pa tako ispada,da ne smes jabuku pomenuti iz razloga sto recimo,ti napises ovde dorucak tipa "jaja,ovsene,jogurt i posle jabuka" i onda ja treba da precutim taj jogurt i jabuku ? Moje je da kazem da to NE POMAZE,a to da li ti mozes da tolerises i sta ces raditi je o tvom trosku.. :)

A sto se mene tice,pa ja imam mentalitet ili radis kako treba ili ne radis,nema izmedju jer kad pogledas bilo sta "izmedju" je sviranje ku..u :)

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #544 poslato: Mart 16, 2016, 08:15:46 pre podne »
mozete delete na sve ovo? otislo se nekamo kuda nisam ni mislio da se moze ici, pedji sam poslao pm

hvala

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #545 poslato: Mart 16, 2016, 09:18:24 pre podne »
Aa dobri ja pomenuh tu cokoladu i tortu onako cisto zbog primera posto je momku bilo bitno da nesto bude secer ali bez masti...mogao je uzimati na kasike beli obicni secer...
Elem da ne duzimo vise, ne radi se tu o jednoj jabuci ili vazduhu,kako rece Johny Liquid, vec o nekim drugim stvarima...Moje je da dam svoje misljenje i pokusam da objasnin e sada da li ce taj neko usvojiti,da li mu je cilj Arnold Classic ili plaza u nekom selu to je totalno nebitno vec je bitno da zna kakav rezultat da ocekuje s obzirom na svoju ishranu,ne pricam samo i momku koji je postavio pitanje vec geberalno...Ostajem pri stavu da "kalorija nije kalorija" i da uneta iz plazme i uneta iz pirinca nikako ne izaziva iste procese u telu...Naravno daleko od toga da kazem da niko nikada ne treba da da se oduska i jede normalno,sto opet zavisi od ciljeva,...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #546 poslato: Mart 16, 2016, 10:01:53 pre podne »
mozete delete na sve ovo? otislo se nekamo kuda nisam ni mislio da se moze ici, pedji sam poslao pm

hvala

nema potrebe da mi saljes bilo kakav PM,a da ispadne da se nesto krije
mogu da ti kazem i ovde,kao i sto sam ti rekao na PM-da lupas glupost
Jer se GLIKOGEN uvecer ne puni sa prostim secerima i takimcari glikogen popunjavaju sa kompleksnim UH,a prosti seceri se uzimaju zbog iritiranja PANKRESA da bi izlucio veliku kolcinu insulina itd itd itd
Jos vise,tvoje neznanje doseze u nedogled,posto TI MENI na privatnu poruku objasnjavas,kako ti NE JEDES cokoladu pred spavanje ( tipa-decko,porcitaj sta pisem -to se ti meni obracas) vec ja pred spavanje jedem PLAZMU I SLADOLED u sto i naravno kao i sto sam ti rekao je da lupas budalstine i naravno da ce ova tema da ostane kao NAUK svima jer zaisgurno tvoj primer je nesto sto se ne prati.
zaista nemam vremena toliko da ti krecem od kulina bana objasnjavati metaiblicke proces,ulogu inuslina,pankreas,prosti secer,,kompleksni uh,gradvina materija,sta je celija I(posto ti pricas o "resetu celija" a vidim da si to negde pokupio i vise je nego ocigledno da ti neko lupa tolike budalstine,sa kao strucnim termnima da bi se impresionirao) itd itd itd,posto se ponasas,a nakon 4 meeseca treninga,kao da si 14 god u celoj ovoj prici,upotrebljavas i vrstis termine,koje si "upamtio" ada u stvari nemas pojma ni sta govoris,ni o cemu govoris i to je tvoj glavni problem
Poinavljam
zaista ne mogu da ulazim u bilo kakvu konstruktivnu ili neku drugu vrstu rapsrave sa tobom,posto nemam pojma sa koje bih strane krenuo,jer jednostavno nemas elemntarnog znanje,a presao si na telesne procese o kojima mogu da rpicaju ljudi koji su xxx godina u ovom sprotu (ili nekom drugom) i fantasticno poznaju svoje telo,reakaciju na ovo ili ono

I ovde NIKO nije rob svog tela,kao sto ti smatras vec s to zove KARAKTER
a PRECICE sa upotreban sterosa NEMA niti postoje.
Upotreba sterosa je nesto drugo i ti si svetlosnim mljama udaljen od toga,a s obzirom da defitivno imas prolbem kako mogu da procenim sa karaktterom i ovo sto radis opravdavas sa UZIVANJEM u svom telu,moj bi ti savet bio da nikada i ne pokusavas da ulazis na tu stranu-veruj mi.
Nemoj da mislis da si ti pametniji od ovde bilo koga,ili da je ovde neko pametniji od tebe.
Pokusaj da shvatis da postoje ljudi KOJIMA NIJE problem da konuzmiraju clean food i da u tome uzivaju
Nije ovde problem u jabuci,sasi mleka,palenti,jgurtu itd itd-da odmah se ne skace u tom pravcu-NE NAPROTIV
ovde je rec o PRAVILNO isnbalansiranoj ishrani,poznavanju svog tela,metablickih preocesa,sistema treninga i IZGRADNJI KARAKTERA
a prezderavati se sladoleom,medom,plazom i to pravdati kako rastes ili nesto peto..to je notrona glupost
U prilogu ti dam fotografiju mog sina (posto na to imam pravo) koji ima 17 god i pogledaj kako izlgea
mislis da je u pitanju znanje,ishrana...??
a druga slika je od drugog sina koji je 20 god
ni jedan ni drugi NEMAJU VEZE SA OVIM SPORTO //ok sada?

« Poslednja izmena: Mart 16, 2016, 10:14:36 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #547 poslato: Mart 16, 2016, 11:52:02 pre podne »
Pametnog dzanka nema, narocito ne u ta doba dana, samo hocu da naglasim da je valjda bolja opcija, ako vec, cisti secer bez masti. Momka nisam uopste komentarisao, vise je nego jasno da bi on sa svojim telesnim tipom mogao kasiku svariti, uostalom teretane su pune trenera njegove srece koji tvrde da nema potrebe da se pazi na ishranu..

Jasno je da se neki standard mora odrzavati, ali mislim da je krajnje vreme da se uvede pod obavezno kao prvo pitanje interesantu koji je cilj? Isti princip vazi, ali ne mora se isto primeniti na nekoga ko juri par kila manje i nekoga ko juri keramiku za plazu! Jasno je da se mora biti disciplinovan, karakteran i dosledan, to je NAJVECI benefit ovog sporta, ali balans treba da postoji..zato sam i pomenuo to sagorevanje, covece imas 18 godina, kazes da ti nije zanimljivo da izlazis ili da blejis, da te vise raduje pumpa..dobro brate, ali kad ti naleti neka devojcica i pomuti ti um, neces znati gde ti je dupe, a gde glava, kamoli koliko hidrata jedes taj dan :)


Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #548 poslato: Mart 16, 2016, 12:18:07 posle podne »
ako ces verovati-e onda dolazi plan B koji obicnu zovu sigurica a to su PLAVCI maleni i lepi,koji cu cudotvorni
susretao se sam se burazere sa ovim u svojim 28 god koliko se bavim,bar jedno 1000 uta
a inace je to pomama kod njih za ovim i ovakim stvarima,jer su mnogo pre nas,shvatili u stvari da i sta ljudi ZELE da cuju i sta im prija usima.i to je ok.dok je ovaca,bice i vune

evo ti i potvrda ovoga sto sam rekao (pogledaj ko postavlja temu) ???

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,31993.msg409396/boardseen.html#new

E da, ovo za kuru ne znam sta da kazem..ako nista svaka cast momku sto nije rekao da pita za drugara  :P

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #549 poslato: Mart 16, 2016, 01:03:49 posle podne »
Pametnog dzanka nema, narocito ne u ta doba dana, samo hocu da naglasim da je valjda bolja opcija, ako vec, cisti secer bez masti. Momka nisam uopste komentarisao, vise je nego jasno da bi on sa svojim telesnim tipom mogao kasiku svariti, uostalom teretane su pune trenera njegove srece koji tvrde da nema potrebe da se pazi na ishranu..

Jasno je da se neki standard mora odrzavati, ali mislim da je krajnje vreme da se uvede pod obavezno kao prvo pitanje interesantu koji je cilj? Isti princip vazi, ali ne mora se isto primeniti na nekoga ko juri par kila manje i nekoga ko juri keramiku za plazu! Jasno je da se mora biti disciplinovan, karakteran i dosledan, to je NAJVECI benefit ovog sporta, ali balans treba da postoji..zato sam i pomenuo to sagorevanje, covece imas 18 godina, kazes da ti nije zanimljivo da izlazis ili da blejis, da te vise raduje pumpa..dobro brate, ali kad ti naleti neka devojcica i pomuti ti um, neces znati gde ti je dupe, a gde glava, kamoli koliko hidrata jedes taj dan :)
U svemu se slazem sa tobom .Sto se tice secera i masti ne bih da duzimo dalje jer zaista nema potrebe....U svemu treba imati meru ali ovisno od cilja treba planirati ishranu,da li ce imati izlete u vidu cgeata itd.itd

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #550 poslato: Mart 16, 2016, 01:20:30 posle podne »
Pametnog dzanka nema, narocito ne u ta doba dana, samo hocu da naglasim da je valjda bolja opcija, ako vec, cisti secer bez masti. Momka nisam uopste komentarisao, vise je nego jasno da bi on sa svojim telesnim tipom mogao kasiku svariti, uostalom teretane su pune trenera njegove srece koji tvrde da nema potrebe da se pazi na ishranu..

Jasno je da se neki standard mora odrzavati, ali mislim da je krajnje vreme da se uvede pod obavezno kao prvo pitanje interesantu koji je cilj? Isti princip vazi, ali ne mora se isto primeniti na nekoga ko juri par kila manje i nekoga ko juri keramiku za plazu! Jasno je da se mora biti disciplinovan, karakteran i dosledan, to je NAJVECI benefit ovog sporta, ali balans treba da postoji..zato sam i pomenuo to sagorevanje, covece imas 18 godina, kazes da ti nije zanimljivo da izlazis ili da blejis, da te vise raduje pumpa..dobro brate, ali kad ti naleti neka devojcica i pomuti ti um, neces znati gde ti je dupe, a gde glava, kamoli koliko hidrata jedes taj dan :)



ma dobro
defitivno si u pravu
ali ja licno,vise volim da citam/cujem takve stvari,nego tipa: jedem kaj mi stara skuha,samo manje bla bla bla

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #551 poslato: Mart 16, 2016, 02:07:30 posle podne »
ali balans treba da postoji..zato sam i pomenuo to sagorevanje, covece imas 18 godina, kazes da ti nije zanimljivo da izlazis ili da blejis, da te vise raduje pumpa..dobro brate, ali kad ti naleti neka devojcica i pomuti ti um, neces znati gde ti je dupe, a gde glava, kamoli koliko hidrata jedes taj dan :)

Pazi sad,devojku do skoro imao,raskinuo,nebitno zasto,u klub izadjem svake druge-trece nedelje,ostatak vremena blejim sa drustvom u kraju,kod nekog kuci itditd..

Na oko osobe koja me ne poznaje,nekog posmatraca,ja ne oskudevam ni u jednom momentu u odnosu na tebe,Peru,Simu ili bilo kog drugog vrsnjaka.. Ali ono sto je razlika je sto ce on 2h da provede spavajuci do podne,ja cu da ustanem u 9,doruckujem i odradim brukica trening,sto ce on da doruckuje palacinke sto mu majka napravi,a ja cu da pijem ovsene sa wheyom u blenderu koje drkam vec 2 meseca na nos mi izlazi,sto ce on da jede 2 puta dnevno,a ja cu 6... Sto ce on da izadje u isti taj klub,isti taj vikend kad i ja,da potrosi 3000 dinara da se napije kao izrod,a ja cu da potrosim 300 dinara na 3 rosa vode i ostalo da zastekam za whey,no,glut itditd..

Jednostavno ja sam svoj zivot uredio prema svom cilju i ljudi koji su u mom zivotu ne ispastaju zbog toga,ne bi devojci bilo kojoj (koje spominjes da ce mozak da mi pomute blabla) bilo nista bolje sa tobom nego samnom (iz tog aspekta gledanja) i tako dalje...

Tako da svi imamo neke svoje ciljeve,nekima je cilj da nemaju cilj i da sve rade "iz fazona",postujem i to ali isto tako trazim postovanje za ovo sto ja radim,kad se vec doticemo teme kako i sta ja radim.. :)

Peace..

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #552 poslato: Mart 16, 2016, 02:21:19 posle podne »
Taman posla da neko ne postuje to sto ti radis i tvoj pristup, pa budi realan, normalno da cu vise da postujem tebe i tvoj nacin zivota nego sto Pedja kaze nekoga ko jede sto mu stara kuva, samo manje..To je smesno pricati..

Pricam samo o balansu, stekao sam utisak da si ti previse se posvetio za kratko vreme ovome, ali ako kazes da si pronasao svoj, bravo. Primer sam naveo jer, ajde da kazem fanatizam, teska rec, ne vodi nicemu, steti okolini i ultimativno i samom pojedincu jer gorak osecaj posle nekog vremena na taj period nije cilj, dobro je reci ne i pokazati karakter, ali odigrati poker sa drugarima, ispostovati svoj duh i ostati tri sata duze jedno vece nece katabolirati telo.

To je jedina poenta o kojoj ja pricam.

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #553 poslato: Mart 16, 2016, 02:57:48 posle podne »
zakljucili smo da lupam gluposti i moram na masu, odoh jest 400g rize svaki dan zobene whey i meso javim se kad se nabildam

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Bulk bulk bulk
« Odgovor #554 poslato: Mart 16, 2016, 03:30:02 posle podne »
Taman posla da neko ne postuje to sto ti radis i tvoj pristup, pa budi realan, normalno da cu vise da postujem tebe i tvoj nacin zivota nego sto Pedja kaze nekoga ko jede sto mu stara kuva, samo manje..To je smesno pricati..

Pricam samo o balansu, stekao sam utisak da si ti previse se posvetio za kratko vreme ovome, ali ako kazes da si pronasao svoj, bravo. Primer sam naveo jer, ajde da kazem fanatizam, teska rec, ne vodi nicemu, steti okolini i ultimativno i samom pojedincu jer gorak osecaj posle nekog vremena na taj period nije cilj, dobro je reci ne i pokazati karakter, ali odigrati poker sa drugarima, ispostovati svoj duh i ostati tri sata duze jedno vece nece katabolirati telo.

To je jedina poenta o kojoj ja pricam.

Ma da,sve okej.. :)

zakljucili smo da lupam gluposti i moram na masu, odoh jest 400g rize svaki dan zobene whey i meso javim se kad se nabildam

I manje slusaj "mentora" lepse ces ziveti :)