Maj 28, 2024, 10:58:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: Peptidi, za MASU  (Pročitano 60313 puta)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 10, 2014, 11:56:18 pre podne »
Pozdrav svima ne mogu naci nista o Osterinu (MK-2866)? Dali ga preporucujete u stacku sa Ghrp2 i Igf1 l3? Hvala :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 10, 2014, 09:01:58 posle podne »
Nikad cuo :D
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže leinad

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #107 poslato: Novembar 10, 2014, 08:53:14 posle podne »
 Dobru raspravu ste imali ovdje, međutim, čini mi se da fali netko tko bi iz prve ruke, iz svog pozitivnog iskustva napisao koliko čega, bez da se tko naljuti.
 Ne vjerujem da nema neka shema koja bi bila "univerzalna" za većinu, jer, koliko god govorili da treba svatko naći svoju kombinaciju, svjesni smo da takav pristup košta, mislim to ekperimentiranje, a nikom se ne bacaju novci, normalno. :'(

Van mreže dreamcard

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #108 poslato: Februar 04, 2016, 12:05:37 pre podne »
Pozdrav, razmisljam o staku Ipamorelin/MOD GRF 1-29.
Isao bih 3x dnevno, za pocetak od 50 od svakog pa bih postepeno povecavao do 100.
Mislio sam ujutru cim ustanem na prazan stomak (7am, pa doruckujem u 8h), pre treninga na prazan (14h) i pred spavanje takodje na prazan. 
Interesuju me side efekti o kojima nisam uspeo nista detaljnije da nadjem, znam da se pominje akromegalija i rizik od nastanka tumora ukoliko je neko genetski predodredjen, ali opet koliko je to moguce u ovim dozama i da li je rizik opravdan?
Naravno da necu uzeti nist zdravo za gotovo, samo me interesuje misljenje ljudi koji su upoznati sa peptidima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #109 poslato: Februar 04, 2016, 05:39:25 pre podne »
Pozdrav, razmisljam o staku Ipamorelin/MOD GRF 1-29.
Isao bih 3x dnevno, za pocetak od 50 od svakog pa bih postepeno povecavao do 100.
Mislio sam ujutru cim ustanem na prazan stomak (7am, pa doruckujem u 8h), pre treninga na prazan (14h) i pred spavanje takodje na prazan. 
Interesuju me side efekti o kojima nisam uspeo nista detaljnije da nadjem, znam da se pominje akromegalija i rizik od nastanka tumora ukoliko je neko genetski predodredjen, ali opet koliko je to moguce u ovim dozama i da li je rizik opravdan?
Naravno da necu uzeti nist zdravo za gotovo, samo me interesuje misljenje ljudi koji su upoznati sa peptidima.

svi oblici GH kao i petptidni oblici su na zalost pored svih benefita i potenicjalni nosioci nezeljenih problema koje si nabojrao
doze sa tim nemaju nikakve veze,vec genetska preodrdjenost na imetnu iritaciju odredjenih stvari

Van mreže dreamcard

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #110 poslato: Februar 04, 2016, 10:19:46 pre podne »
Hvala Pedja, mislim da cu onda preskociti.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #111 poslato: Februar 04, 2016, 11:30:30 pre podne »
Hvala Pedja, mislim da cu onda preskociti.

jbg
zaista nznm sta bih ti rekao..ono...
kao i sve u ovom sportu
zaista bi bio glup i lud pre svega,bilo ko da kazem
samo pici,nista ti nece biti.
mislim
sada zvuci kao licemrje,tipa..ti uzimas vec godnima bla bla
slazem se
ali ne govorim ove stvari zbog licemerja vec zbog emprisjkog iskutva,o kojemu nece ljudi da pricaju jbg...zasto-POJMA NEMAM.kako da ih je stid
neke stvari nisu za javnost,neke jesu,a neke cu tek da kazem

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #112 poslato: Februar 04, 2016, 11:41:08 pre podne »
jel su peptidi delovi hormona rasta?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #113 poslato: Februar 04, 2016, 12:31:21 posle podne »
jel su peptidi delovi hormona rasta?

kako koji :D

Van mreže hamster

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #114 poslato: Maj 14, 2016, 10:16:49 pre podne »
Koliko cesto radite markere ako uzimate peptide manje vise tijekom cijele godine?

Van mreže dreamcard

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #115 poslato: Jun 09, 2016, 07:30:31 posle podne »
Ipak sam na kraju resio da ih uzmem. Imam kod sebe mod grf + ipamorelin, i ici cu 100mcg dnevno 3x, prve nedelje samo pre spavanja, druge nedelje ujutru i pre spavanja, i trece i na dalje ujutru, pre spavanja i posle treninga..
Imam samo neke dileme posto nemam prethodnih iskustava -
1. Rezem se i na 50g UH sam dnevno koje rasporedim oko treninga. Citao sam na pojedinim mestima kako ne trebali UH i masti da se unose i do 3 sata pre injektiranja, i 20-30 min nakon injektiranja dok protein ne bi trebao da ima nikakav uticaj.. Pijem whey posle treninga bez prostih secera ali ima 2g UH po dozi u sebi, da li mogu odmah nakon toga da injektiram peptide ili ce i tih 2g imati negativan uticaj? Isto me zanima zato sto bih i pre spavanja pio kazein koji takodje u sebi sadrzi nesto miminalno UH..
2. Ako sam dobro razumeo, 20-30 min nakon injektiranja, mogu normalno da jedem i masti i proteine i uh?

Van mreže hamster

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #116 poslato: Novembar 29, 2016, 08:01:07 pre podne »
Sto dulje izdrzis da ne jedes to bolje-najbolje ako mozes izdrzati sat vremena.

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #117 poslato: Oktobar 30, 2017, 06:28:10 posle podne »
Jel je efekat mnogo manji ako se recimo 6-ica i CJC uzimaju 1x dnevno ujutru po ustajanju ? Jer je nekima malo tesko da to daju dok su na poslu. :/

Koje bi idealno vreme za trening bilo, ako se daju tada ujutru ?


miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #118 poslato: Oktobar 30, 2017, 06:52:57 posle podne »
Jel je efekat mnogo manji ako se recimo 6-ica i CJC uzimaju 1x dnevno ujutru po ustajanju ? Jer je nekima malo tesko da to daju dok su na poslu. :/

Koje bi idealno vreme za trening bilo, ako se daju tada ujutru ?

Jeste manji efekat ako recimo misliš da izgruvaš celodnevnu dozu u jednom davanju... ne znam gde radiš, ali sto bi ti bilo teško da poneseš kutijicu sa ins spricom i bocnes u toaletu, par sekundi. A opet po nekom nepisanom pravilu daje se ujutru po ustajanju, posle treninga i pred spavanje... znaci odmah u startu imaš priliku 2/3 da odrediš kući. Half life je 15-60 min pa ti sad vidi za trening...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #119 poslato: Oktobar 30, 2017, 07:36:48 posle podne »
Ako probam sada u novembru probnu jedno mesec dana onda cu moci, jer nisam krenuo jos da radim. Ali na dalje nema sanse. Strana firma, ne pada mi na pamet da rizikujem zbog gluposti. Onda jedino ujutru i kada se vratim sa posla u 17h recimo, jer sumnjam da mi se ispati da dajem onda opet uvece u 22-23h, ili se varam ?
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face