Jun 07, 2024, 10:57:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.166 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Peptidi, za MASU  (Pročitano 60367 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #30 poslato: Decembar 14, 2013, 08:29:39 pre podne »
Pa to je zbog synergie, ima u drugom testo sto sam preveo od nekog lika. Njemu tekstove radi Doktor biohemije, tako mi je rekao. Znaci Doktor koji ima peptide u malom prstu.
Na primer Ghrp-6 i Cjc 1295 zajedno, Ghrp-6 aktivira lucenje HGH-a ali kolicina otpustanja zavisi od doze ghrp-a, a Cjc 1295 produzava vreme za koje ce HGH biti lucen. Tako da u synergiji daju strasne rezlutate.
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2013, 08:39:08 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #31 poslato: Decembar 14, 2013, 02:08:57 posle podne »
citao sam i ja za tu sinergiju od ghrp-2 (moze i 6 ) sa CJC 1295 without dac....
zanima me sta je onda bolja kombinacija ....to pomenuto ili ghrp-2 + IGF1 LR3 ? Sta bi dalo bolje rezultate na neki kraci ciklus...6-8 nedelja

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #32 poslato: Decembar 14, 2013, 04:05:44 posle podne »
Najbolja kombinacija sva 3 zajedno.  :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #33 poslato: Decembar 14, 2013, 04:07:11 posle podne »
:)..dobro ali od one dve kombinacije..ili bilo koja 2 kombinacije peptida ali da je na prvom mestu bezbednost.

Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #34 poslato: Decembar 14, 2013, 04:57:08 posle podne »
Najbolje sva tri sto je napisao Dominikanac, ali ako hoces da biras  kad uzimas vec ghrp , onda je bolja opcija dodati

cjc, zato sto sa velikom kolicinom ispustenog hgh ce se u jetri praviti igf prirodni koji ti nece zacepiti receptore za razliku od

 sintetickog i mozes da guras dosta dugo i do 6 meseci. Jos bolja opcija je dodati peg mgf koji radi savrseno sa prirodnim

igf-om tj. sa ghrp i cjc.

 
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2013, 05:47:40 posle podne gaxx »

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #35 poslato: Decembar 14, 2013, 05:04:52 posle podne »
prvi mi je ciklus...nisam nikad nista uzimao..pa ne znam bas, ne bih da idem na 350 stvari odjednom :) ...a razmisljao sam mozda kratko da odem anavar prvo...6-8 nedelja 50 mg pa peptide 6-8 nedelja po 100-150 mcg pojedinacno. Sta mislite ?

Cilj mi je cista masa..i to ne puno + oporavak od povrede..jer ne bih da svi odjednom vide kako sam otisao na anabolike.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #36 poslato: Decembar 14, 2013, 05:48:32 posle podne »
Mislim da trebas da sednes i prostudiras peptide nedelju dve dana u najmanju ruku.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #37 poslato: Decembar 16, 2013, 09:12:48 pre podne »
Treba ti jedno tri ghrp-6 i jedan cjc taj je odnos. I bolja sestica nego  dvojka.
A video sam ima neki cjc koji aplicira jednom nedeljno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #38 poslato: Decembar 16, 2013, 10:45:23 pre podne »
Treba ti jedno tri ghrp-6 i jedan cjc taj je odnos. I bolja sestica nego  dvojka.
A video sam ima neki cjc koji aplicira jednom nedeljno.

pa ovisi u kom smislu bolja je setica od dvojke itd itd itd

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #39 poslato: Decembar 16, 2013, 11:03:41 pre podne »
Meni 6tica super za masu! Pojedem 300gr Pirinca i 300 piletine bez problema :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #40 poslato: Decembar 16, 2013, 11:15:03 pre podne »
Taj CJC sto se uzima jednom nedeljno je CJC dac. On konstantno tera hipofizu na lucenje hormona rasta i ne moze da se
poredi sa pulsnim lucenjem. Ispusteni hgh kod pulsnog lucenja je mnogo veci nego kod konstantnog, a i nije bas zdravo da se hipofiza toliko optereti. Prirodno kod svakog coveka je da se hgh ispusta u intervalima. Zene u toku dana imaju skoro konstantno lucenje hgh, dok kod muskaraca je to rasporedjeno u vise kratkih intervala i u vecim kolicinama, to je jos jedan od razloga zasto su muskarci jaci.

Evo na ovom grafikonu se vidi razlika izmedju sintetickog hormona, prirodnog sa ghrp i ghrh i sa cjc dac.


Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #41 poslato: Decembar 16, 2013, 01:33:41 posle podne »
Treba ti jedno tri ghrp-6 i jedan cjc taj je odnos. I bolja sestica nego  dvojka.
A video sam ima neki cjc koji aplicira jednom nedeljno.

pa ovisi u kom smislu bolja je setica od dvojke itd itd itd

koliko sam citao 2 ka je 'evolucija ' 6 ce....unapredjeni peptid bez tako jakih side effekata gladi a sa istim pozitivnim efektima. Koliko sam video tacno je to za 1295 without dac (iliti 1293 ) da je bolji od 1295 with dac upravo zbog sto pribliznijeg efekta prirodnom lucenju gh.

Nego..zna li neko koliko su prirodne kolicine lucenja hormona rasta na dnevnom nivou ?

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #42 poslato: Decembar 16, 2013, 01:36:40 posle podne »
Zavisi od godina, ali mislim da je oko 1 iu
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #43 poslato: Decembar 16, 2013, 02:08:14 posle podne »
Ja znam da ne moze vise od 3ng/ml to je maksimalna vrednost samo u periodu rasta.....

..da dvojka je unapredjeni peptid i malo je jaci od 6, stim da dvojka daje vise kortizola i prolaktina...nekome to moze da predstavlja problem. Sto se tice gladi meni su i dvojka i sestica izazivali apetit, a primetio sam da mi se vise spava na dvojci. Treba probati oba, pa videti sta ti odgovara.

« Poslednja izmena: Decembar 16, 2013, 02:15:57 posle podne gaxx »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #44 poslato: Decembar 16, 2013, 02:38:55 posle podne »
Sto je glad side efect :D