April 25, 2024, 01:57:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase  (Pročitano 13690 puta)

Van mreže napoleonbonaparta

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #15 poslato: Novembar 09, 2013, 03:24:44 posle podne »
Hvala svima na pomoći oko "zivotnih" pitanja vezanih za anskionznost. Uzeću ih u obzir sigurno.
No, da ne bi isli offtopic, presao bih na konretan plan i doze.

Visok sam 194 cm, 97 kg.
Prva nedelja: progresivno bih povećavao doze tako da do kraja nedelje budem na 15 mg dianabola.
Druga: 15-20 mg d-bol
treca: 20 mg d-bol
cetvrta: 20 mg d-bol
peta i šesta: postepeno skidanje- 4 dana 15 mg, 4 dana 10 mg ......

Za vreme ciklusa koristicu liv 52 ili milk thistle, magnezijum i ukoliko imam problema sa pritiskom prirodne varijante za snizavanje ( u ekstremnim slucajevima lekove, ali naravno tada bih i prestao sa d-bolol).

Treba mi vasa pomoc oko antiestrogena i PCT. Hteo bih da izbegnem nagomilivanje vode, gyno i akne, pa me zanima da li treba da korstim SERM ili inhibitore aromataze za vreme ciklusa( ili posto su male doze d-bola, da ne filozofiram mnogo i koristim samo nolvu)?
Molim vas pomozite mi oko doziranja antiestrogena za vreme i posle ciklusa ( planiram 3-4 nedelje PCT ).


Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #16 poslato: Novembar 09, 2013, 03:30:33 posle podne »
druze shvatas li ti da neces dobiti odgovor na pitanje? Zato sto to sto pokusavas nema smisla.Opasno je ,itd....Batali se toga. Nista neces uraditi sem napraviti glupost

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2013, 03:31:42 posle podne »
Solo dbol ne treba ni bolesnim ni zdravim.

Sad vec ulazis u temu o kojoj ima ispisano brdo stranica, samo malo pretrazi.

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2013, 04:41:37 posle podne »
Пази, одеш у студентску поликлинику. Пожалиш се на симптоме ниског теста, високог естрогена и замолиш докторку да ти напише упут да одеш да провериш. Она ти напише упут, одеш ујутру, даш крв, и за 2,3 недеље све завршиш за Џ. У међувремену одеш и закажеш код ендокринолога ако не желиш да бацаш паре и таман док стигну резултати дођеш на ред и код њега. Тако сам ја урадио.

Ти не знаш узрок твог стања. У ствари, ти не знаш своје стање, само предпостављаш и хоћеш да се лечиш дианаболом  8) . Ако се испостави да је то што ти сумњаш, онда мораш да нађеш узрок па тек онда да се лечиш адекватном терапијом. Овако, вероватно, можеш само да погоршаш ствари.

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #19 poslato: Novembar 09, 2013, 05:39:04 posle podne »
nisam do sada video da te je neko pitao, a mislim da je to manje-više bitno u celoj priči.
kako stojiš sa snagom? sa kakvim težinama radiš? mrtvo, čučanj, bench press? da li si siguran da na svakom treningu daš svoj maksimum? nemoj se ljutiti, ali stekao sam utisak da ne treniraš dovoljno "jako", ako smem tako da se izrazim.

druga stvar - hoćeš hemiju, a ishrana ti nije kako treba. misliš da će ti se mišići napraviti od 10 ili 20mg neke supstance koje unosiš u svoje telo i vazduha?

zanima te kako da zadržiš masu koju stičeš hemijom. misliš da su svi ljudi koji koriste hemiju ludi što rade po ne znam ni ja koliko kura? što onda ne urade 2 kure, dobiju koliko su želeli i to im ostane za ceo život?

dobio si mnogo korisnih saveta. ja sam hteo da ti postavim još neka pitanja da razmišliš o tome što želiš, pa možda uvidiš da postoji i neko pametnije rešenje od bezobzirnog gutanja tabletica.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #20 poslato: Novembar 09, 2013, 09:52:50 posle podne »
Slab ti je taqj PTC moras da pojacas, ipak ces biti na teskoj hemiji!!!!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže napoleonbonaparta

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #21 poslato: Novembar 11, 2013, 12:16:42 pre podne »
Pozdrav
Nista istrazivao sam jos malo i odlucio da izbegnem cikluse za sada. Ne bih da  budem ja crna ovca koja ce otkriti da nije pametno koristiti anabolike u ovim godinama.
 
Ovaj put cu samo boostovati u manjim nivoima testosteron pomocu DAA kiseline i nekog antiestrogena.

Hvala vam na savetima!

Van mreže batica50

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #22 poslato: Decembar 14, 2013, 06:28:41 posle podne »
Vidim da je ova tema stara oko mesec dana, nadam se nisi odlucio za cikluse.

Pazi, nemam nameru da izigravam nekog geneticara ovde ili da te plasim, ali po ovom stanju koje si opisao moguce je da imas Klinefelterov sindrom (XXY sindrom). To je na neki nacin hormonski poremecaj. Javlja se u proseku na svakih 500 novorodjenih. Citao sam dosta o tome. Radi se o tome da svaki muskarac standardno ima 46 XY hromozoma. X je zenski hromozom, a Y muski. Zena ima 46 XX hromozoma. Kod ovog sindroma postoji jedan hromozom viska dakle ima ih 47 XXY. Postoje i varijacije sa jos vise hromozoma na primer 48 XXXY ili XXYY, uglavnom to su izuzetno retki slucajevi. Postoji i blaza varijanta, tzv. mozaicki Klinefelterov sindrom, gde se XXY javlja samo u nekim celijama, a neke su normalne XY.

Ovo nije nasledno, niti bilo sta moze da utice na razvoj Klinefelterovog sindroma.

Simptomi su isti kao sto si naveo. Da te ne davim, imas mnogo vise i strucnije ovde

http://www.planetazdravlja.com/klinefelterov-sindrom/

http://www.mojpedijatar.co.rs/sr/article/klinefelterov-sindrom/311

Jedini pouzdan nacin da utvrdis da li imas ovaj sindrom je da uradis kariotip s tim da je on prilicno skup, od 7000 do 10000 dinara. Takodje, mozes da probas sa jeftinijom varijantom tj. da uradis spermogram. On je oko 1500 dinara.

Nemoj da te ovo uplasi, mnogi ljudi zive ceo zivot sa tim, a da i ne znaju.

Pozdrav
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2013, 06:41:21 posle podne batica50 »

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #23 poslato: Decembar 14, 2013, 07:32:24 posle podne »
Vidim da je ova tema stara oko mesec dana, nadam se nisi odlucio za cikluse.

Pazi, nemam nameru da izigravam nekog geneticara ovde ili da te plasim, ali po ovom stanju koje si opisao moguce je da imas Klinefelterov sindrom (XXY sindrom). To je na neki nacin hormonski poremecaj. Javlja se u proseku na svakih 500 novorodjenih. Citao sam dosta o tome. Radi se o tome da svaki muskarac standardno ima 46 XY hromozoma. X je zenski hromozom, a Y muski. Zena ima 46 XX hromozoma. Kod ovog sindroma postoji jedan hromozom viska dakle ima ih 47 XXY. Postoje i varijacije sa jos vise hromozoma na primer 48 XXXY ili XXYY, uglavnom to su izuzetno retki slucajevi. Postoji i blaza varijanta, tzv. mozaicki Klinefelterov sindrom, gde se XXY javlja samo u nekim celijama, a neke su normalne XY.

Ovo nije nasledno, niti bilo sta moze da utice na razvoj Klinefelterovog sindroma.

Simptomi su isti kao sto si naveo. Da te ne davim, imas mnogo vise i strucnije ovde

http://www.planetazdravlja.com/klinefelterov-sindrom/

http://www.mojpedijatar.co.rs/sr/article/klinefelterov-sindrom/311

Jedini pouzdan nacin da utvrdis da li imas ovaj sindrom je da uradis kariotip s tim da je on prilicno skup, od 7000 do 10000 dinara. Takodje, mozes da probas sa jeftinijom varijantom tj. da uradis spermogram. On je oko 1500 dinara.

Nemoj da te ovo uplasi, mnogi ljudi zive ceo zivot sa tim, a da i ne znaju.

Pozdrav


Спермограм у државној болници је џабе...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #24 poslato: Decembar 14, 2013, 08:59:25 posle podne »
Ovaj put cu samo boostovati u manjim nivoima testosteron pomocu DAA kiseline i nekog antiestrogena.

A sta ce ti antiestrogeni kad uzimas samo testosteron booster?

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #25 poslato: Decembar 14, 2013, 09:18:19 posle podne »
Ovaj put cu samo boostovati u manjim nivoima testosteron pomocu DAA kiseline i nekog antiestrogena.

A sta ce ti antiestrogeni kad uzimas samo testosteron booster?
Dobro pitanje.Nije to aas o.O
Be patient,results will come !!!

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #26 poslato: Decembar 14, 2013, 09:27:42 posle podne »
Klinefelter nije hormonski nego hromozomsko poremecaj i ne moze da se poveze sa problemom ovog momka
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže batica50

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #27 poslato: Decembar 14, 2013, 09:32:04 posle podne »
Lapsus sam napravio.

Zasto mislis da ne moze da se poveze?

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #28 poslato: Decembar 14, 2013, 09:58:50 posle podne »
Zato sto mladici sa Klinefelterom uvek imaju jak pubertetski gino, smanjen IQ i manje vise kratak zivot, u njegovim godinama bi vec imao ozbiljnih problema sa pritiskom...tako da jako tesko da je aberacija. Mada je i pomisao na to osvezenje, dugo nisam cuo da neko cita o tome, a da nema nekoga ko ima slicnih problema
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže batica50

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Dianabol - prevencija sporednih pojava i zadrzavanje mase
« Odgovor #29 poslato: Decembar 14, 2013, 10:37:44 posle podne »
Zato sto mladici sa Klinefelterom uvek imaju jak pubertetski gino, smanjen IQ i manje vise kratak zivot, u njegovim godinama bi vec imao ozbiljnih problema sa pritiskom...tako da jako tesko da je aberacija. Mada je i pomisao na to osvezenje, dugo nisam cuo da neko cita o tome, a da nema nekoga ko ima slicnih problema

Ne moraju da imaju sve sindrome. Neki uopste nemaju smanjen IQ, veliki broj ima cak iznad proseka. Mnogi muskarci otkriju da imaju Klinefeltera tek nakon sto godinama ne uspevaju da postanu ocevi, pa nakon brojnih spermograma urade i kariotip. Do tada zive potpuno normalno. Ono sto je bitno kod Klineliftera je da je dobro da se ustanovi sto ranije, kako bi se na vreme krenulo sa testosteronskom terapijom i bitno se smanjio problem. Cak sam citao da u nekim normalnim zemljama kao sto je Svedska na primer jos u trudnoci rade kariotip plodove vode kako bi roditelji jos pre rodjenja deteta bili informisani i poceli sto ranije sa terapijom.

Citao sam mnogo bas zato sto sam se ja tripovao da imam, zbog nesto sirih kukova koje imam.
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2013, 10:40:32 posle podne batica50 »