Mart 28, 2024, 11:18:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Gde kupujete namirnice?  (Pročitano 49967 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #165 poslato: Novembar 02, 2006, 02:16:46 posle podne »
Jel zna neko gde u Nisu ima da se kupi konjsko, ako uopste ima?

I jel jedete posni "Milica mlekarica"? Ima dve vrste, "svabica" i "namazni". Oba su bez deklaracije. Za svabicu se bas oseca da je nemasna, ali ovaj namazni mi je i suvise ukusan da bi bio nemastan.
Hahahahhahhahaha to ti je posno????? Ima bar 10% mm.... Hahahhaahahh....
Nista onda ljudi... Ja sam mislio da je jeftinije, a posto jednom mesecno idem u Pancevo  onda sam mislio da u BG kupim jedno 20kg... Ali nema veze jescu smrdljivu tunjevinu...

8848 U kojoj teretani vezbas???

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #166 poslato: Novembar 02, 2006, 03:03:21 posle podne »
Na koji mislis da ima bar 10% masti? Za svabicu bi reko da ima manje. A namazni sam cenio na 10-15%, zato ga uzmem samo jednom mesecno, cisto da osetim malo dobrog ukusa, dosadio mi Ella. A jednom nedeljno uzmem onaj Kuc Kragujevac, mnogo je ukusniji od Ella, samo nema deklaraciju pa ne smem cesce, nisam siguran koliko je dobar, tj nemastan. Dok nije bio Ella u Nisu jeo sam samo kragujevacki.

Bio sam prvo nekoliko meseci u 2M, ali je mnogo velika guzva. Zatim mesec dana u Ivanko, ali mi ne odgovara sto ne rade nedeljom. Sad sam od pre 20 dana u Sindi.
Ti gde treniras?

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #167 poslato: Novembar 02, 2006, 03:13:54 posle podne »
Naravno da su svi ti sirevi masni kao djavo.... I taj kuc ima najmanje 10-15%mm... Mislim pise da je posni...  Ali sta to njima znaci.... Jebi ga jeo si sta si jeo... Vidis preziveo si... Nemoj vise i idemo dalje...
Ja sam trenutno u IVANKO.... Ali posto se uskoro selim tamo blizu bulevara mislio sam u 2M... Nisam nikad video tu teretanu, ali sam cuo da je dobra.... Pa cu da vidim sta imao od sprava i tako to.... Ima neka nova teretana u zoni 3. Baterflaj... I to cu da pogledam, a video sam neku teretanu i kod onih bazena kod Caira... Pa pogledam sta mi je najbolje.... Ako imas vremena mozemo i da se vidimo neki dan mozda i opicimo neki trening zajedno...

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #168 poslato: Novembar 02, 2006, 03:41:02 posle podne »
Naravno da su svi ti sirevi masni kao djavo.... I taj kuc ima najmanje 10-15%mm... Mislim pise da je posni...  Ali sta to njima znaci.... Jebi ga jeo si sta si jeo... Vidis preziveo si... Nemoj vise i idemo dalje...
Ja sam trenutno u IVANKO.... Ali posto se uskoro selim tamo blizu bulevara mislio sam u 2M... Nisam nikad video tu teretanu, ali sam cuo da je dobra.... Pa cu da vidim sta imao od sprava i tako to.... Ima neka nova teretana u zoni 3. Baterflaj... I to cu da pogledam, a video sam neku teretanu i kod onih bazena kod Caira... Pa pogledam sta mi je najbolje.... Ako imas vremena mozemo i da se vidimo neki dan mozda i opicimo neki trening zajedno...
A jbg, dosadi ovaj Ella, ali sta da se radi, vazno da ga ima. Bile su muke do jula, kad ga uopste nije bilo. Ovaj Nis je ubedljivo najgore snabdeven grad s obzirom na broj stanovnika.

Mozda se i znamo iz Ivanko. 2M je fina teretana, ali zna da bude velika guzva. U Sindi ti je ceo dan prazno osim 18-20h kada je prepuno, tako da nema guranja oko sprava i cekanja na red. Po meni je Sindi najbolji izbor ako si na bulevaru, samo sto je malo skuplja. Za to u zoni nisam cuo.

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #169 poslato: Novembar 02, 2006, 03:41:56 posle podne »
Ljudi,otvorila se iDEA u ulici Omladinskih brigada br. 100,preko puta Tehnicke skole na Novom Beogradu.
Hipermarket je povrsine 7000m2!!!
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #170 poslato: Novembar 02, 2006, 04:50:56 posle podne »
Ja se snabdevam u Metrou(Krnjača) zato što mi je najbliže i najjeftinije.Jedino ponekad u nekoj mesari uzmem nešto, ali Metro je uglavnom no1.

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #171 poslato: Novembar 02, 2006, 09:34:39 posle podne »
Naravno da su svi ti sirevi masni kao djavo.... I taj kuc ima najmanje 10-15%mm... Mislim pise da je posni...  Ali sta to njima znaci.... Jebi ga jeo si sta si jeo... Vidis preziveo si... Nemoj vise i idemo dalje...
Ja sam trenutno u IVANKO.... Ali posto se uskoro selim tamo blizu bulevara mislio sam u 2M... Nisam nikad video tu teretanu, ali sam cuo da je dobra.... Pa cu da vidim sta imao od sprava i tako to.... Ima neka nova teretana u zoni 3. Baterflaj... I to cu da pogledam, a video sam neku teretanu i kod onih bazena kod Caira... Pa pogledam sta mi je najbolje.... Ako imas vremena mozemo i da se vidimo neki dan mozda i opicimo neki trening zajedno...
A jbg, dosadi ovaj Ella, ali sta da se radi, vazno da ga ima. Bile su muke do jula, kad ga uopste nije bilo. Ovaj Nis je ubedljivo najgore snabdeven grad s obzirom na broj stanovnika.

Mozda se i znamo iz Ivanko. 2M je fina teretana, ali zna da bude velika guzva. U Sindi ti je ceo dan prazno osim 18-20h kada je prepuno, tako da nema guranja oko sprava i cekanja na red. Po meni je Sindi najbolji izbor ako si na bulevaru, samo sto je malo skuplja. Za to u zoni nisam cuo.

Ivanko je zakon ali preko zime necu tamo daleko mi je a hladno da idem ali se na prolece vracam

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #172 poslato: Novembar 03, 2006, 12:39:26 posle podne »
Naravno da su svi ti sirevi masni kao djavo.... I taj kuc ima najmanje 10-15%mm... Mislim pise da je posni...  Ali sta to njima znaci.... Jebi ga jeo si sta si jeo... Vidis preziveo si... Nemoj vise i idemo dalje...
Ja sam trenutno u IVANKO.... Ali posto se uskoro selim tamo blizu bulevara mislio sam u 2M... Nisam nikad video tu teretanu, ali sam cuo da je dobra.... Pa cu da vidim sta imao od sprava i tako to.... Ima neka nova teretana u zoni 3. Baterflaj... I to cu da pogledam, a video sam neku teretanu i kod onih bazena kod Caira... Pa pogledam sta mi je najbolje.... Ako imas vremena mozemo i da se vidimo neki dan mozda i opicimo neki trening zajedno...
A jbg, dosadi ovaj Ella, ali sta da se radi, vazno da ga ima. Bile su muke do jula, kad ga uopste nije bilo. Ovaj Nis je ubedljivo najgore snabdeven grad s obzirom na broj stanovnika.

Mozda se i znamo iz Ivanko. 2M je fina teretana, ali zna da bude velika guzva. U Sindi ti je ceo dan prazno osim 18-20h kada je prepuno, tako da nema guranja oko sprava i cekanja na red. Po meni je Sindi najbolji izbor ako si na bulevaru, samo sto je malo skuplja. Za to u zoni nisam cuo.
Daj mi adrsu od te Sindi da i to pogledam...

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #173 poslato: Novembar 20, 2006, 05:44:19 posle podne »
A jel zna neko gde mogu kupiti (ili naruciti) caliper za merenje % telesnih masti.
Ima u Nisu da se kupi neka sprava koja radi na principu slanja impulsa kroz telo, ali ne znam koliko je to precizno. Kosta jedan model 6000, a drugi 12000 din.

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #174 poslato: Novembar 21, 2006, 04:29:39 pre podne »
Nisam siguran o kojoj spravici pricas ali ako je to ona sto je koriste u Health clubovima ona nije tacna
za mene ti je najbolje i naj jeftinije da kupis obican kalipar za kozu i nadzes na netu formulu ima ih koliko hoces
Ili ako si u prilici najpreciznije je merenje bodyfata podvodnom Obicno se nalaze u fakultetima

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #175 poslato: Novembar 22, 2006, 01:33:32 pre podne »
za mene ti je najbolje i naj jeftinije da kupis obican kalipar za kozu i nadzes na netu formulu ima ih koliko hoces
Ali gde ga kupiti (ili naruciti)?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #176 poslato: Novembar 22, 2006, 02:09:14 pre podne »
Kod nas bre nemas gde ni gurtne da kupis,a kamoli te kalibratore...kalipratore ili sta vec!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #177 poslato: Novembar 22, 2006, 01:46:44 posle podne »
za mene ti je najbolje i naj jeftinije da kupis obican kalipar za kozu i nadzes na netu formulu ima ih koliko hoces
Ali gde ga kupiti (ili naruciti)?
E a sta ce to tebi majke ti...

P.S. Vidimo se u Sindi veceras krecem...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #178 poslato: Novembar 23, 2006, 11:11:20 pre podne »
sta je bolje da uzmem junecu plecku ili juneci but ?

Po mojim saznanjima najkvalitetnije meso ti je juneci biftek, juneci kare i juneci šol (tzv ruza od buta).
But ti je mnogo bolji jer je plecka vise za dinstanje i kuvanje, dok ovo drugo moze da ide lijepo na rostilj, sto i licno preferiram... Generalno plecku koriste za dinstanje, melje se meso za hamburgere, punjenje paprike, sarme, paprikase...

Ja kupim kare sa kostima i tu mi dodje i kare (ramstek) i biftek, a kosti iskoriste za supu, tako mi ispadne puno jeftinije nego li da uzimam biftek posebno....
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Gde kupujete namirnice?
« Odgovor #179 poslato: Novembar 23, 2006, 11:26:29 pre podne »
Plecka je za kuvanje meksa nego but, ali nije za rostilj jer bi u tom slucaju bila dosta tvrda, znaci ako ces da je kuvas moze plecka, a ako pravis rostilj onda mislim da ti nece bas biti dobro i moja preporuka ti je ovo gore sto sam naveo..

Naime kombinaciju koju ja kupujem, ako mozes naci mesara koji ce ti to dati kako treba, uzmem za oko 4.5 eura po kg, to nesto kostiju sto dobijem sa tim iskoriste kuci tako da nema zime, a imam vrhunsko i vrlo ukusno meso..
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me