April 27, 2024, 02:48:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?  (Pročitano 13786 puta)

Van mreže kostanojlovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« poslato: Decembar 22, 2013, 07:29:40 posle podne »
Od skoro sam u Beogradu, studiram, i vec 3 meseca idem u jednu teretanu ali im veoma smeta nacin na koji treniram, pa cu izgleda morati da nadjem drugu. Da li znate za neku dobru teretanu gde moze da se normalno trenira powerlifting?

Hvala :)

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 22, 2013, 08:01:34 posle podne »
sta im smeta? o.O svako ima pravo da trenira kako hoce

Van mreže kostanojlovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2013, 08:11:01 posle podne »
Znam da je glupo ali ja ne mogu nista protiv vlasnika teretane. Kaze mi covek da ne lupam tegovima kad radim mrtvo, ja rekoh ok, za toliko mogu, a onda dodje i kaze da se previse zadrzavam ispred squat racka, a ima ljudi koji hoce da rade cucnjeve ( ustvari je bilo onih koji su hteli da rade biceps).

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 22, 2013, 09:40:32 posle podne »
promeni teretanu   ili vreme dolaska dok nema nikoga.

Van mreže kostanojlovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 22, 2013, 09:54:22 posle podne »
Pa u tome i jeste poenta teme, da ako neko zna preporuci teretanu u blizini.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 22, 2013, 10:02:38 posle podne »
Teretana Kod Slavka blizu okretnice 23 na Vidikovcu. Za blize ne znam, ali sa ovom nema greske. Tamo imas par momaka koji su okrenuti treningu snage.

Van mreže Keef

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #6 poslato: Decembar 22, 2013, 10:58:18 posle podne »
kakav majmun. sledeci put bih mu uso sa kantom benzina... ostalo bi bilo istorija...


Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #7 poslato: Decembar 22, 2013, 11:38:31 posle podne »
kakav majmun. sledeci put bih mu uso sa kantom benzina... ostalo bi bilo istorija...
Samozapalio se demonstrativno?

Znam da je ovo forum i moze da se prica bez pokrica, ali brate...

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #8 poslato: Decembar 22, 2013, 11:42:26 posle podne »
što majmun?
svako ima svoju politiku i svoju ciljnu grupu, ako ti ne odgovara promeniš teretanu a ne da namećeš svoja pravila... od otvaranja teretane "za svoju dušu" nema mnogo love, teretane se otvaraju da bi se od toga nešto i zaradilo...


« Poslednja izmena: Decembar 22, 2013, 11:46:29 posle podne filip85 »

Van mreže Keef

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #9 poslato: Decembar 23, 2013, 12:50:11 pre podne »
zato smo i tu gde jesmo.
umesto da se gleda da se obezbedi sve sto treba za ozbiljno treniranje, da se uvek i maksimalno izlazi u susret ljudima kori rade ozbiljan trening snage u teretani (ili sta god radili, bb, pl, wl, cf, bw ali da su ozbiljni i posveceni) ne, bitno je da mi se debele babe valjaju po strunjacama i da bude pun kurac poluretardiranih idiota koji su se setili sa 35 da pocnu da treniraju da su okruzeni strucnjacima i personalnim trenerima, a gradjeni ko stalak za infuziju, a ako dodje neko ko hoce ozbiljno da trenira, njemu se kaze alo oladi malo sa koriscenjem stalka, ne bacaj tegove... samo kazem da bih mu jebao milosnu majku i nista vise.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #10 poslato: Decembar 23, 2013, 01:14:29 pre podne »
pa to je ok, i slažem se delimično ali stvar je u tome što te "debele babe" i "poluretardirani idioti" donose pare, više nego 10-ak "ozbiljnih" vežbača koji bi tu vežbali... onda se vlasnici teretane orijentišu prema onome od čega će zarađivati... prosta računica... ti kad budeš otvarao teretanu, i u nju budeš uložio par desetina hiljada evra, otvaraj je za opšte dobro i zdravlje nacije a ne zarad profita, pa dozvoli članovima da se ponašaju kako hoće...
pa ćeš imati otprilike 10 "ozbiljnih" i 50 "neozbiljnih" vežbača, dok će Žika pored tvoje otvoriti fancy teretanu sa 200 debelih baba i poluretardiranih idiota i bez "ozbiljnih" vežbača... baš me interesuje ko će tu bolje proći a ko će ispasti budala...

edit: evo teretana gde ja vežbam još i ima dobre uslove za PL, ali najmanje zarađuje od par ljudi koji tu treniraju PL, najveća zarada je upravo od tih koji rade grudi-biceps... da zavisi od par ozbiljnih vežbača, odavno bi bila zatvorena jer ni najosnovniji troškovi ne bi bili pokriveni...
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2013, 01:24:42 pre podne filip85 »

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #11 poslato: Decembar 23, 2013, 07:22:29 pre podne »
pa to je ok, i slažem se delimično ali stvar je u tome što te "debele babe" i "poluretardirani idioti" donose pare, više nego 10-ak "ozbiljnih" vežbača koji bi tu vežbali... onda se vlasnici teretane orijentišu prema onome od čega će zarađivati... prosta računica... ti kad budeš otvarao teretanu, i u nju budeš uložio par desetina hiljada evra, otvaraj je za opšte dobro i zdravlje nacije a ne zarad profita, pa dozvoli članovima da se ponašaju kako hoće...
pa ćeš imati otprilike 10 "ozbiljnih" i 50 "neozbiljnih" vežbača, dok će Žika pored tvoje otvoriti fancy teretanu sa 200 debelih baba i poluretardiranih idiota i bez "ozbiljnih" vežbača... baš me interesuje ko će tu bolje proći a ko će ispasti budala...

edit: evo teretana gde ja vežbam još i ima dobre uslove za PL, ali najmanje zarađuje od par ljudi koji tu treniraju PL, najveća zarada je upravo od tih koji rade grudi-biceps... da zavisi od par ozbiljnih vežbača, odavno bi bila zatvorena jer ni najosnovniji troškovi ne bi bili pokriveni...

Covek je lepo objasnio kako sve to funkcionise i ja bih otvarao teretanu za "debele babe i poluretardirane idiote"...valjda mi je cilj zaraditi?. A ti Keef ne znam koliko imas godina ali pod hitno menjaj nacin razmislja i budi tolerantniji prema ljudima koji ne zele da se spremaju za Mr.Olimpiju, vec treniraju zbog zdarvlja, opustanja ili sta vec. Sa takvim razmisljanjem neces napraviti neki ozbiljni posao :)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #12 poslato: Decembar 23, 2013, 07:33:55 pre podne »
Od skoro sam u Beogradu, studiram, i vec 3 meseca idem u jednu teretanu ali im veoma smeta nacin na koji treniram, pa cu izgleda morati da nadjem drugu. Da li znate za neku dobru teretanu gde moze da se normalno trenira powerlifting?

Hvala :)

@tema

Ako te ne mrzi da ides na medak 3, imas teretanu...ne znam joj ime, ali mi kazemo "Kod Swartza", nalazi se unutar osnovne skole Milan Dj. Milicevic, da se bavim PL-om, tamo bih isao sigurno.

Van mreže kostanojlovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #13 poslato: Decembar 23, 2013, 10:06:37 pre podne »
@Hoop4Life

   Slazem se da je njima cilj da zarade, ali i ti ljudi koji dolaze kod njih kako bi trenirali zbog zdravlja najcesce tu samo gube vreme radeci ono sto im ti "treneri" kazu.
   
   Potrazio sam sad gde je ta skola i izgleda da mi nije mnogo dalje od ove trenutne teretane. Otici cu neki dan da pogledam.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Preporuka za dobru teretanu, Brace Jerkovic, blizu TC Stadion?
« Odgovor #14 poslato: Decembar 23, 2013, 12:25:23 posle podne »
na zapadu ima bas dosta tih teretana koje su bas ogromne imaju po 50 sprava a nemaju benc klupu i stalak za cucanj xd nedaj boze da radis dl sa resetom na svakom pon :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym