Mart 28, 2024, 11:39:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Ex-košarkaš se vraća u formu (28 god.)  (Pročitano 2791 puta)

Van mreže alekk

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
  • Food Juggler
    • Food Juggler
Ex-košarkaš se vraća u formu (28 god.)
« poslato: Januar 11, 2014, 10:50:13 posle podne »
Pozdrav svima, nov sam na forumu pa rekoh da se predstavim na najbolji način... skromnim rezultatima truda i rada  ;)

Brojke: 77kg, 186cm, 28 godina

Provbitna motivacija mi je bila da se vratim na nivo na kom sam bio u mlađim danima dok sam redovno trenirao košarku. Međutim shvatio sam da mogu i da prevaziđem nivo na kom sam bio.

Nakon što sam doveo mast na ok nivo (11-14% sa preko 25% po mojoj proceni), sada radim plyometrics za odraz i održavam težinu. Kada budem bio zadovoljan odrazom, počeću da radim na čistoj masi. Korak po korak i tu smo :)

Dižem tegove malo ozbiljnije u zadnjih godinu dana i ovo su mi 1RM:

Deadlift - 160.4 kg
Squat - 142.4 kg
Bench Press - 101.6 kg
Overhead Press - 60.8 kg

Pozdrav svima i kada pomislite da posustanete u teretani, kuhinji ili krevetu... setite se šta vas motiviše  8)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Ex-košarkaš se vraća u formu (28 god.)
« Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2014, 04:05:48 pre podne »
Da li radis mozda program za odraz "THE JUMP BIBLE?". Mislim super stvar za celukupnu snagu tela, a daje dosta na odrazu i eksplozivnoscu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ex-košarkaš se vraća u formu (28 god.)
« Odgovor #2 poslato: Januar 12, 2014, 11:05:27 pre podne »
odlicana transformacija

Van mreže alekk

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
  • Food Juggler
    • Food Juggler
Odg: Ex-košarkaš se vraća u formu (28 god.)
« Odgovor #3 poslato: Januar 12, 2014, 11:41:22 pre podne »
Da li radis mozda program za odraz "THE JUMP BIBLE?". Mislim super stvar za celukupnu snagu tela, a daje dosta na odrazu i eksplozivnoscu...

Upravo taj program pratim i za sada sam zadovoljan rezultatima. Ima dosta na netu o poboljšanju skoka, ali ništa kao Jump Bible.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Ex-košarkaš se vraća u formu (28 god.)
« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2014, 03:59:07 posle podne »
Mnogo jaka stvar, samo cuvaj se povreda dok si na programu, ja sam stigao bio do 6 nedelje kada sam radio to i sjebem skocni zglob, jer su ti u toku programa noge stalno umorne, i nedelju dana zakucan za krevet, i jos nedelju dana sam copao, posle toga kada sam se odmorio, tacno se video napredak u celokupnoj snazi. Po meni nema boljeg programa.

Van mreže alekk

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
  • Food Juggler
    • Food Juggler
Odg: Ex-košarkaš se vraća u formu (28 god.)
« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2014, 06:07:37 posle podne »
Istina. Ja sam istegao zadnju ložu na šprintevima... ništa strašno, ali nedelju dana bez vežbi i teretane. A stvarno telo treba odmoriti da bi video napredak, pa makar i posle povrede!