Mart 29, 2024, 11:15:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Goran  (Pročitano 88552 puta)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Goran
« Odgovor #15 poslato: Jun 08, 2014, 09:33:01 posle podne »
Pa ako ti je unos proteina dobar, nema cega da se bojis. Dobar napredak inace...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #16 poslato: Jun 08, 2014, 11:20:16 posle podne »
Hvala

Unos P je 2g po kg tjelesne tezine. Nekad i vise, zavisi mi od vremena, raspolozenja... UH rotiram, a masti nisam siguran, ne obracam paznju. Jedino sto dnevno uzmem kasiku maslinovog, ne znam da li je to ok?

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Goran
« Odgovor #17 poslato: Jun 09, 2014, 12:11:24 pre podne »
Pojacaj masti idi uz obrok po kasiku
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #18 poslato: Jul 10, 2014, 08:52:01 posle podne »
« Poslednja izmena: Jul 10, 2014, 08:56:29 posle podne Rango1 »

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #20 poslato: Jul 10, 2014, 09:02:03 posle podne »
evo ga mali apdejt.

Trenutna kilaza 83kg.
U pitanju je dijeta, rotacija sa UH. Dala je rezultata ali trenutno stagniram ili mi se cini ali taj stomak jako sporo ide. :O

Dalje, problem sa grudima, oduvijek losa misicna partija. Ta desna sisa spustena u odnosu na lijevu... :O

Interesuju me kritike, hvala

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #21 poslato: Jul 12, 2014, 11:00:03 pre podne »
bas niko da baci neki komentar, savjet ...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Goran
« Odgovor #22 poslato: Jul 12, 2014, 11:19:52 pre podne »
mozda si previse brzo usao u dijetu...naglo srezao kalorije
ako mozes spusti uh,povecavaj kardio sto dalje odmices...
napisi nesto vise pa neko moze da vidi gde gresis/ako gresis/savet itd...

za dojke ne znam sta da ti kazem,najlakse kazemo genetika :) napisi trening detaljno kako radis..u nekom vremenu unazad

moras malo izdetaljises informacije,da bi neko iskusniji morao da ti uvalja valjan savet

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Goran
« Odgovor #23 poslato: Jul 13, 2014, 12:36:41 pre podne »
И мени су груди не толико добра партиција, нису далеко од ус*аног листа... Али ево нисам бенч прес радио већ неких три мјесеца, фокусирао сам се на бучице и на контракцију и што већи фокус на мишић, радио сам по четири серије равни потисак бучицама, коси потисак бучицама, пропадања и сајле три серије отприлике или развлачење, како кад ми дуне.

Пошто сам ја песимиста и то велики по питању сопственог напретка, кад ја видим да су груди напредовале, онда мора да јесу сто посто...
Фокусира' сам се на то да пумпа буде што боља, а да их не уништавам са предугим тренинзима јер је то млаћење празне сламе, отприлике сам завршава' тренинг за 35-45 минута, тако некако.

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2014, 02:38:12 posle podne »
Prosla je sedmica i ja na vagi 1kg dole, sto i jeste i nije dobro. Cini mi se da pored toga sto gubim na obimu stomaka da gubim i na ostalim dijelovima tijela, da li je normalno da sam za 3 mjeseca izgubio 1cm na obimu ruke, da sam se generalno smanjio, a i da sam obim struka spustio za 7cm? Svi primjete da sam smrsao, sto je dobro, ali strah me da se ne istopim mnogo, da ne budem ko lovacka kerusa :)

I u nekim danima vene su mi izrazenije, forma bolja, dok nekad ih ne bi ni doktor mogao naci :O

Prateci Pedjin tekst za rotaciju pridrzavao sam se svega, cak i onih 1g prteina u danima punjenja sa UH ali mislim da mi ne odgovara da idem tako nisko.

ISHRANA:
1. 100g sira + mjerica wheya (30g)
2. 2 cijela jaja + 2 bijelih (20g)
3. 200g piletina, riba, teletina (40g)
4. PWM, mjerica i po whey + 30g dex (30g)
5. 200g piletina, riba, teletina (40g)
6. 100g sira (10g)

Ovo je okvirni unos proteina. Moja trenutna kilaza 82kg. Kao sto rekoh UH rotiram. Prva 3 dana sam unosio samo dextrozu u sklopu PWM i mislim da sam trebao pored toga jos 50g UH. Kad se punim (2 dana u sedmici) onda unosim do 250g UH.
Masti, iskreno ne vodim racuna, uglavnom je to iz maslinovog uz jedan obrok.

TRENING:
tegovi 4x sedmicno, klasicni trening, ponekad dropset, super set ali to je od 8-12 ponavljanja, mada nekad i vise jer primjetim da kad radim 12+ ponavljanja da onda imam odlicnu pumpu.

kardio 3x sedmicno. od toga 2x su posle treninga sa tegovima, jednom HIIT, jednom srednji intenzitet, u trajanju od 20min. Jedan dan je vecernje trcanje laganog intenziteta

SUPLEMENTACIJA:
whey i bcaa, razmisljam da ubacim i neki sagorjevac

И мени су груди не толико добра партиција, нису далеко од ус*аног листа... Али ево нисам бенч прес радио већ неких три мјесеца, фокусирао сам се на бучице и на контракцију и што већи фокус на мишић, радио сам по четири серије равни потисак бучицама, коси потисак бучицама, пропадања и сајле три серије отприлике или развлачење, како кад ми дуне.

Пошто сам ја песимиста и то велики по питању сопственог напретка, кад ја видим да су груди напредовале, онда мора да јесу сто посто...
Фокусира' сам се на то да пумпа буде што боља, а да их не уништавам са предугим тренинзима јер је то млаћење празне сламе, отприлике сам завршава' тренинг за 35-45 минута, тако некако.

Hvala na savjetu. Slicno i ja radim. To su uglavnom 3 vjezbe po 4 serije, ne racuna serije zagrijavanja. Najveci problem kod mene je upravo pumpa, ne pogodim ih dobro, nekako mi ramena uvijek preuzmu ona zadnja ponavljanja, imam osjecaj da bih mogao grudim jos gurati ali ramena prze. Smanjim i kilazu, koncentrisem se, nekad ih i pogodim dobro ali generalno bas su slabe...

Eto, ispisah se nasiroko, bice mucno za procitati ali ko god da ostavi neki komentar, savjet, hvala mu na tome.


Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Goran
« Odgovor #25 poslato: Jul 14, 2014, 05:09:31 posle podne »
To sto ti se desava je savimnormanlo. I nemozes gubiti salo tamo gdje bi ti to volio oko stomaka itd.
Naravno da spada sa ruku, nogu, prsa, cjelog tjela i zato se smanjujes.
Ovo ti je i trenutak kada ces u sutini i da vidis koliko imas ciste misicne mase. Odnosno da svi ti obimi ruku prsa... nisu samo misic nego i mast i voda a narvno i glikogen koji se ispraznio.

Za formu i pumpu sto varira ne brini nekad bolja nekad katastrosa. Kad se dobo napunis i sve ce biti OK.

Nemoj odustajat od dijete i ako ti se mozda ne svidja to sto vidis i sto se desava, oguli do kraja i vidje ces sa cim raspolazes. Pa na masu poslije toga i lakse ce se pakovati kad ti je manji bf.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #26 poslato: Jul 14, 2014, 06:11:15 posle podne »
To sto ti se desava je savimnormanlo. I nemozes gubiti salo tamo gdje bi ti to volio oko stomaka itd.
Naravno da spada sa ruku, nogu, prsa, cjelog tjela i zato se smanjujes.
Ovo ti je i trenutak kada ces u sutini i da vidis koliko imas ciste misicne mase. Odnosno da svi ti obimi ruku prsa... nisu samo misic nego i mast i voda a narvno i glikogen koji se ispraznio.

Za formu i pumpu sto varira ne brini nekad bolja nekad katastrosa. Kad se dobo napunis i sve ce biti OK.

Nemoj odustajat od dijete i ako ti se mozda ne svidja to sto vidis i sto se desava, oguli do kraja i vidje ces sa cim raspolazes. Pa na masu poslije toga i lakse ce se pakovati kad ti je manji bf.

Slazem se sa svim ovim sto si napisao. Znam da se mast ciljano ne moze topiti, topi se sa citavog tijela. Uvijek sam bio nekako masan, isao u teretanu i trenirao bez cilja, nego eto, da se vidi da sam lijepo popunjen ispod majice. Medjutim kad bih se skinuo i prosao pored ogledala okrenuo bih glavu. :)

E sad mi se trenutno svidja to sto vidim u ogledalu i ako mi je garderoba sada komotnija, misici ispod su izrazeniji. Siguran sam da nisam imao neki kvalitet mesa, tj da ga nemam ali kao sto kazes bolje izgurati sada do kraja i vidjeti sa cim raspolazem.

Ako bi mogao ili ti ili neko drugi da jos prokomentarise TRENING i ISHRANU. Hvala

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #27 poslato: Jul 29, 2014, 08:44:58 pre podne »
Dijeta i dalje radi
trenutno 81 kg
struk tanji za 1cm u odnosu na 15 dana ranije ali i dalje vidljiv taj donji stomak
ali manji i obim ruke. Generalno se samnjujem
prvi put sam na def. pa me strah me da se ne pretvorim u lesa

pa sam u nedoumici da li da nastavljam sa dijetom ili ne?
niko jos nije prokomentarisao ishranu i trening
ako bi Pedja mogao da baci neki komentar

Hvala

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Goran
« Odgovor #28 poslato: Jul 29, 2014, 02:48:05 posle podne »
daj neke slike da vidimo kako to izgleda.
kakvo je stanje sa mastima,unosis li ih uopste?
pojacaj doze bcaa.
pokusaj sa kardiom 3x nedeljno,od cega bi 2x bio LI,barem 40minuta.I mozes jedan hiit.
ubaci jedan dan sa 0uh.u kranjem slucaju neki sagorevac.
Cim vidis da vise nema napredka,mijenjaj nesto.

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #29 poslato: Jul 29, 2014, 05:49:31 posle podne »
bice slike ali mislim da sam isti kao na ovim iznad, manje vise

masti, jedino sto unesem je iz 2 zumanceta i jednu kasiku maslinovog?
bcaa uzimam po 15g, pred i posle treninga
ako treniram pon, uto sa tegovima, da li je mnogo 40 min kardia posle tegova? (jedino kardio mogu navece raditi)
prva tri dana su mi sa 50uh, mogao bih tu ubaciti i jednu 0

u sustini, u zadnjih 15 dana, kilaza manja za 1kg, obim struka manji za 1cm ali i obim ruke manji, i generalno obimi
postavicu jos neku sliku