Mart 28, 2024, 05:42:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Goran  (Pročitano 88533 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Goran
« Odgovor #45 poslato: Februar 18, 2016, 10:06:57 posle podne »
genetski nikakav :)
E onda se drug spremi na krvav rad..:D :D :D
Salim se malo ali evo Sloba je rekao kako i sta.Jednostavno,moras da radis sve i svasta..Varijacije ponavljanja,kilaza,tempa izvodjenja, rotacije prstiju ka unutra,ka spolja itd.itd...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #46 poslato: Februar 22, 2016, 02:10:24 posle podne »
Hvala obojici, probacemo :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Goran
« Odgovor #47 poslato: Februar 22, 2016, 02:52:45 posle podne »
Hvala obojici, probacemo :)
Samo napred...;)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Goran
« Odgovor #48 poslato: Februar 22, 2016, 10:24:00 posle podne »
Hvala obojici, probacemo :)

Veruj mi,ako sve ispratis lepo ima da zanemis na rezultate,samo guraj... :D

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #49 poslato: Februar 23, 2016, 01:17:56 posle podne »
a da li bi bilo ok da imam slican pristup i za grudi? ne tako cesto da ih radim kao listove ali jedan trening ponavljanja od 6-10 a sledeci 10-15 npr?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Goran
« Odgovor #50 poslato: Februar 23, 2016, 03:22:33 posle podne »
Gledaj da ih radis u svakom opsegu ponavjanja..ako me razumes.;)

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #51 poslato: Februar 23, 2016, 05:44:44 posle podne »
na jednom treningu da imam vjezbe sa niskim, srednjim i visokim brojem ponavaljanja? to mislis? :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Goran
« Odgovor #52 poslato: Februar 23, 2016, 05:59:20 posle podne »
Tako je..:)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Goran
« Odgovor #53 poslato: Februar 23, 2016, 06:07:50 posle podne »
listove ne bi trebalo toliko cesto da radis, jer ih koristis u svakodnevnom kretanju stalno, oni su se navikli na cesto opterecenje, tako da je mnogo bolja taktika da sokiras misic recimo dva puta nedlejno...
« Poslednja izmena: Februar 23, 2016, 06:11:43 posle podne pirat »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Goran
« Odgovor #54 poslato: Februar 23, 2016, 10:12:09 posle podne »
listove ne bi trebalo toliko cesto da radis, jer ih koristis u svakodnevnom kretanju stalno, oni su se navikli na cesto opterecenje, tako da je mnogo bolja taktika da sokiras misic recimo dva puta nedlejno...

Pa svaki drugi trening,zavisi kako ko radi ali recimo u mom slucaju od 6 treninga nedeljno to je 3 treninga listova,prvi i treci po 5-6 serija sa mojom kilazom samo da upumpam krv do otkaza,a 2. trening je tezinski gde se odrade 2 vezbe sa opterecenjem i milina.. Opet kazem MENI tako radi,sto ne znaci da ce i vama,ili da neko sa dobrom genetikom ima potrebu za tolikim radom... Sve zavisi od pojedinca ;D

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #55 poslato: April 13, 2016, 02:54:26 posle podne »
Evo apdejta nakon 6 nedelja dijete.

Trenutna kilaza 91, bila 94 na visinu 182. Obim ruke ostao isti. Obim struka manji za 5 cm. U sustini sam zadovoljan, nije neki pomak ali se nesto desilo. Trenutno je problem taj sto stagniram. A sad cu da opisem kako treninram i kako se hranim pa pisite, kritike, savjeti, sve je dobrodoslo. 

Prije svega da se zahvalim piratu, Pedji, voji, koji su stalno savjetovali, bez njih bi bila slijepa ulica, ovako sam barem imao neki cilj, mali ali ostvariv.

ISHRANA. Rotacije UH, 80  150  100  0  70  120   150.   Proteini  2g po kg tezine, to je 180g a cesto idem i do 200g.
Masti  50g, nekad i preko. Evo primjera jednog jelovnika:

1. 4 cijela jaja
2. 100g piletina + salata
3. 150g piletina + salata
4. 150g piletina + salata + 20g masti (orasasti, kokos ulje)
5. PWM 1.5 mjerica whey + 20g malto + 10g bcaa
6. 150g piletina + 100g riza
7. 80g posni sir + mjerica whey + 20g masti + 100ml jogurt light

Tu se jos mogu naci i ovsene, riba, teletina, krompir, kikiriki puter, banana.
Cit obroke nisam praktikovao nikako. Mnogo ih zelim ali me strah da cu samo gore napraviti  :)

TRENING To su kopije Pedjinih treninga sa YT, koliko je to moguce. Uglavnom 4-5 krugova po treningu, u svakom krugu 4-6 vjezbi. Pumpe odlicne, mada snaga opada kako trening odmice. HIIT 1 sedmicno u trajanju od 20 min. To su sprintevi na biciklu, 5x30 sek, i 5x20 sek, sa sporim intervalima od 60 sek.

SUPLEMENTACIJA Whey, maltodekstrin, bcaa (15 prije, 10 posle), ZMA

Eto, to bi bilo to. Da jos jednom kazem da mi je problem stagnacija. Takodje pomalo me stize umor od treninga. Misici nisu cvrsti, nekako mlakasti... Moram nesto da mijenjam pa ako mozete da savjetujete. Imam i ja sam jednu ideju. To bi bila low carb dijeta trbusnjaci 1.2.3... Samo sto bih unos P drzao konstantno na 2g. Ne znam da li bi to bilo pametno?

Pozdrav

http://
http://
http://

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Goran
« Odgovor #56 poslato: April 13, 2016, 05:16:44 posle podne »
Ma nema na cemu,to smo da se pomazemo...Nisam bas skapirao pa ako bi mogao da mi kazes na kojoj dijeti si bio 6 nedelja pa da krenemo dalje?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Goran
« Odgovor #57 poslato: April 13, 2016, 05:28:42 posle podne »
Bio je na rotacijama, tebi u sustini je problem taj donji stomak...
Tu ti je tvrdoglavo salo... uradio si ok posao , iskreno ja bih krenuo PRVO dva dana punjenje uh i onda na keto 5 dana i onda nastavio tako keto 3-4 nedelje... mislim da ces tak donji stomak samo mastima skinuti nazalost...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #58 poslato: April 13, 2016, 06:19:43 posle podne »
Da, bio sam na rotacijama. Malo me strah keta, nisam nikad bio na toj dijeti :-) A i ako mi keto ne odradi posao, onda nemam kud dalje, pa i zbog toga sam malo skeptican. Aj da cujemo jos neko misljenje pa da pravimo plan sta i kako :-)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Goran
« Odgovor #59 poslato: April 13, 2016, 06:25:57 posle podne »
Da, bio sam na rotacijama. Malo me strah keta, nisam nikad bio na toj dijeti :-) A i ako mi keto ne odradi posao, onda nemam kud dalje, pa i zbog toga sam malo skeptican. Aj da cujemo jos neko misljenje pa da pravimo plan sta i kako :-)

Pa kad dodje do skidanja kila,udzbenicki princip uglavnom radi posao,znaci rotacije-low carb-keto.. :)

A ako keto ne "uradi" posao do kraja posle 5-6 nedelja,uvek postoji jos 1 keto iza toga koji ce da resi stvar i slicno tako da nema potrebe da brines,bitno da su rezultati prisutni,ostalo je samo pitanje vremena :)