Mart 28, 2024, 10:25:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Goran  (Pročitano 88524 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Goran
« Odgovor #90 poslato: Maj 04, 2016, 12:54:56 posle podne »
Spusti proteine dizi masti...
Sto se tice Cole zero, mozes slobodno...
Naravno,bez preterivanja...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #91 poslato: Maj 04, 2016, 05:45:48 posle podne »
Spusti proteine dizi masti...
Sto se tice Cole zero, mozes slobodno...
Naravno,bez preterivanja...

Ok. Masti na 1.5g a proteine na 1.8? trenutno sam na 89kg


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Goran
« Odgovor #92 poslato: Maj 04, 2016, 06:08:59 posle podne »
nije ok , cola zero ima secera i to sasvim finu kolicinu , izbacice te iz ketoze samo tako...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #93 poslato: Maj 04, 2016, 06:18:00 posle podne »
nije ok , cola zero ima secera i to sasvim finu kolicinu , izbacice te iz ketoze samo tako...

Sad je ok. sta kazes za ostalo, unos m i p?
Subotom i nedeljom ne treniram. Nedeljom se punim. Da li bi bilo dobro da ubacim subotom neki kardio laganog intenziteta, 30min? procitah da hiit nije bas preporucljiv na keto

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Goran
« Odgovor #94 poslato: Maj 04, 2016, 06:23:26 posle podne »
nije ok , cola zero ima secera i to sasvim finu kolicinu , izbacice te iz ketoze samo tako...

Sad je ok. sta kazes za ostalo, unos m i p?
Subotom i nedeljom ne treniram. Nedeljom se punim. Da li bi bilo dobro da ubacim subotom neki kardio laganog intenziteta, 30min? procitah da hiit nije bas preporucljiv na keto

Ne mozes samo bubnuti neke brojke i pitati jel okej..
Probaj na sebi,vidi kako radi,vidi koliko masti si isao do sada,pa pojacaj,ako je i dalje lose ti jos pojacaj..
Protein nema svrhe ici preko 2gr,cak je kontraproduktivno na ketu,kreni sa 1.8gr/kg pa vidi kako ce ici.. :)

PS: Kakva bozja kola i pi*ke materine,odradi taj keto kao covek pa se posle casti ako ti je do toga.. :)

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #95 poslato: Maj 04, 2016, 06:29:09 posle podne »
To i radim, ovo su neke nedoumice koje imam i koje bih da rijesim. Nije bas svejedno da radim nesto na svoju ruku a ono se ispostavi skroz pogresno. Probacu tako pa cemo vdijeti. Hvala :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Goran
« Odgovor #96 poslato: Maj 04, 2016, 06:31:13 posle podne »
nije ok , cola zero ima secera i to sasvim finu kolicinu , izbacice te iz ketoze samo tako...

Sad je ok. sta kazes za ostalo, unos m i p?
Subotom i nedeljom ne treniram. Nedeljom se punim. Da li bi bilo dobro da ubacim subotom neki kardio laganog intenziteta, 30min? procitah da hiit nije bas preporucljiv na keto

hiit nije preporucljiv na keto? ne znam kakve to veze ima... mozes da ubacis kardio sto da ne... nego punjenje, unosi slozene uh , nemoj palacinke itd... i razne prelive... mislim kada se vec mucis... kikiriki puter neki da nema secera u sebi uzmi ako ti je do slatkog... a ovo se slazem sa Slobom... ako radis onako kako si rekao trening nece ni trebati taj kardio... nemoj noge da zapostavljas... mozda i najvazniji trening kada je do topljenja masti...

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Goran
« Odgovor #97 poslato: Maj 04, 2016, 06:34:16 posle podne »
nije ok , cola zero ima secera i to sasvim finu kolicinu , izbacice te iz ketoze samo tako...
Kako to mislis ?
no pain no gain

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Goran
« Odgovor #98 poslato: Maj 04, 2016, 06:37:52 posle podne »
tako kako sam napisao, coca cola zero ima secera...

edit
ajde da budem precizniji , supstance koje koje stavljaju u zero koka kolu da oponasaju secer , nisam siguran da li su to zasladjivaci ili bas seceri , dizu vecu kolicinu glukoze u krvi nego da pijes obicnu koka kolu...







 
« Poslednja izmena: Maj 04, 2016, 06:49:52 posle podne pirat »

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #99 poslato: Maj 04, 2016, 06:48:47 posle podne »
hiit nije preporucljiv na keto? ne znam kakve to veze ima... mozes da ubacis kardio sto da ne... nego punjenje, unosi slozene uh , nemoj palacinke itd... i razne prelive... mislim kada se vec mucis... kikiriki puter neki da nema secera u sebi uzmi ako ti je do slatkog... a ovo se slazem sa Slobom... ako radis onako kako si rekao trening nece ni trebati taj kardio... nemoj noge da zapostavljas... mozda i najvazniji trening kada je do topljenja masti...

Koliko se sjecam da prilikom hiita zbog extremno visokog intenziteta tijelo trazi uh kao izvor energije, kako njih na keto nema onda prvo poseze za proteinima. Mogu se zaroviti pa tacno naci kako pise, negdje je u ketogenoj dijeti, sad da li je tacno ne znam

Nista palacinci, nista cit, jesam te ispitao za sve moguce cit stvari ali nista od toga ne unosim. Sve su onakvi treninzi, a noge radim ponedeljkom, to ti dovoljno govori o ozbiljnosti :) Mozda moram biti jos strpljiv. Guram jos 2 nedelje pa se javim.

U dane punjenja izlazimo iz ketoze je li tako? Koliko se tijelo brzo moze vratiti u nju? Ovo je informativno

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Goran
« Odgovor #100 poslato: Maj 04, 2016, 06:53:25 posle podne »
Koliko se sjecam da prilikom hiita zbog extremno visokog intenziteta tijelo trazi uh kao izvor energije, kako njih na keto nema onda prvo poseze za proteinima. Mogu se zaroviti pa tacno naci kako pise, negdje je u ketogenoj dijeti, sad da li je tacno ne znam

Nista palacinci, nista cit, jesam te ispitao za sve moguce cit stvari ali nista od toga ne unosim. Sve su onakvi treninzi, a noge radim ponedeljkom, to ti dovoljno govori o ozbiljnosti :) Mozda moram biti jos strpljiv. Guram jos 2 nedelje pa se javim.

U dane punjenja izlazimo iz ketoze je li tako? Koliko se tijelo brzo moze vratiti u nju? Ovo je informativno

Burazeru dok god jedes dovoljno masti,ne boj se za telo i za energiju :)

Sto se tice ostalog,bespotrebno cimanje da li si u ketozi ili ne,postuj pravila i rezultati ce biti tu,to je jedino bitno.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Goran
« Odgovor #101 poslato: Maj 04, 2016, 06:58:28 posle podne »
pa iskreno ne znam , ali to zavisi od tela do tela i tvoje iritacije insulina... eto ja recimo sam izvalio da samo slatki krompir i integralni pirinac i ovsene mi valja da unosim od uh... ali to je mozda neki moj trip... tu bude od povrca brokoli, sargarepa, kupus, kelj, karfiol, spanac .. mislim sta sezona donosi tursija naravno... od masti orasi, ponovo racunam ovsene, lesnik, indijski orah.. mada mi je ova poslednja dva skuplja varijanta... losos je recimo uvek jako dobar zbog masti... tu je i litar hladno cedjenog maslinovog ako zatreba... masti ce te drzati u ketozi u svakom slucaju... kao sto je Sloba rekao...
a ovo za hiit ... i dalje ne vidim kakve to veze ima...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Goran
« Odgovor #102 poslato: Maj 04, 2016, 08:25:10 posle podne »
slicno je i kod mene, stim da ne volim integralnu rizu a obicnu obozavam. Maslinovo mi je ruzno, da li se jos nekako moze konzumirati sem u salati? Ne koristim omega 3, vjerovatno bih i to trebao. Kokos ulje je savrseno ali je i skupo

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Goran
« Odgovor #103 poslato: Maj 04, 2016, 08:26:45 posle podne »
slicno je i kod mene, stim da ne volim integralnu rizu a obicnu obozavam. Maslinovo mi je ruzno, da li se jos nekako moze konzumirati sem u salati? Ne koristim omega 3, vjerovatno bih i to trebao. Kokos ulje je savrseno ali je i skupo

Popijes maslinovo ;D ;D ;D

Omega isto dobra,naravno,benefit od nje je i po opste zdravlje ne samo kao nutrijent tako da par komada dnevno dobro dodje.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Goran
« Odgovor #104 poslato: Maj 04, 2016, 08:40:23 posle podne »
probaj laneno, ako mislis da je maslinovo ruzno, secam se ja kada nisam nista znao , procitao sam tada u casopisu maxx cini mi se da je bilo 2004-te izdanje, da je laneno maltene must have opcija... i ja kupim laneno u bio spajzu u onim bocicama za alkohol itd se prodavalo... bio sam tako paljevina ko Sloba :) heheh , nista lose pod ovim nisam Slobo mislio naravno !
Znaci multipower protein (citaj deterdzent, ali tada jako dobar koncentrat ukus jagoda , citavih 60 posto proteina ) , universalov krec, pardon kreatin i bio je neki sumeci cini mi se isto multipower ,  vitamin c i laneno ulje ... eto ti moje prve suplementacije :) Laneno ulje na kasiku bajo moj... osuda na smrt , ukus ostaje naredna 2-3 sata , ni koka kolaa kola zero ne moze da spere hahaha
pa znas ti da Italijani jedu maslniovo ulje uz hleb i cirkaju vino uz to ? Maslinovo ulje je zakon ! sve te arome sa mediterana koje vuku na mentu : uzo , metaksa :) hahahhaha