April 26, 2024, 04:56:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: TRANS-X ???  (Pročitano 6494 puta)

Van mreže Igor_88

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
TRANS-X ???
« poslato: Novembar 19, 2006, 06:13:18 posle podne »
Jel probao neko SCITEC-ov TRANS-X?
Citat
Kreatinski transportni sastav trece generacije: > 75 g dekstroze, taurina, fosfata i liponske kiseline, plus aminokiseline za stimulisanje lucenja insulina i povecanje obima stanica, kao i ostali stimulatori stanicnih energija, kao sto je riboza. Takav je vrhunski proizvod Trans-X.
« Poslednja izmena: Novembar 19, 2006, 06:16:06 posle podne Igor_88 »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2006, 07:19:40 posle podne »
Bacanje para!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Igor_88

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2006, 06:27:39 posle podne »
Znaci ne valja. Pa sta onda da pazarim, treba mi proizvod slicnog sastava?  Ali STVARNO  da radi.
Poz

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2006, 09:19:24 posle podne »
A sta ti konkretno treba?Koji cilj hoces da postignes?Ako hoces nesto vise od kreatina uzmi Labrada Supercharge ili Dymatize Xpand
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2006, 10:09:19 posle podne »
Ma daje mu dobar pump i to je nekim ljudima dovoljno...jbg misljenja su razlicita,od toga da su ljudi prezadovoljni do prica da je bacanje para.Mislim da crea ethyl ester i crea malat imaju odredjene prednosti u odnosu na monohidrat,samo jos cena da malo padne.Ovi proizvodi su nesto najblize onome sto pretpostavljam da decko trazi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2006, 10:33:05 posle podne »
Labradin Super Charge je za mene dobar, uzimam dva scoop-a i to mi daje dobru energiju tokom treninga, to je ono sto mi treba i ja sam zadovoljan.

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2006, 11:02:27 posle podne »
NO suplementi ne rade nista sto moze biti korisno za BB oni stvaraju privid tako sto opustaju zidove krvnih sudova

Nije tacno. Pisali smo o tome, ali evo jos jednom:

Danski fiziolog i nobelovac August Kroh (Krogh) je utvrdio da je u stanju mirovanja otvoreno samo 5 kapilara po 2mm mišića, a za vreme teškog napora i do 200 kapilara po 2mm. U našem slučaju više otvorenih kapilara znači veći dotok krvi, bolja razmena materija, brže odvodenje produkata metabolizma, sve u svemu, što više kapilara u mišiću držimo otvorenim to je bolje za nas. Dok vežbamo, sve se to zaista dešava, ali nekoliko minuta pošto spustimo tegove ''pumpa'' polako počinje da popušta. Kada bi samo mogli da zadržimo ''pumpu'' tokom nekoliko sati ili dana! Sada nas uveravaju da možemo čak i nekoliko nedelja! Koji je dobitak od svega ovoga osim malo dopadljivijeg izgleda usled upumpavanja krvi u muskulaturu. Za početak, bolja i brža razmena materija, što za sobom povlači brži oporavak, ranije dostizanje faze superkompenzacije mišića, što u slobodnom prevodu znači bolji učinak na sledećem treningu. Izdržljivost mišića je takođe dokazana tokom testiranja proizvoda, kao i povećan nivo mišićne sile. Dakle, dobijanje na mišicnoj masi je zagarantovano.

« Poslednja izmena: Novembar 23, 2006, 11:04:36 posle podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #7 poslato: Novembar 24, 2006, 12:02:42 pre podne »
Kao prvo ne mozes porediti trcanje i trening sa tegovima. I ne znam da li si koristio ijedn no proizvod, ako nisi onda probaj pa donesi neki sud. Govorim prvenstveno iz razloga jer sam i po vise puta koristio XPAND, ShockTherapy, i sad sam na Animal Pump-u. I ljudi me stalno pitaju (koji me vide u nekim intervalima po mesec dana), na cemu sam. Dalje, kako mozes reci da bolji krvi protok ne moze da doprisene brzem oporavku misica. Pa jel krv raznosi sve materije po telu, ili vodu :). Dakle NO je meni puno pomogao, uvek mogu vise, bolje, izdrzljiviji sam na intentivnim treninzima. Hoces reci da to nema nikakav uticaj na BB?
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #8 poslato: Novembar 24, 2006, 12:24:17 pre podne »
Ma ok, kako hoces ne vrijedi. Ti citas, ja koristim, i ti si siguran da ne radi, a ja siguran da radi. Naravno govorim o liniji Xpnad, animal, itd. Ko li je u pravu :D
Aj pozzz

P.S. Nece ni tona hemije da radi ako se nepazi na najvazniji faktor - ishranu.
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2006, 12:26:29 pre podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #9 poslato: Novembar 24, 2006, 07:44:17 pre podne »
NA KRAJU SI SVE REKAO RAPID..MOZDA BI TI DRUGIVO TREBALI DA TE PITAJU..kako se hranis... A DA MANJE PZANJE POSVECYUJU CAROBNIM NAPITCIMA KOJE KORISTIS..

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #10 poslato: Novembar 24, 2006, 08:48:54 pre podne »
Markoni prijatelju, nemoj poogresno da me shvatis. Ali pump radi ono sto pise da radi (bar meni): Kad sam na nekom boljem NO proizvodu tokom treninga buknem ko balon. TO je meni dovoljo, kao sto je i salecg rekao.
Pozdrav
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2006, 08:53:24 pre podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #11 poslato: Novembar 24, 2006, 08:50:43 pre podne »
Hehe Pedja. Upravo ti nerazlikuju puno whey od AAS-a, tako da ne vredi ovjasnjavati. POkusao sam. :D :D
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #12 poslato: Novembar 24, 2006, 09:28:40 pre podne »
Jao,  Markoni dobro jutro. Jesi popio kafu? Ako nisi, aj lagano, pa da se sporazumino. :D
Nigdje, ama bas nigdje nisam tebe omalovazavao, nevidim otkud ti to. Dalje govorio sam o drugovima oko mene koji me VIZUELNO vide, i kad me vide pocnu odma da seru i da pametuju tako da mi dodje  da pobijem gamad, ili da samo ignorisem, jer sam pokusao takvima malo da objasnim neke stvari, ukratko neide. Kod nas su ocigledno svi rodjeni DR.DR. MAG.... :D :D
Dalje Markoni, ako ti kazes na ne radi, ok, postujem i prihvatam tvoje misljenje. Ali prihvati i ti moje, kao misljenje korisnika no proizvoda koji je zadovoljan onim sto su oni radili. Mozda oni i nemaju neki znacajan uticaj, ali meni je to sto se dogadjalo bilo sasvim doboljno. Cak stavise, osecaj je kao da ce koza svaki cas da ti prsne.
I aas sam samo spomenuo kao neku uporedbu, metaforu. Jer u osnovi ishrana je no1. Pa dalje ostalo. Sve je besmisleno bez ishrane, pa i NO. I kreatinom ces da razoris vlakna, ako se nehranis dovoljno dobro, nema oporavka, ali ovo ti sve sigurno vec znas.
I Markoni, zasto se toliko tripujes i nalazis uvredjenim? Ovde smo da razmjenimo misljenja i ISKUSTVA, a ne da se nazivamo budala.
Pozdrav
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #13 poslato: Novembar 24, 2006, 09:54:17 pre podne »
Ne, nisi me uvredio, ja sam samo hteo da kazem da ni meni nije bila takva namera. ZAsto spominjem ishranu. PA zato sto ja nakon koristenja NO-a buknem. Ako malo mucnem glavom, pump proizvodi nakupljanje krvi u misicima koje treniram. E sad taj pump opada, ali ne nesto eksta brzo. Znaci odredjeni nivo krvi se zadrzava tamo gde obicno nije puno zastupljen: kapilarima, venolama, itd. E sad ako se ja dobro hranim, zar nece ta krv prenjeti svu tu hranu do misicnih stanica, cak i tamo gde to prije projkrvljenosti nije bilo moguce. Eto to je moje neko razumjevanje ucinka NO proizvoda. Ako mozes da mi argumentujes da ovo nije tacno, slobodno, cakstavise volio bih, jer svaki bolji NO proizvod kosta nekih 50 €, a to nije malo, pa mozda sam i ja u zabludi. POzdrav
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2006, 09:55:57 pre podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TRANS-X ???
« Odgovor #14 poslato: Novembar 24, 2006, 12:08:01 posle podne »
pa zato sto pocnes da pricas u trecem licu kao ovde

Hehe Pedja. Upravo ti nerazlikuju puno whey od AAS-a, tako da ne vredi ovjasnjavati. POkusao sam. Very Happy Very Happy

kao i ovo sto si napisao   P.S. Nece ni tona hemije da radi ako se nepazi na najvazniji faktor - ishranu. 

a onda pedja na to odgovara ovako  a to nema veze sa onim sto mi pricamo

NA KRAJU SI SVE REKAO RAPID..MOZDA BI TI DRUGIVO TREBALI DA TE PITAJU..kako se hranis... A DA MANJE PZANJE POSVECYUJU CAROBNIM NAPITCIMA KOJE KORISTIS..


i onda ide onaj tvoj komentar sto sam citirao na pocetku ovog posta

a pricamo ja i ti i pedja se pojavljauje i ti tako odgovaras , a slicnim tonom i pedja pise i onda ispda da sam ja idiot , ako pisete meni onda lepo napisete Markoni ili me citirate  kao sto ja radim kada vi nesto napisete , ja nepisem u trecem licu ili mnozini kada diskutujem sa nekim

ishrana nema veze sa ovim sto pricamo i kada neko tako prelazi sa teme na temu to znaci da on nema nicim da potvrdi svoje stavove , ja sam pravnik i znam kako se to radi i zasto se to radi ,  ako imas neke    cinjenice koji idu u prilog tvojoj tvrdnji iznesi ja za svaku tvoju tvrdnju imam obrazlozenje tako ako diskutujemo o necemu i kazes to radi to i to i ja ti objasnim da to sto si napisao nije tacno i ti kao dokaz kazes da te radi i to ispade kao cinjenica a nije nikakava cinjenica vec subjektivni stava koji kod svakoga coveka je podlozan svemu i svacemu  a narocito kada se unose supstance koji imaju da kazem stimulativno dejstvo na psihu  sto pise i na samom suplementu tako da u tim slucajevima subjektivan stav nemoze biti relevantan
ako imas nesto sto moze da potvrdi tvoje tvrdnje a da nije subjektivni stav onda to izneses a ne da prebacujes  na drugu temu (ishrana i AAS)

a to sto se vizuekno vidi nije od NO vec od ishrane i AAS-a 

ja tebe ne nazivam budalom , nisam hteo da te prozovem ako si se uvredio onom umotvorinom koju sam postavio ja se izvinjavam ali to je bio samo komentar na ono sto si napisao da tebe radi , ja se nisam nasao uvredjenim vec ne volim da sada mi tu pisete u trecem licu ili mnozini a diskutujemo ja i ti i pedja se nesto ubacio a kako ti na taj nacin odgovaras pedji onda ispada da se na mene to odnosi i da sam ja ispao iz vagona i da neznam o cemu se u ovoj temi pise
........................


STA JE SA TOBOM COVECE?????.....STA SAM JA TEBI REKAO......