April 25, 2024, 05:09:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron gel???  (Pročitano 30695 puta)

Van mreže ironMIKE

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #15 poslato: Januar 29, 2014, 04:50:43 posle podne »
ok,ici cu onda tako.. 3 dnevno ,4 nedelje,pa sta mi Bog da :D Jos samo da mi pomognete oko izbora. Imam dve varijante Danabol ( plava kutija ) i Dianabol ( crvena kutija )

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #16 poslato: Januar 29, 2014, 05:29:45 posle podne »
Aj postavi sliku tog gela, jer ako je kao "steroid" promasaj, mozda je kao sportski gel za povrede pogodak. :D

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #17 poslato: Januar 29, 2014, 09:51:56 posle podne »
ok,ici cu onda tako.. 3 dnevno ,4 nedelje,pa sta mi Bog da :D Jos samo da mi pomognete oko izbora. Imam dve varijante Danabol ( plava kutija ) i Dianabol ( crvena kutija )


Isti su potpuno sto se dejvstva tice , mada uzmi Dianabol manje se fejkuje , pa da ti neko ne uvali bzvz prvi put . Srecno sa ciklusom ;)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #18 poslato: Januar 30, 2014, 01:05:23 pre podne »
Pozdrav svima.

Imam 30 godina, visok 185 i tezak 95 kg, u teretanu idem nekih 7-8 godina,ishrana naravno sredjenja i vec duze vreme razmisljam o prvoj kuri. Mislio sam da to bude testosteron depo+metan.Dosta sam citao o tome naravno ALI....
Dobio sam lek koji se zove androgel, inace ne moze da se nabavi u Srbiji, koliko sam upucen nemaju ga apotekama.
U upustvu pise sledece

"Uvijek koristite Androgel tačno onako kako vas je poučio lijekar.
Preporučena doza je 5 g gela (tj. 50mg testosterona) jednom dnevno, otprilike u isto vrijeme, po mogućnosti ujutro. Lijekar može prilagoditi dnevnu dozu gela za svakoga pojedinog bolesnika, ali ona ne smije prelaziti 10 g gela dnevno. Gel nježno razmazati po čistoj, suvoj i zdravoj koži ramena,ruku ili trbuha (abdomena), u tankom sloju.Nakon otvaranja, istisnuti ukupni sadržaj vrećice i odmah primijeniti na kožu. Ostaviti da se osuši
najmanje 3 do 5 minuta prije odijevanja. Nakon primjene oprati ruke sapunom i vodom.

Moje pitanje je da li mogu da koristim ovaj gel kao i testosteron depo, 250 mg dva puta nedeljno? To bi znacilo da ja na kozu stavim 25 grama gela i tako dva puta u nedelji?
O depu sam citao dosta ali o ovome nemam puno informacija.
Hvala.


pa cek
da li je moguce u opste da mozes i da pomislis da to moze da bude i SLICNO a ne isto
ali pre nego sto cela prica porpimi veoma saljiv ton
ja bih te MOLIO da uslikas taj lek /gel i da postavis ovde fotografiju da se lepo vidi sta je to.
Jer ovako nesto i da iza toga stoji UPUTSTVO za upotrebu ,prepisanu od strane neke FARMACETUSKE KUCE-ja ne mogu da verujem
Iz tog razloga ih te molio da uslikas to

Zasto da prica poprimi saljiv ton? Lepo sam pitao. Testosteron je testosteron, razlika je kontam samo u brzini otpustanja, zato pitam da li bi ok bilo 2 puta po 250 mg nedeljno androgela?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #19 poslato: Januar 30, 2014, 05:48:46 pre podne »
Citat
Testosteron je testosteron, razlika je kontam samo u brzini otpustanja, zato pitam da li bi ok bilo 2 puta po 250 mg nedeljno androgela?

aha
a da li si mozda razmisljao da je i kada su ljudi/naucnici izolovali razne oblike derivata testosterona tj testosteron brzinu otpustanja tj stabilnu koncnetraciju merili i pronazalzili  u KRVNOJ PLAZMI?

I da li bi mogao da objasnis kojom metodom se meri koncnetracija  brzina otpustanja tog gela?
Zaista bih voleo da znam.Iksreno.Pretpostavljam da moraju da uzmu parce koze sa mesta na koje se mazao i da se onda posebnim tehnikama u nekom labaratoriju za koji malo ljudi zna,meri tajmin delovanja,pik,stabilnost itd?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #20 poslato: Januar 30, 2014, 08:06:41 posle podne »
"Testosteron je testosteron", ma ne sme covek nista ni da kaze, sve oce oni da razumeju kako im odgovara

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #21 poslato: Januar 30, 2014, 08:11:42 posle podne »
Pozdrav svima.

Imam 30 godina, visok 185 i tezak 95 kg, u teretanu idem nekih 7-8 godina,ishrana naravno sredjenja i vec duze vreme razmisljam o prvoj kuri. Mislio sam da to bude testosteron depo+metan.Dosta sam citao o tome naravno ALI....
Dobio sam lek koji se zove androgel, inace ne moze da se nabavi u Srbiji, koliko sam upucen nemaju ga apotekama.
U upustvu pise sledece

"Uvijek koristite Androgel tačno onako kako vas je poučio lijekar.
Preporučena doza je 5 g gela (tj. 50mg testosterona) jednom dnevno, otprilike u isto vrijeme, po mogućnosti ujutro. Lijekar može prilagoditi dnevnu dozu gela za svakoga pojedinog bolesnika, ali ona ne smije prelaziti 10 g gela dnevno. Gel nježno razmazati po čistoj, suvoj i zdravoj koži ramena,ruku ili trbuha (abdomena), u tankom sloju.Nakon otvaranja, istisnuti ukupni sadržaj vrećice i odmah primijeniti na kožu. Ostaviti da se osuši
najmanje 3 do 5 minuta prije odijevanja. Nakon primjene oprati ruke sapunom i vodom.

Moje pitanje je da li mogu da koristim ovaj gel kao i testosteron depo, 250 mg dva puta nedeljno? To bi znacilo da ja na kozu stavim 25 grama gela i tako dva puta u nedelji?
O depu sam citao dosta ali o ovome nemam puno informacija.
Hvala.


eehh kako bi voleo da ne mora se bode eee...samo macnes aj zdravo :)...nisam ga koristio ali mom drugaru je u americi prepisao doktor androgel rx....moze da bude da si uzeo fus ili da ne radi stvarno...najbolje je izmeris test u krvi sada i za 2-3 nedelje opet....pa javi sta bi ;)

Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #22 poslato: Januar 30, 2014, 08:14:44 posle podne »
Citat
Testosteron je testosteron, razlika je kontam samo u brzini otpustanja, zato pitam da li bi ok bilo 2 puta po 250 mg nedeljno androgela?

aha
a da li si mozda razmisljao da je i kada su ljudi/naucnici izolovali razne oblike derivata testosterona tj testosteron brzinu otpustanja tj stabilnu koncnetraciju merili i pronazalzili  u KRVNOJ PLAZMI?

I da li bi mogao da objasnis kojom metodom se meri koncnetracija  brzina otpustanja tog gela?
Zaista bih voleo da znam.Iksreno.Pretpostavljam da moraju da uzmu parce koze sa mesta na koje se mazao i da se onda posebnim tehnikama u nekom labaratoriju za koji malo ljudi zna,meri tajmin delovanja,pik,stabilnost itd?

Nisam razmisljao, zato sam i pitao na ovom forumu i voleo bih tvoj odgovor da cujem. Ne bih da ti oduzimam vreme pa ako mozes makar u kratkim crtama da pojasnis?
Odgovarali ste i "bahatima" pa ocekujem da odgovorite i meni koji sam lepo postavio pitanje jer NE ZNAM.



Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #23 poslato: Januar 30, 2014, 08:18:09 posle podne »
Pozdrav svima.

Imam 30 godina, visok 185 i tezak 95 kg, u teretanu idem nekih 7-8 godina,ishrana naravno sredjenja i vec duze vreme razmisljam o prvoj kuri. Mislio sam da to bude testosteron depo+metan.Dosta sam citao o tome naravno ALI....
Dobio sam lek koji se zove androgel, inace ne moze da se nabavi u Srbiji, koliko sam upucen nemaju ga apotekama.
U upustvu pise sledece

"Uvijek koristite Androgel tačno onako kako vas je poučio lijekar.
Preporučena doza je 5 g gela (tj. 50mg testosterona) jednom dnevno, otprilike u isto vrijeme, po mogućnosti ujutro. Lijekar može prilagoditi dnevnu dozu gela za svakoga pojedinog bolesnika, ali ona ne smije prelaziti 10 g gela dnevno. Gel nježno razmazati po čistoj, suvoj i zdravoj koži ramena,ruku ili trbuha (abdomena), u tankom sloju.Nakon otvaranja, istisnuti ukupni sadržaj vrećice i odmah primijeniti na kožu. Ostaviti da se osuši
najmanje 3 do 5 minuta prije odijevanja. Nakon primjene oprati ruke sapunom i vodom.

Moje pitanje je da li mogu da koristim ovaj gel kao i testosteron depo, 250 mg dva puta nedeljno? To bi znacilo da ja na kozu stavim 25 grama gela i tako dva puta u nedelji?
O depu sam citao dosta ali o ovome nemam puno informacija.
Hvala.


eehh kako bi voleo da ne mora se bode eee...samo macnes aj zdravo :)...nisam ga koristio ali mom drugaru je u americi prepisao doktor androgel rx....moze da bude da si uzeo fus ili da ne radi stvarno...najbolje je izmeris test u krvi sada i za 2-3 nedelje opet....pa javi sta bi ;)

Bas to  :D
Merio sam ali samo ukupni testosteron i iznosi 720 ng/dl, a referentno je od 250 do 900. Videcu i posle, ali nisam jos probao, prvo prikupljam informacije.

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #24 poslato: Januar 30, 2014, 08:31:31 posle podne »

Bas to  :D
Merio sam ali samo ukupni testosteron i iznosi 720 ng/dl, a referentno je od 250 do 900. Videcu i posle, ali nisam jos probao, prvo prikupljam informacije.
[/quote]

taj rad...vidi sini pa javi  ;D...ovaj moj je uzimao i zastitu za jetru...tj doktor mu prepisao tako da vidi sta znam...

obrati paznju na bol u nozi...ako ga bude bilo
« Poslednja izmena: Januar 30, 2014, 08:35:27 posle podne athletic_man »

Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #25 poslato: Januar 30, 2014, 10:06:14 posle podne »

Bas to  :D
Merio sam ali samo ukupni testosteron i iznosi 720 ng/dl, a referentno je od 250 do 900. Videcu i posle, ali nisam jos probao, prvo prikupljam informacije.

taj rad...vidi sini pa javi  ;D...ovaj moj je uzimao i zastitu za jetru...tj doktor mu prepisao tako da vidi sta znam...

obrati paznju na bol u nozi...ako ga bude bilo
[/quote]

Zasto bih imao bol u nozi od toga???
A i zasto zastita za jetru? Zar to ne ide sa oralima?

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #26 poslato: Januar 30, 2014, 10:31:37 posle podne »

Bas to  :D
Merio sam ali samo ukupni testosteron i iznosi 720 ng/dl, a referentno je od 250 do 900. Videcu i posle, ali nisam jos probao, prvo prikupljam informacije.

taj rad...vidi sini pa javi  ;D...ovaj moj je uzimao i zastitu za jetru...tj doktor mu prepisao tako da vidi sta znam...

obrati paznju na bol u nozi...ako ga bude bilo

Zasto bih imao bol u nozi od toga???
A i zasto zastita za jetru? Zar to ne ide sa oralima?
[/quote]

tebra nemam pojma sto se tice zastite doktor mu prepisao on je rokao nesto sto se zove hepator ili tako nesto...
a bol u nozi ako krene nece prestajati samo ce se pojacavati sve dok ne odlucis da prestanes......al ako se pojavi uopste....svi smo razliciti

Van mreže Kv4dric3pz

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #27 poslato: Januar 30, 2014, 11:03:15 posle podne »
bol u nozi od testosteron gela

staaa

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #28 poslato: Januar 31, 2014, 01:53:21 pre podne »
bol u nozi od testosteron gela

staaa

Aj to sto citam nebuloze ali dodjem do bol u nozi od T gela i odjednom "mindfuck"  ???
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Testosteron gel???
« Odgovor #29 poslato: Januar 31, 2014, 02:07:27 pre podne »
Pedja ajde malo ovde pojasni.
Ni na jednom domacem forumu nema nista o testosteron gelu, morao sam da pitam.
Mozda ce jos nekom posluziti.