April 29, 2024, 01:55:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!  (Pročitano 17725 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #30 poslato: Januar 09, 2014, 01:58:40 posle podne »
nema na cemu
-posle treninga bi bilo najbbolje belanca i sl
-u ovom slucaju SAGOREVAC ima smisla uzeti
-a za energiju npr po jedna tbl coffeina (mada za tim nema potrebe jer ako se uzme DOBAR sagorevac) on u sebi sadrzi vec xx mg cofreina i to nece predstavljati problem

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #31 poslato: Januar 09, 2014, 10:49:59 posle podne »
Da, ne treba uz sagorevac ... a osim njega jos omega 3 i vitamin C? A pirinac merim zivi ili kuvani? Ovsene sa mlekom?
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #32 poslato: Januar 10, 2014, 09:53:11 pre podne »
Da, ne treba uz sagorevac ... a osim njega jos omega 3 i vitamin C? A pirinac merim zivi ili kuvani? Ovsene sa mlekom?

da,ne treba-ovo nisam razumeo

omega 3-super opcija
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30043

vitm C-i da se ne bavis sa bio kojijm oblikom sporta-potrebna
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30214

sva hrana se meri sirova,pa tako i pirinac

ovsene sa mlekom-NE

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #33 poslato: Januar 17, 2014, 11:44:15 posle podne »
Eto mene , da se upisem, pocela sam da polako menjam ishranu, ucim da spremam, odredjujem kolicinu ... sve to uz VELIKU Mileninu pomoc, njenih recepata i saveta, nista bez nje i da joj se i javno zahvalim, divna je :)
Dakle prvo da se uhodam u ishranu, za sad iskljucivo po dobijenom jelovniku ovde, STRIKTNO namirnice i kolicine , jedno dve nedelje, a onda da vidimo dalje da li i koji sagorevac ili samo nesto za energiju i neki protein.
To narednih dana.
Hvala puno svima :)

i da
Da, ne treba uz sagorevac ... a osim njega jos omega 3 i vitamin C? A pirinac merim zivi ili kuvani? Ovsene sa mlekom?

da,ne treba-ovo nisam razumeo

mislila sam  da, uz zagorevac ne treba nista za energiju  :)



Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #34 poslato: Januar 21, 2014, 07:32:29 posle podne »
Imam opet neko pitanje :)
sad u vezi vezbanja, resila sam da malo vise radim sa tegovima, bar po 6 dana (do sada sam po 3-4) planiram i da uzmem ono prave sa sipkom (do 30kg) pa bih vase strucno misljenje, Da li je bolje ili da li treba raditi prvo kardio pa tegove ili obrnuto? Kao i kada radim samo core , na podu sam po 20min, da li pre ili posle kardia?
Ovo sam vise puta pitala a nikad odgovor nisam dobila.  Zadnjih 8 meseci radila sam uvek prvo kardio ... sinoc prvi put obrnuto, nekako mi je bilo lakse, cini mi se.
I sto se tice sad moje ishrane, tj rotacije UH, pretpostavljam (ne znam) da treba jaci kardio danima kada imam veci unos UH? Ili gresim? Posto  su mi sve vezbe na diiskovima, mogu ih kombinovati kako zelim, od skora se ne drzim kalendara striktno ali radim sve naizmenicno, srazmerno.
Hvala :)
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #35 poslato: Januar 21, 2014, 07:48:10 posle podne »
Možeš još malo da objasniš to oko tegova, šta ćeš da uzimaš?

Što se tiče rasporeda, kako tebi odgovara, ali mahom ljudi rade tegove pa kardio. Nemoj samo ako ćeš da radiš sa tegovima da istog dana radiš noge i kardio. A što se tiče ishrane - rotacija nema veze sa rasporedom vežbi, već odrediš od početka, te i ako nekog dana imaš više UH, iz nekog razloga ne vežbaš, sutra unosiš UH koji je po planu, a trening nadoknađuješ od juče i ideš dalje.
suck it up, buttercup

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #36 poslato: Januar 21, 2014, 08:15:08 posle podne »
Pa one sa rukohvatima 2x5kg  i 2x10kg Pregledala sam Les Mills Pump i svidja mi se. Bolje mi je od ovog sad sa bucicama (iako su po 4kg).
Znaci za ishranu najbitnije da se drzim tacnog plana, tj rasporeda.
Hvala Milena opet :)

i da , narucaila sam proteiiinn :D  vit C i omegu 3 :)
bas sam poslusna , zadovoljna sam sobom :)))))))))))
« Poslednja izmena: Januar 21, 2014, 08:18:24 posle podne komentatorka »
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #37 poslato: Januar 21, 2014, 10:34:54 posle podne »
Čekaj, kupićeš šipku sa pločama od 5 i 10kg?

Ako se dobro sećam Pumpa, tu ti trebaju i šipke i bučice. I neka klupica (obično koriste steper). Da li ćeš imati to sve sa svim težinama koje su ti potrebne? Jer ćeš brzo savladati neke težine, ili će ti neke vežbe biti prelako sa malim težinama i nećeš napredovati.

U principu, to je okej, bolje je da ubaciš tegove, ali jel bi uzela u obzir teretanu? Ne odgovaram te od aerobika, ali fakat jeste da će te brže dovesti do cilja pravi trening u teretani a aerobik možeš kao kardio i dalje da radiš kod kuće. Mislim da je tu nezgodno da radiš sama bez nadzora sa tegovima. Možeš lako da se povrediš jer imaćeš tu čučnjeve, iskorake, potiske i svašta nešto za šta je možda bolje da si u društvu ljudi koji se time bave, koji mogu malo da te iskoriguju da se ne polomiš. Bilo to sa malim težinama ili ne, kolena ne biraju kako se povređuju.

Razmisli o tome.

A bravo za sav trud, veliku stvar radiš sa puno volje!  :)
suck it up, buttercup

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #38 poslato: Januar 22, 2014, 12:02:22 posle podne »
Da, to ću kupiti.
Ne trebaju bučice (za te vežbe koriste ploče, zato idu sa rukohvatima)a ni klupa, steper. Samo šipka i ploče od 5 i 10 (oni original koriste i lakse, posto su u Ibs, a  ja uzimam u kg). I kad savladam te težine, dokupiću ploče, prosto :)
 što se vežbi tiče, ne radim ja baš neki aerobik, i do sad sam imala čučnjeve, iskorake, na hiljade, sa bučicama, naučila sam pravilno izvođenje. Između ostalog svi ti diskovi sa vežbama su urađeni za kućnu upotrebu, i oni non stop govore o pravilnom polažaju, na šta obrattiti pažnju itd. Ti očito nisi nikad radila ovako kući sa diskova :)
Nego, da te podsetim gde živim >:( msm da trenutno ima moždaa 3 'teretane', od toga jedna da vredi nešto, tamo sam bila pre par godina, o kakvom nadzoru pričamo??? Tamo je bio neki balavac koji se zajebavao sa drugarima, i pazio da neko ne polomi neku spravu, jedva mi je odgovorio koja sprava je za šta. Bila sam, strašno besna!!! Da ne spominjem momenat kada vide nekog mojih godina tamo. I odustala posle nekoliko dana. U ovim drugim , su neke devojke , koje su tu da budu mamci. O vežbama ne znaju ni 10% koliko ja samouka znam, veruj mi. I ako jednog dana rešim da opet idem i da mi neko nešto kaže, biće samo ODBI!!  ;D
tako stoje stvari, u ovoj vukojebini... ne mož ni da zamislite.
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #39 poslato: Januar 22, 2014, 12:10:59 posle podne »
Pa radila sam sa diskova (pilates), ili sam radila tako što sam skidala programe od npr Jamie Eason sa ženskih magazina, pa pogledam klip kako se radi vežba, pa pročitam, pa teretana i opet dugo nisam znala ljudski čučanj, ljudski iskorak, jako me je bilo jedno vreme bolelo koleno jer nisam znala da odredim koliko serija smem, da li mi koleno mrda i ostalo..nisam baš imala ni ja koga da pitam u svakoj teretani, ali opet, lakše je kada ima ogledala, kada se nađe neko mesto gde poneko nešto zna.

Verujem kakva je situacija, samo dakle posveti što više vremena tehnici, ne brzini i što se tiče težina nemoj ni premalo ni previše.  ;)
suck it up, buttercup

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #40 poslato: Januar 22, 2014, 12:32:21 posle podne »
E pa to nije dobro. Ovo su kompletni treninzi na po 10 diskova, svaki za sebe, od zagrevanja do istezanja. I njima je svaka druga rec form over speed, a i na svakom treningu je jedan koja radi modifikovane vezbe za one koje ne mogu da prate punim tempom. Meni jedino jos plyo lunges muka da izguram koliko i oni :D ali stanem na 3,4sek pa nastavim.
A tezina, pa recimo imam bucice od 1,5kg , 2kg i 4kg, postepeno sam isla. Ne mogu da se silim ako nesto ne mogu, zato pocinjem od startnog paketa kao oni a onda cu dodavati polako, bar to nije problem. Previse mi sad da uzmem i 4x10kg. Mada ni ovo necu odmah, ne moze da se postigne sve. Ono sto sam naucila a sto zaista svi moraju milom ili silom da shvate , nista ne ide brzo, nikako, sta god se radilo, pilo, za dugotrajniji efekat. A ja sam sa decom zavrsila, ovo je sada moj nacin zivota, interesovanje, izazovi, sve vise, jace, teze i tako :)
Dobar osecaj ;)
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.