April 25, 2024, 12:21:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: To nije čovek već MONSTRUM !!!  (Pročitano 6993 puta)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #30 poslato: April 16, 2010, 09:39:15 posle podne »
nije mi dobro bilo kad sam to video...za malo sam se ispovracao

a uzevsi da imam 2 psa sam...stvarno me ovo pogodilo posto znam kolko su psi divna stvorenja
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #32 poslato: April 16, 2010, 10:56:33 posle podne »
ma strasno....ko tako nesto moze da uradi psu ili bilo kojoj zivotinji potpisujem da bi isto moago i coveku....
ako vec i nije... to vrlo verovatno sledi.
ludaci se ne zaustavljaju sami od sebe.
nadam se da ce uhvatiti gadove sto pre.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #33 poslato: April 17, 2010, 09:45:21 pre podne »
A jbt sta ste se nalozili na to...Stvarno mi nije jasno...Odsekao neko psu sape, pa sta, nije genocid. Vise se prica o ovom nego kad nadju coveka iskasapljenog!

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #34 poslato: April 17, 2010, 10:53:58 pre podne »
ma da bre...koliko mldih ljudi ceka na operacije godinama i na bilo koje zahvate a oni daju pare psu za proteze...ja sam za to da se pocinilac kazni a ne da djilas i ostali indijanci daju 20 soma evra za proteze psu kad moze da se pomogne nekom mladom coveku invalidu.....
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #35 poslato: April 17, 2010, 11:11:12 pre podne »
Ovog imbecila treba najstorzije kazniti...

Nisu sad poceli da se desavaju ovi slucajevi,nije se sad pojavila epidemija sakacenja i ubijanja zivotinja...Taj problem postoji od ranije,ali je nekome izgleda ovaj trenutak odgovarao da pokrene citavu pricu....
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #36 poslato: April 17, 2010, 11:28:33 pre podne »
Pa nije rec o psu, njemu licno. Nego o tome da treba da se pobedi zelja tog monstruma, sto je odsekao noge psu. Da pas ostane da zivi...
Slazem se sa akcijom da mu se nadju proteze, i da ga udomi neko i da nastavi da zivi, bas za inat tom monstrumu koji je to uradio..

A njemu bih pozeleo da ga lepo strpaju u zatvor na najmanje 10 godina.. Jer  ko je u stanju da uradi zivotinji tako nesto, ladno ce to uraditi i ljudima.. Svet je pun debila i monstruma koji se trebaju ocistiti..

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #37 poslato: April 17, 2010, 12:40:06 posle podne »
A jbt sta ste se nalozili na to...Stvarno mi nije jasno...Odsekao neko psu sape, pa sta, nije genocid. Vise se prica o ovom nego kad nadju coveka iskasapljenog!
meni je vise zao kad neko ubije ili osakati nesrecnu i nemocnu zivotinju nego coveka, zabole me kurac sto su na severu upucali nekog narko dilerra, bole me kurac za onog fegeta francuza sto su ubili, bole me kurac za svakog taksistu koji najebe.... ali mi je zivotinje zao!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #38 poslato: April 17, 2010, 12:59:15 posle podne »
bole me kurac za svakog taksistu koji najebe.... ali mi je zivotinje zao!!

ajoj, ajoj... pa taj taxista možeš biti i ti ili neko tvoj majku mu.

Pa nije rec o psu, njemu licno. Nego o tome da treba da se pobedi zelja tog monstruma, sto je odsekao noge psu. Da pas ostane da zivi...
Slazem se sa akcijom da mu se nadju proteze, i da ga udomi neko i da nastavi da zivi, bas za inat tom monstrumu koji je to uradio..

A njemu bih pozeleo da ga lepo strpaju u zatvor na najmanje 10 godina.. Jer  ko je u stanju da uradi zivotinji tako nesto, ladno ce to uraditi i ljudima.. Svet je pun debila i monstruma koji se trebaju ocistiti..

Sale svaka čast kao da sebe slušam.

Meni je žao i životinja i ljudi, sad saakati životinje a ako ima priliku to će raditi i ljudima e takvog treba saseći u korenu i jbt ga dok mu oči ne iskoče pa da se malo smiri.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #39 poslato: April 17, 2010, 02:37:29 posle podne »
A jbt sta ste se nalozili na to...Stvarno mi nije jasno...Odsekao neko psu sape, pa sta, nije genocid. Vise se prica o ovom nego kad nadju coveka iskasapljenog!



naravno da ima mnogo ljudi koji su na listi cekanja za operacije i mnogo ljudi kojima je potrebna pomoc...ali meni je vise zao zivotinja nego ljudi...to kad vidim kakvih ljudi ima

a video bih sta bi mislio da su tvog psa tako osakatili
al se nekad dobro jelo

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: To nije čovek već MONSTRUM !!!
« Odgovor #40 poslato: April 17, 2010, 02:42:00 posle podne »
Nije stvar u tome da stavljamo zivotinje ispred ljudi. Sistemi za pomoc ljudima postoje i razradjeni su. Funkcionisu. Ali to ne znaci da se ne treba osvrnuti na zivotinje. Ovo kasapljenje vec postaje nepodnosljivo. Ova jadna kuca sto je osakacena, neki bolesnici zapalili stence, ubacili zivog psa u zapaljeno bure, preklali onog rota juce, upucali pticara u kicmu pre neki dan, pokusali da preseku psa na pola bodljikavom zicom itd itd. Tome treba stati na put. Uostalom preko 85% masovnih ubica i manijaka su mucili zivotinje u mladosti.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!