April 29, 2024, 06:57:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?  (Pročitano 12348 puta)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #30 poslato: Februar 28, 2014, 02:50:07 posle podne »
ok to se slazem,rekao sam ili/ili... npr. bcaa 8:1:1 + glutamin 500gr je oko 60-ak eura zajedno i uz doziranje od 10/10 gr pre-post wkt samo u danima treninga (ako recimo trenira 4 puta tjedno) moze mu potrajati oko 5-6 tjedana...

Sve je stvar financija jasno,ali vjerujem da i on sam to zna i da ce se prilagoditi svom budzetu onako kako treba i koliko moze...

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #31 poslato: Februar 28, 2014, 08:28:27 posle podne »
snalazit se kako znam.... :)

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #32 poslato: Mart 13, 2014, 10:36:17 pre podne »
Zaboravio sam pitati jos,posto me to jedino jos malo buni....cetvrtak i petak pise povecati UH na 100-150gr ?   Da li je to greska ili se misli na 1 - 1.5g UH po kilogramu ?  :-\

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #33 poslato: Mart 13, 2014, 10:45:52 pre podne »
Zaboravio sam pitati jos,posto me to jedino jos malo buni....cetvrtak i petak pise povecati UH na 100-150gr ?   Da li je to greska ili se misli na 1 - 1.5g UH po kilogramu ?  :-\

opet? :D
u tvom slucaju,ni jedno ni drugi nije pogresno
sta god da uradis

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #34 poslato: Mart 13, 2014, 10:55:32 pre podne »
jutros vaga pokazuje 75.7kg,a krenuo sam sa tacno 80kg(za samo dvije ipo sedmice) mada sad sam prazan osjetim,do nedjelje kad se napunim koliko toliko vjerovatno ce to biti vise....kardio radim samo jednom sedmicno po 20 min nakon treninga ramena,a inace treninge radim intenzivnije(manje pauziram izmedju setova)? da li ima smisla povecati kardio,s obzirom da kilaza ide dole,jer strah me da ne zapadnem u katabolizam neki  ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #35 poslato: Mart 13, 2014, 11:06:07 pre podne »
jutros vaga pokazuje 75.7kg,a krenuo sam sa tacno 80kg(za samo dvije ipo sedmice) mada sad sam prazan osjetim,do nedjelje kad se napunim koliko toliko vjerovatno ce to biti vise....kardio radim samo jednom sedmicno po 20 min nakon treninga ramena,a inace treninge radim intenzivnije(manje pauziram izmedju setova)? da li ima smisla povecati kardio,s obzirom da kilaza ide dole,jer strah me da ne zapadnem u katabolizam neki  ?

"jutros vaga pokazuje 75.7kg,a krenuo sam sa tacno 80kg(za samo dvije ipo sedmice) mada sad sam prazan osjetim,do nedjelje kad se napunim koliko toliko vjerovatno ce to biti vise." ::)

moze prevod ovoga?

Citat
da li ima smisla povecati kardio,s obzirom da kilaza ide dole,jer strah me da ne zapadnem u katabolizam neki  ?

zoke
a sta mislis,da li ima smisla svaki dan pricati i ponavljati jedno te isto?
mislim,ovo si pitao vec toliko puta,i isti broj dobio odgovor,na ovakav ili onakav nacin da se polako pocinje sticati utisak jbg da ti lagani zekis a?
« Poslednja izmena: Mart 13, 2014, 11:07:53 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #36 poslato: Mart 13, 2014, 12:05:44 posle podne »
proslu sedmicu u cetvrtak sam se izvagao ujutro i imao 76,7kg,dodje ponedjeljak(valjda kako sam dizao UH do tad(cetvrtak i petak 130UH,subota nedjelja 240UH) i imam 77,7kg.......tako i sad jutros se izvagam samo 75,7  ,a u ponedjeljak ce to biti vise sigurno(i to ce ustvari i biti ono "realno").....uglavnom kilaza sedmicno gledajuci ide na dole to je bitno,pa cu da javim kolko ce to biti nakon 4-6 sedmica nize,a kakvi ce rezultati biti to cu najbolje vidjeti na ogledalu :D

uglanom glupostima se opterecujem sto jest jest :D

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #37 poslato: Mart 14, 2014, 03:10:42 posle podne »
proslu sedmicu u cetvrtak sam se izvagao ujutro i imao 76,7kg,dodje ponedjeljak(valjda kako sam dizao UH do tad(cetvrtak i petak 130UH,subota nedjelja 240UH) i imam 77,7kg.......tako i sad jutros se izvagam samo 75,7  ,a u ponedjeljak ce to biti vise sigurno(i to ce ustvari i biti ono "realno").....uglavnom kilaza sedmicno gledajuci ide na dole to je bitno,pa cu da javim kolko ce to biti nakon 4-6 sedmica nize,a kakvi ce rezultati biti to cu najbolje vidjeti na ogledalu :D

uglanom glupostima se opterecujem sto jest jest :D
To sto ti tezina varira iz dana u dan a pogotovu na keto i 123 dieti  sto je Pedja pisao je zbog glikogena i vode tako da ne brini nista oko toga,samo gledaj ogledalo i sve ce biti ok :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #38 poslato: Mart 14, 2014, 05:04:10 posle podne »
da,to je to :) nego citam onu temu tamo "sta ste posljednje junkovali"...pa kontam nesto,svi junkaju nesto,ja preko 7 mjeseci sigurno(ali bukvalno nisam pojeo nista sto nebi valjalo)   na masi bukvalno nisam htio da junkam jer mi se ni netrazi,a nema ni potrebe bezveze se zamascivati,jer nicem ne sluzi,ali sad dok sam na ovoj dijeti 123 trazi mi se nesto,sto je i logicno valjda  :-\ ....znam da je najbolje nikako,ali opet znam da i ima neka caka citao sam neke tekstove da je cak i dobro nekad i nece da skodi(da budem iskren nista ne kontam,jer neko kaze nevalja,neko valja)...ako ima neki tekst na forumu o tome,kad je najbolje i tako to,opet kazem mogu izdrzati,ali ako vec nimalo ne skodi sto da ne :D  ??? ?  ja po svojoj logici kontam nesto,to se samo na ketogenoj moze  ;D


Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #39 poslato: Mart 14, 2014, 05:32:14 posle podne »
Tezina se meri ujutru kad ustanes na prazan stomak.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #40 poslato: Mart 15, 2014, 08:09:43 pre podne »
Citat
ja po svojoj logici kontam nesto,to se samo na ketogenoj moze

pametno konstas

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #41 poslato: Mart 20, 2014, 01:57:40 pre podne »
skoro sam nesto poceo da unosim po 3 gr UH i sad mi se stomak toliko naduje bukvalno stomacinu dobijem, toliko me nervira da cu totalno da izbacim UH i samo P da unosim, u cemu je fazon

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #42 poslato: Mart 20, 2014, 05:52:06 pre podne »
skoro sam nesto poceo da unosim po 3 gr UH i sad mi se stomak toliko naduje bukvalno stomacinu dobijem, toliko me nervira da cu totalno da izbacim UH i samo P da unosim, u cemu je fazon

pa koji ti je cilj
ako radis DIJETU cemu odna 3 gr Uh itd it ditd itd
lose si ti nesto ovde..

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #43 poslato: Mart 27, 2014, 10:44:12 pre podne »
Na ovoj dijeti nakon treninga(koji traje 50-60 minuta) odmah nakon zavrsetka treninga bez istezanja idem na traku  i trcim 20minuta,nakon cega tek slijedi istezanje do 5 min max ....i nakon toga tek brzo popijem whey sa 25g dextroze(sa bcaa nravno) ?   jeli to ok ? stalno lose tripujem da se ta dextroza nece primiti,jer je vec proslo od zavrsetka treninga 25-30 minuta  ??? ? a meni je cilj da mi taj dan bude 0UH,jer sam vidio da se dextroza ne racuna,ali posto radim kardio nakon trenigna da li tad da je recunam i da li uopste da je pijem tad ?  ???
« Poslednja izmena: Mart 27, 2014, 10:50:08 pre podne zoke »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trbusnjaci za leto su tu(rotacije).....nejasnoce ?
« Odgovor #44 poslato: Mart 27, 2014, 10:53:27 pre podne »
Na ovoj dijeti nakon treninga(koji traje 50-60 minuta) odmah nakon zavrsetka treninga bez istezanja idem na traku  i trcim 20minuta,nakon cega tek slijedi istezanje do 5 min max ....i nakon toga tek brzo popijem whey sa 25g dextroze(sa bcaa nravno) ?   jeli to ok ? stalno lose tripujem da se ta dextroza nece primiti,jer je vec proslo od zavrsetka treninga 25-30 minuta  ??? ? a meni je cilj da mi taj dan bude 0UH,jer sam vidio da se dextroza ne racuna,ali posto radim kardio nakon trenigna da li tad da je recunam i da li uopste da je pijem tad ?  ???

opet komplikujes a?