April 29, 2024, 12:13:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 1736 puta)

Van mreže Jonny Kejdz

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Mala pomoc
« poslato: Februar 20, 2014, 05:13:42 posle podne »
Pozdrav dobri ljudi.Ukratko da izlozim svoj problem  treniram par godina powerliftiNG,Za to vreme uvek sam imao sredjenu ishranu whey bcca kreatin redovno.Ali pre godinu dana osetio sam razne simptome od umora pad libida smanjenje gustine kostiju.otisao kod lekara specijaliste uradio ceo hormonalni panel.I covek je postavio dijagnozu da patim od hipogondizma ili tako nesto.Prepisao je terapiju na svake 2 ned t.depo ali posle drugog uzimanja.Javljaju se probleMI,i u vidu alergije po celom telu otezano disanje otok grla i sl.Naime ispricao sam ovo lekaru ali on kaze to je samo nuspoj na ovaj lek.Mene konkretno zanima da li ici kod drugog lekara ili prekinuti terapiju..Mada moj trener kod koga treniram rekao mi da sam alergican verovatno na neki sastav t.depa i da probam sa nekom drugom varijantom.Testosterona u kapsulama.Svaki savet dobrodosao

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #1 poslato: Februar 20, 2014, 06:06:57 posle podne »
Ajde ispisi svoj plan treninga.

Van mreže Jonny Kejdz

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2014, 08:04:22 pre podne »
Pa ovako druze.Posto imam problema sa kolenom duze vreme cucanj sam zapostavio,Inace program ne radim klasican za p.l.4x ned prvi dan potisak napred i nazad stojeci vojnicki.krecem od min tez do max 5-10.Ravna klupa 4-12 max guram 120-130.kosa klupa 3-10.i ubacim ravnu sipku i hamer pregib za biceps.Drugi dan mrtvo dizanje 3-10 max tezina oko 180 kg vucenje sajlom zgibovi potisak sa cela i lat..Treci dan Cucanj max nekad 140 gore dole..leg press propadanje..Znam da nije idealan program ali vezbam u gym koji bolje uslove od ovih nema i sprava..cetvrti dan kardio razne vezbe istezanja i sl.