April 18, 2024, 11:19:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Definicija - prvi put.  (Pročitano 8585 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #15 poslato: Maj 21, 2014, 02:27:04 posle podne »
Pa to je ono sto mene zanima.
Misic ostaju, salo pada.. Al ne kapiram na koju foru pored toliko kalorija/hrane..
Nejasno..


pa jedino ti preostaje da povecas unos UH + masti sa minimum 1.5 gr po kg tezuine
pa da pratis narednih 2 -3 ned npr

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #16 poslato: Maj 21, 2014, 02:48:18 posle podne »
 jel vagas hranu sirovu ili kuhanu  :o ?   nmg da vjerujem da na ovakvoj ishrani gubis salo  ;D   

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #17 poslato: Maj 21, 2014, 05:08:13 posle podne »
To me svi pitaju, sirovo sve mjerim..
Pa odje racunaj 500g UH samo iz rize + ovsene, to je preko 5g x 1kg tjelesne mase..
Prvo sam unosio oko 350g, i vidio nece, i tako sam povecavao po 50-100 g UH.. I evo vec 3 mjesec cini mi se, ja i dalje gubim kilazu..  Nije nista ekstremno, ali sam Boga mi sa 90 kila doso na 82, sa ovakvom ishranom..

Cak sam dobio savjet da pocnem i junk da jedem.. Ne znam ni to koliko je pametno..
« Poslednja izmena: Maj 21, 2014, 05:12:22 posle podne Smoke »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #18 poslato: Maj 22, 2014, 05:52:15 pre podne »
To me svi pitaju, sirovo sve mjerim..
Pa odje racunaj 500g UH samo iz rize + ovsene, to je preko 5g x 1kg tjelesne mase..
Prvo sam unosio oko 350g, i vidio nece, i tako sam povecavao po 50-100 g UH.. I evo vec 3 mjesec cini mi se, ja i dalje gubim kilazu..  Nije nista ekstremno, ali sam Boga mi sa 90 kila doso na 82, sa ovakvom ishranom..

Cak sam dobio savjet da pocnem i junk da jedem.. Ne znam ni to koliko je pametno..

jel moze neka fotografija??

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #19 poslato: Maj 22, 2014, 10:07:07 pre podne »
Imam samo slike od 90-tak kila.. Al slikacu se danas pa cu da ubacim.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #20 poslato: Maj 22, 2014, 10:10:07 pre podne »
Imam samo slike od 90-tak kila.. Al slikacu se danas pa cu da ubacim.


otvori svoju temu molim te
jer ovde defitivno nesto ne stima

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #21 poslato: Maj 22, 2014, 10:50:25 pre podne »
Pa ovo je moja tema?  :o

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #22 poslato: Maj 22, 2014, 12:09:10 posle podne »


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #24 poslato: Maj 22, 2014, 05:37:18 posle podne »
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1975133_307528152729545_766693686_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1621991_300972336718460_832435230_n.jpg

Ako ista znaci

znaci
kako ne znaci
ovo sa ledja sto se i lose vidi,vidi se da imas i dalje visok BF
e sada,mislim da ti negde debeloooo debelo gresis u RACUNU
jer
jednostavno NIJE normalno da neko unosi 5000 cal i da gubi kilazu
to osoboe sa poremcejam metabolzima nisu u stanju da izvedu,a ne na ovaj nacin
gde vidimo jedno sasvim normalno telo,gde cek nema nekih velih pretenzija da se bavis osim rekreativno sa sporotom

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #25 poslato: Maj 22, 2014, 05:44:04 posle podne »
Za sad rekreativno.. Uz to sve 187cm.. Treba mi vise mase nego nekome sa recimo 160cm.. Al to je druga prica..
Ishrana je takva kakva jeste, napisao sam. Evo neka sam pogrijesio i sa 1000 kalorija.. Opet  to neka bude 4000, opet je to hiljadu preko potrebnog..
Problem u necemu postoji, to je ocito.. Al da neko od 80 kila pojede svaki dan tih 800g-1000g mesa i 500g rize, a da  gubi na kilazi je malo cudno. Da ne racunamo svu ostalu hranu.
Odje sam se obratio za pomoc jer ja sam ne mogu da skontam u cemu je problem, da me ne shvatis pogresno..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #26 poslato: Maj 22, 2014, 06:44:59 posle podne »
Citat
Treba mi vise mase nego nekome sa recimo 160cm.
voditi se ovom logikom je u najmanju ruku rece bzvz..mislim ono
ja imam 187 i treba da ima metar a?
cega?
imati 100 kg misica je JEBACKI muktropan posao ,a imati metar cvaraka-to nije prolbem itd itd itd
dalje

nisam rekao da si pogresio u racunanju kalorija namirnica koje si napisao-to je verovatno +- gore dole tacno
nego sam siguran da si pogresio u merenju KOLCINE MESA
ponavljam jos jednom (NADAM SE DA GRESIM i da sam u totalnom krivu)
ako ti pojedes 1 kg mesa + 10 jaja + sve ostalo,a tu naravno mislim na gomilu princa itd i GUBIS KILOGRAME,onda sam siguran da je vreme da odes da zatrazis neko strucno mislnje od nekog lekara (ne nutrociniste) vec od lekara koji se bave sa problemima poremacaja metabolzima kod adolescenata jer ovo sto ja citam po 100 x-NIJE MOGUCE i ja i dalje ne verujem u ovo

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #27 poslato: Maj 22, 2014, 07:03:10 posle podne »
Da se razumijemo, ne zalazim u pro bb vode kada pricam o visini i kilazi.. Vec pricam o samom ajde da kazem amaterskom izgledu tijela.. Nekome sa 160 je dovoljno i 80 kila da izgleda ''napucano''.. A neko ce sa tih 80 kila izgledati mrsavo na 190 recimo.. Ako kapiras.

A bojim se da je kod mene neki drugi problem, sa metabolizmom, jer svaki dan jedem po ovom programu i isto svaki dan vagam hranu..

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/941460_219819111500450_1038463237_n.jpg

Evo slika prije nesto manje od godinu dana, sve odlicno, kilaza je rasla cak i prebrzo.. Mozda sam tu poremetio nesto u metabolizmu pa sad ispastam.
U svakom slucaju, hvala na pomoci, poslusacu tvoj savjet, obraticu se nekom od doktora.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #28 poslato: Maj 22, 2014, 07:15:00 posle podne »
Citat
a.. Nekome sa 160 je dovoljno i 80 kila da izgleda ''napucano''.. A neko ce sa tih 80 kila izgledati mrsavo na 190 recimo.. Ako kapiras.

o ovome nema smisla raspravljati jer prelazi u nesto sto ne treba da predje
Imamo razlicto stanvoiste i za mene rec "napucano" i ne postoji dok je za tebe pojam i olicenje necega sto treba biti itd..da ne duzim

Citat
Evo slika prije nesto manje od godinu dana, sve odlicno, kilaza je rasla cak i prebrzo.

razlika na slikama je EVIDENTNA i tu nema dvojbe
ali ponavljam jos jednom
ja bih te molio da odes i potrazis neko strucno misljenje jer ja i ovako gledajuci ovo sto vidim,ti si jedno potpuno zdravo dete,koje nema apsoliutno nikakav problme ni sa cim,osim sto zelis da budes "napucan" i to je to.
Kolcinu hrane koju si napisao-ja licno NE VERUJEM da tvoje telo moze da prihvati u opste i da ti FIZICKI mozes to da pojedes-moje misljenje
ali
ako gresim i ako ti izlgedas tako kako izlgedas ,a pojedes ono sto si napisao
onda defitivno treba da se obratis nekome
ja bih te samo molio,da nam javis sta se desilo i kakav je zakljucak

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Definicija - prvi put.
« Odgovor #29 poslato: Maj 22, 2014, 07:18:05 posle podne »
Dete..  ;D Nema veze..

Ja ne znam kako da te uvjerim  da STVARNO pojedem toliko. Mislim ne bi lagao nikoga nego sebe da kazem drugacije.. Mozda je problem sto nedeljom umjesto jednog od ovih obroka pojedem ono sto volim. To mi je kao cheat meal, samo nedeljom.
Svakako, praticu stanje i javljam sve.
Hvala na savjetima.
Citat
a.. Nekome sa 160 je dovoljno i 80 kila da izgleda ''napucano''.. A neko ce sa tih 80 kila izgledati mrsavo na 190 recimo.. Ako kapiras.

o ovome nema smisla raspravljati jer prelazi u nesto sto ne treba da predje
Imamo razlicto stanvoiste i za mene rec "napucano" i ne postoji dok je za tebe pojam i olicenje necega sto treba biti itd..da ne duzim

Citat
Evo slika prije nesto manje od godinu dana, sve odlicno, kilaza je rasla cak i prebrzo.

razlika na slikama je EVIDENTNA i tu nema dvojbe
ali ponavljam jos jednom
ja bih te molio da odes i potrazis neko strucno misljenje jer ja i ovako gledajuci ovo sto vidim,ti si jedno potpuno zdravo dete,koje nema apsoliutno nikakav problme ni sa cim,osim sto zelis da budes "napucan" i to je to.
Kolcinu hrane koju si napisao-ja licno NE VERUJEM da tvoje telo moze da prihvati u opste i da ti FIZICKI mozes to da pojedes-moje misljenje
ali
ako gresim i ako ti izlgedas tako kako izlgedas ,a pojedes ono sto si napisao
onda defitivno treba da se obratis nekome
ja bih te samo molio,da nam javis sta se desilo i kakav je zakljucak

Sto se ovoga tice, nije mi pojam. Samo direktno i iskreno kazem sta bi volio. A vjerujem da bi svako ovdje volio da lijepo izgleda, i da je makar 90% njih u teretanu krenulo iz tog razloga. Nema ljutnje. :)
« Poslednja izmena: Maj 22, 2014, 07:31:13 posle podne Smoke »