Jun 16, 2024, 10:56:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.  (Pročitano 13649 puta)

Van mreže Vladimir 80

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
  • Verujte u sebe ,postujte druge.
Odg: Pozdrav svima...oko kure AAS.
« Odgovor #15 poslato: Mart 15, 2014, 10:54:58 pre podne »
Pa da,msm.apsolutno nebitne stvari za ovaj forum. Tako da, eto ukoliko sam nekoga slucajno sa necim iziritirao,uvredio itd. izvinjavam se, nije mi to bila namera. Dominikanac ja sam razmisljao recimo da mi ciklus traje 6-8 Nedelja. E sada, to je samo moje razmisljanje,Kao sto sam vec pomenuo kura bi se sastojala od jednog orala i dva inekcijona, konkretno Winstrol, Trenbolone enanthate, Sustanon. To je bila preporuka jednog ortaka,mada nznm.zasto  Sustanon i  Tren. Enanthate zajedno ...? Sta mislis o kombinaciji Sustanon-Wins. , ili eventualno Tren. Enanthate Wins.? Ili mozda nesto sasvim peto,zato i pitam ljude koji znaju o celoj ovoj prici  sta i kako u svakom slucaju vise od mene. Na forumima jedni tvrde da su najbolje najkrace kure,dok opet drugi drze misljenje da su bolje duze,da su ove krace trosenje zdravlja, receptora itd. za dz. Sada trenutno na Pedjinu preporuku radim priming,Imam oko 96-97 kg. I povisok BF. Ovo do sada nikada nisam radioali nakon tri nedelje priminga vec dolazim do zakljucka da ova rotacija UH. igra dobru ulogu  u ovome. Planiran poslednje sedmice priminga, na dan punjnja da pocnem sa aas. Ako treba nesto da ispravim, dodam, oduzmem recite? Hvala unapred. Budimo ljudi, valjda je svrha ovog foruma da pomognemo jedni drugima, da sirimo prijateljstva itd. Pa nikada se nzn. gde ce koga od nas put navesti.
« Poslednja izmena: April 09, 2014, 04:58:44 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pozdrav svima.Pedja me uputio na ovaj forum,POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #16 poslato: Mart 15, 2014, 01:46:26 posle podne »
Sta je cilj ciklusa? Taj drugar je verovatno imao dobru nameru, i spoj tih  lekova koje ti je on rekao nije los, ali bih ja preskocio tren, a narocito enantat.
Tren E+wins je najnepozeljnija opcija, jer u svakoj kuri, ma sta god radio, test mora da bude osnova.Ako bi isao 6 nedelja samo sustanon bih zamenio propionatom, tren E acetatom(mada bi bilo pozeljno da ga preskocis).

Van mreže Vladimir 80

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
  • Verujte u sebe ,postujte druge.
Odg: Pozdrav svima.Pedja me uputio na ovaj forum,POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #17 poslato: Mart 15, 2014, 09:11:37 posle podne »
Cilj ciklusa je povecati sto cistiju misicnu masu , znaci kvalitet, neka umesto 10 kg. dobitak bude 5 kg. ali sto cistijih misica. Zelim faktore rizika od prevelike retencije vode svesti na minimum. Naime radi se o tome da sam imao manjih prob. sa blagom hipertenzijom. Jedno vreme imao terapiju sa beta blokatorima, konkretno Tensec 2,5 mg. dnevno. Nakon pregleda nacelnika kardiologije, ultrazvuk srca kompletnih lab. nalaza itd. itd .itd. on je postavio dijagnozu u kojoj nema rizika od nastanka kardio vasc. bolesti. Kako tvrdi sve je u najboljem redu, a prob.sa hipertenzijom prepisuje nervozi, stresu...i sl. stvarima. Ponavljam da sam ishranu sredio, svestan sam da retencija vode najvecim delom ovisi o ishrani.  Secam se prve kure Metan , Depo ... Pritisak je na kraju svakog dana prelazio normalu,tj. gornju granicu normale.Pa je iz tog razloga ortak izbacio Metan.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pozdrav svima.Pedja me uputio na ovaj forum,POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #18 poslato: Mart 16, 2014, 03:49:54 pre podne »
Moj izbor bi pao na solo test.Nisi dugo uzimao, ako krene da te zeza pritisak znaces od cega je, tablete bi trebalo da izbegavas.Tren bih ostavio za neke kasnije cikluse.Eventualni boldenon bi ti mozda pravio problem sa pritiskom (nisam uzimao, ovo je tudje iskustvo).

Van mreže Vladimir 80

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
  • Verujte u sebe ,postujte druge.
Odg: Pozdrav svima.Pedja me uputio na ovaj forum,POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2014, 03:48:25 posle podne »
U 6-oj. sam sedmici priminga. Jos dve i krecem sa ciklusom. Poslednje sedmice priminga na dan kada se budem punijo pocinjem.Ciklus ; Test cypionate,Boldenon,Winstrol. E,sada...razmisljam da limi je u ovoj stak kombinaciji potreban Wins.ili da guram Cypionate i boldu i to je to ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #20 poslato: April 09, 2014, 06:29:18 posle podne »
Cemu cypionat? Bold dobar tesko da ces naci. Wins ti ne treba nikako. Lose razmisljanje imas, bez uvrede.

Van mreže Vladimir 80

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
  • Verujte u sebe ,postujte druge.
Odg: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2014, 07:10:39 posle podne »
Ma zasto bih se vredjao,bez brige. Nego prethodni put sam pomenuo test. enanthate odg. je glasio NE. Pomenuh onda Sustanon opet NE,Sada otpada i cypionate , osnova ciklusa treba da bude test. Boldenon je provereno ok. koji onda Test. da kombinujem sa Boldenonom? Depo,Propionat... ? 

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2014, 07:13:42 posle podne »
Zasto ne test enanthate?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #23 poslato: April 09, 2014, 07:21:26 posle podne »
Ma zasto bih se vredjao,bez brige. Nego prethodni put sam pomenuo test. enanthate odg. je glasio NE. Pomenuh onda Sustanon opet NE,Sada otpada i cypionate , osnova ciklusa treba da bude test. Boldenon je provereno ok. koji onda Test. da kombinujem sa Boldenonom? Depo,Propionat... ? 

Depo- odnosno enantat.

Van mreže Vladimir 80

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
  • Verujte u sebe ,postujte druge.
Odg: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #24 poslato: April 09, 2014, 07:54:00 posle podne »
Depo onda, Galenika predpostavljam?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #25 poslato: April 09, 2014, 07:55:24 posle podne »
Da da.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Pozdrav svima.POMOC....oko kure AAS.
« Odgovor #26 poslato: April 09, 2014, 11:14:28 posle podne »
Ma zasto bih se vredjao,bez brige. Nego prethodni put sam pomenuo test. enanthate odg. je glasio NE. Pomenuh onda Sustanon opet NE,Sada otpada i cypionate , osnova ciklusa treba da bude test. Boldenon je provereno ok. koji onda Test. da kombinujem sa Boldenonom? Depo,Propionat... ?

Test brate uzmi najsigurniji kao sto ljudi pricaju , depo ili ti test E inace FARMACIJA , a ne neki UG lab !

Bold sa 10 razlicitih strana sam cuo da nema dobar , ako bas zelis bold razmisli koju ces firmu , sta kako .
Idi ovaj ciklus sa sigurnim stvarima , lako ces eksperimentisati kasnije kad znas sta te kako radi , sta osecas , sta ti smeta itd. Srecno sa ciklusom , javljaj sta se desava
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !