April 20, 2024, 11:32:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: winstrol i masa  (Pročitano 18435 puta)

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
winstrol i masa
« poslato: Novembar 23, 2006, 10:16:27 posle podne »
evo imam jedno pitanje
uzimati winstrol i biti na masi
ima kakvih efekata prema cemu bi to tezilo
ista tezina dobivanje misica ili smanjenje bf i malo vise misica ili smanjenje bf i dobivanje misica i povecanjekilaze(uh ovo bih volio)
uz dodatak da ostali injekcioni aas suspenzija ili enathat ili boldenon ili nesto tome slicnom znaci za masu

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2006, 10:22:54 posle podne »
Winstrol u svakom  slucaju nece uticati na smanjenje bf-a.On je klasican anabolik i doci ce to prirasta ciste misicne mase u ovoj ili onoj kolicini,sve zavisi,mada ne ocekuj nista dramaticno.Dalje,moze vrlo lako doci do krtosti vezivnih tkiva,sto moze biti veliki problem


uz dodatak da ostali injekcioni aas suspenzija ili enathat ili boldenon ili nesto tome slicnom znaci za masu

Ovo te nisam razumeo
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2006, 11:32:14 posle podne »
i ako je jedan od boljih u fazi definicije wini je odlican za masu ali u kombinaciji sa nekim testosteronom ili anadrolom ali pod uslovom da kad je sa anadrolom wini bude injekcioni.doprinece u oba slucaja boljoj anabolici i nakon kure ces videti vise misica.plus sto u kombinaciji sa anadrolom wini nudi  i zastitu od ginekomastije ko joj je sklon.sad to kako je neka druga prica....

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2006, 12:46:51 pre podne »
pa mislio sam winny uzeti za masu sa jos nekim injekcionim koji je karakteristican za masu jer sa turanabolom i dianabolom nisam imao bas dobra iskustva jednostavno kod mene ne vrijede  pa reko da probam za winstrolom

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #4 poslato: Novembar 24, 2006, 07:40:25 pre podne »
i ako je jedan od boljih u fazi definicije wini je odlican za masu ali u kombinaciji sa nekim testosteronom ili anadrolom ali pod uslovom da kad je sa anadrolom wini bude injekcioni.doprinece u oba slucaja boljoj anabolici i nakon kure ces videti vise misica.plus sto u kombinaciji sa anadrolom wini nudi  i zastitu od ginekomastije ko joj je sklon.sad to kako je neka druga prica....
........


U KOMBINACIJI SA ANADROLOM WINI NUDI ZASTITU OD GINEKOMATIJE....STA JE SA TOBOM??....O CEMU TI??...

WINI ODLICAN ZA MASU...KAKO..U KOIM DOZAMA...KADA.......SA CIM....PROTIV CEGA......???????????

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #5 poslato: Novembar 24, 2006, 08:31:06 pre podne »
Winstrol nudi zastitu kod ginekomastije izazvane prolaktinom (vezuje se za progesteronske receptore),a to je slucaj kod anadrola,trena....Naravno ovo je nezvanicno isto kao sto je nezvanicno da je proviron neka zastitta od estrogena pa vi sad skontajte :)

Kombinacija anadrola i winstrola nema puno smisla osim u ovom slucaju.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #6 poslato: Novembar 24, 2006, 10:31:12 pre podne »
ovako prvo slazem se sa tobom sale,prema svim pokazeteljima trenbolan je jedan od najboljih u niverzalnih steroida.i sva iskustva govore da je kombinacija njega i winija pored zna se cega jedna od najeefikasnijih kombinacija u fazi definicije.ali ima jedan veoma los efekat e sad kom je bitan,ta kombinacija drasticno utice na smanjenje libida.drugo stoji da je d-bol potentniji od anadrola.anadrol sam naveo iz razloga da uputim da wini moze jos nesto pored anabolike.a citajuci puno raznih textova na netu vidim da dosta ozbiljnijih bildera koristi ovu kombinaciju sa jos malo ovoga ili onoga.kako wini stiti od ginekomastije....anadrol se ne pretvara u estrogen kao d-bol vec deluje progesteronski.on prouzrokuje bol u bradavicama i ginekomastiju kod nekih i pored visih doza antiestrogena.i to ukazuje na progesteronsko delovanje.ovaj efekat se redukuje upotrebom winstrola uporedo,koji deluje antiprogesteronski.dokazano je da on imitira efekte estrogena i deluje vezujuce sa progesteronom.inace da dodam nove studije ukazuju na to da je toksicnost winija potcenjena.jedan od bitnijih nezeljenih efekata je jako smanjenje dobrog a povecanje loseg holesterola,sto moze izazvati oboljenja krvnih sudova.pored mnogo textova na netu i u x-fitnesu u broju 1 i 3 ima texta na ovu temu....pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #7 poslato: Novembar 24, 2006, 11:52:32 pre podne »
KUME..TI SI MNOGO TOGA POBROKAO CITAJUCI NET..

OD CELOG TVOG PISMA SE SLAZEM SAMO SA KOSNTATICJOM DA JE POTCENJAN TOKCICNOST WINSTOLA.....I TE KAKO...

WINSTOL JE JEDAN OD NAJTOKSICNIJIH LEKOVA....SVE DRUGO SI POPTUNO POBROKAO...

POGTOV NA TEMU ..ANADROL...NEZNAM,DALI SI GA TI MOZDA POBROKAO SA ADNRIOLOM...ALI ANDAROL CE I TE KAKO DA TI IZAZOVE GINEKOMASTIJU IZ RAZLOGA TOG STO JE ON SAM KAO LEK VOEMA PODLZAN AROMATIZIACIJI.....A NADAM SE DA ZNAS O CEMU PRICAM..

TO STO SI NASAO NA ENTU DA "OZBILJNI"BILDERI KORSITE KOMINACIJU ANDAROL WINI.....I STA JOS.....TU JE FORA...

SELE TI JE LEPO OBRAZLOZAO DA BI TO TAKO TREBALO DA DELUJE...U TEROJI....DALI JE PRAKSA TAKVA....

U OSTALOM..NAJLAKSE TI JE DA URADIS SLEDECE...UZIMAJ ANADROL I WISTROL JEDNO 4-6 NEDLJA PA NAM JAVI REZULATAT...

LICNO...JA TO NE BIH PROBAO NI U LUDILU....A TI MOZES DAKLE SAMO DA PROBAS I DA NAM JAVIS......

@ SELE.....

SELE...AKO GOSPIDN MILSO SARCEV ODGOVRNO TVRDI DA JE PROVIRON I TE KAKO EFIKASNA ZASTITA OD ESTROGENA TJ PRVENCIJA SKOKA ESTROGENA,JA NE VIDIM RAZLOGA CEMU FORSIRANJE BILO KAKVE DALJENJE RASPRAVE O TOME..

BAJDVEJ...JA SAM TO PROBAO I ODOGVRNO TVRDIM DA JE I TE KAKO DOBRA ZASTITA OD GINEKOMASTIJE KAKO U TOKU KURE A POSEBNO PSOLE NJE..

AKO NE VERUJES...ODVOJI SE MALO OD NOLVADEX-A....PROBAJ..VIDETI CES.....NIJE TESKO SHVATII NEKE STVARI...

ALI DA...JA ZAOBRAVIO..TI BAS I NE CENIS MISLJENJA MILOSA SARCEVA..

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #8 poslato: Novembar 24, 2006, 02:14:06 posle podne »
undestor,restandol-------oxandrolon,oximetanolone,itd,itd...nista pobrkano ali nema veze,lazu mene ja lazem vas..eto bar povrsna prica se moze procitati u x-fitu 1 i 3.a ja licno anadrol nisam uzimao i nezmam da li bih.proslo je puno godina i nisam.opet i slusajuci seminar eto milosa sarceva za kog se nema nista negativno reci,smatram ga za jednog od najvecih svih vremena,umerene doze anabolika u kombinaciji sa nesto androgena daju prave rezultate dal u fazi mase ili definicije nebitno.zna se tacno koje kombinacije.milos nije naveo nista konkretno ali citajte izmedju redova.sad opet lazu mene ja lazem vas.puno textova na netu umeju da budu cista glupost,ali kada procitas vise puta ,pa jos neko argumentuje.ja nisam iskljuciv i ako nisam u pravu zelim da cujem valjan argument zasto je to tako....prihvatam

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #9 poslato: Novembar 24, 2006, 03:26:52 posle podne »
ALI COVECE....ANADROL-oximetanolone...NIJE....OXANDROLON....???????????

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,31.0.html
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2006, 03:29:59 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #10 poslato: Novembar 24, 2006, 04:05:03 posle podne »
bravo ,posteno,u brzini napisah misleci na oxybolon,naravno da se neispravismo ogromna razlika izmedju oxibolona i oxandrola,tj anavara.poz.....

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #11 poslato: Novembar 24, 2006, 11:16:58 posle podne »
hm sad vise ni sam neznam
mozda mi pedja moze konkretno odogovoriti
uzeti ili ne
zasto ne ili zasto da

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #12 poslato: Novembar 25, 2006, 12:00:14 pre podne »
A zasto si se vezao bas za winny???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #13 poslato: Novembar 25, 2006, 12:04:58 pre podne »
winny chuda chini :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #14 poslato: Novembar 25, 2006, 06:55:21 pre podne »
hm sad vise ni sam neznam
mozda mi pedja moze konkretno odogovoriti
uzeti ili ne
zasto ne ili zasto da
...

pa nema smisla......eto ti odgovr..pogtovo ako si..a jesi....takmicar...wini snazno pogadja receptore i sta ces onda kada ti bude neophodan..

a ako mislis.da ga uzimas u malim dozama..kao ono,..ajd ..samo malo da se definsiem..ma to batali..jer to nema smilsa...

a ako ga uzimas kako treba....onda ce da se desi ovo sto sam ti rekao gore..

ne postoji i jedan..ali ni jedna jedini razlog uzimati gu kombinaciju i pokusavati pridobiti micinu masu...ti ces da je dobijes..to niko ne spori..ali od drugih stvari..od winstrola..neces sigruno..

ja ovde ne tvrdim da NE MOZES DOBIJATI NA KVALITETNOJ MSICNOJ MASI UOPOTRBOM WINSTOLA..ALI TO JE NEKA DRUGA PRICA..I NEKE DRUGE KOMNINACIJE AAS