April 28, 2024, 06:11:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura DEPO/DiANABOL  (Pročitano 10980 puta)

Van mreže Kv4dric3pz

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #15 poslato: April 21, 2014, 10:06:15 posle podne »
najbolji su ovi odgovori u fazonu

znam nesto, ali necu da vam kazem

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #16 poslato: April 21, 2014, 11:03:50 posle podne »
zato sto na njegovu kilazu nema poentu vise,iz iskustva znam rekao sam unosio sam i 300 i 400 i vise i 200-250 sve to na duze vremenske periode i napredak je isti bez obzira na unos.

2-3 puta nista ne smeta pogotovo ne verujem da ce decko ici u neku masnu masu jer bi bilo greota ako je na 7% masti,razlika izmedju mase i definicije treba da bude samo nekoliko procenata masti tipa sa 8-10% na 6-4% da se skida u fazi definisanja,a ne sa 15% na 4%.

 ne bi pisao nesto da nisam probao,predlozio bi svkaom da proba ovo za proteine ko god unosi 300-400 da proba sa 200-250 i da javi jel ima razlike




evo
ja se javljam
i ima razlike :)

a nece te ubiti Pedja zbog toga sto kazes ovo za proteine,vec je pedji zao sto tako razmisljas
ali dobro...nije to sada toliko ni bitno

ps
nadam se da mene ne smatras budalom  :D

ne smatram te budalom :) i znam da ti jedes dosta proteina tako sam i ja 1.5belog do 2kg i 15ak belanaca sad sam na kilo i belancima i isto cak stavise bolje mi je,a ne razmisljam ja tako bez razloga jer sam godinama trosio pare imao sam recimo u periodu od godinu dana kreatin+no+bcaa+glut+iso100+vitamin+omega 3 i mogu iskreno da kazem da mi to nije pomoglo sve ni 1% tako da ovo nije razmisljanje nego experimentisanje na sebi,i sam sam dolazio do zakljucka sta i kako mi odgovara,sto je velika greska kod mnogih,savet ko procita ovo experimentisite probajte sa i bez sa vise sa manje i vidite sta vama najvise odgovara nemojte da vam pune glavu sta je najbolje i kako,i jos jednom da ponovim EKSPERIMENTISITE NA SEBI I STO SE TRENINGA TICE I ISHRANE I PREPARATA I HEMIJE,i sami donosite zakljucke kako vam je najbolje!govorim iz iskustva da se ne bi bacale pare u ovoj sirotinjskoj zemlji na bezpotrebne stvari koje nemaju efekta.

Van mreže Marko_GYM

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #17 poslato: April 22, 2014, 03:11:03 pre podne »
Ostace mi isti unos proteina oko 300-350g
izbacicu bcaa i glutamin,no ostaje jer je jak psoho stimulans ima geranium.
ko hoce sliku neka mi je javi na PP...
Nisam dobio odgovor od Pedje za zeolit :)

Danas sam obisao par apoteka nige nema nolve i depa jedva sam nasao neke malo tanje igle 0,7x30 sve mi nude neke 1,2x30 :D ako je neko iz bga i zna gde ima da se uzme neka mi jevi na PP jer u sredu/cetvrtak bi bio visok unos UH i tada bi trebalo da uzmem depo i dbol i da zavrsim priming.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #18 poslato: April 22, 2014, 06:15:37 pre podne »
zato sto na njegovu kilazu nema poentu vise,iz iskustva znam rekao sam unosio sam i 300 i 400 i vise i 200-250 sve to na duze vremenske periode i napredak je isti bez obzira na unos.

2-3 puta nista ne smeta pogotovo ne verujem da ce decko ici u neku masnu masu jer bi bilo greota ako je na 7% masti,razlika izmedju mase i definicije treba da bude samo nekoliko procenata masti tipa sa 8-10% na 6-4% da se skida u fazi definisanja,a ne sa 15% na 4%.

 ne bi pisao nesto da nisam probao,predlozio bi svkaom da proba ovo za proteine ko god unosi 300-400 da proba sa 200-250 i da javi jel ima razlike




evo
ja se javljam
i ima razlike :)

a nece te ubiti Pedja zbog toga sto kazes ovo za proteine,vec je pedji zao sto tako razmisljas
ali dobro...nije to sada toliko ni bitno

ps
nadam se da mene ne smatras budalom  :D

ne smatram te budalom :) i znam da ti jedes dosta proteina tako sam i ja 1.5belog do 2kg i 15ak belanaca sad sam na kilo i belancima i isto cak stavise bolje mi je,a ne razmisljam ja tako bez razloga jer sam godinama trosio pare imao sam recimo u periodu od godinu dana kreatin+no+bcaa+glut+iso100+vitamin+omega 3 i mogu iskreno da kazem da mi to nije pomoglo sve ni 1% tako da ovo nije razmisljanje nego experimentisanje na sebi,i sam sam dolazio do zakljucka sta i kako mi odgovara,sto je velika greska kod mnogih,savet ko procita ovo experimentisite probajte sa i bez sa vise sa manje i vidite sta vama najvise odgovara nemojte da vam pune glavu sta je najbolje i kako,i jos jednom da ponovim EKSPERIMENTISITE NA SEBI I STO SE TRENINGA TICE I ISHRANE I PREPARATA I HEMIJE,i sami donosite zakljucke kako vam je najbolje!govorim iz iskustva da se ne bi bacale pare u ovoj sirotinjskoj zemlji na bezpotrebne stvari koje nemaju efekta.

ovo je sada vec ono...da ne kazem sta
imao si ti KORISTI samo sto si ti ocekivao NEZNAM STA
ali da resimo ovaj problem veoma jednsotavno
moze neke slike da vidimo to sto si ti uradio i sa tim i sa ovim i da nas razoruzas
jer govoriti na ovaj nacin da nemoj da jedes,nemoj da kupujes suplemente bla bla bla,rokaj samo hemaru i nista ne brini su reci....adje,da ne lajem ovde jer nema smisla.ali to toliko glupo i bezbandezno i ocajnicki zvuci da je to strasno-ovo ti govorim iskreno.Jer to sto PRICAS -NIJE TACNO!
Jedino je tacno da treba ekeprimetnistati ali KADA?
sigurno ne u PRVOJ ILI DRUGOJ ili trecoj kuri niti sa HRANOM niti sa SUPLEMENERTIMA niti sa bilo cim,jer se pravila igre ZNAJU i odavno su POSTAVLJENA i treba ih postavati i rezulatati su sigurno odlicni!!
ALi kazem
okaci nam slike i razuveri nas i to je to

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #19 poslato: April 22, 2014, 06:24:21 pre podne »
Ostace mi isti unos proteina oko 300-350g
izbacicu bcaa i glutamin,no ostaje jer je jak psoho stimulans ima geranium.
ko hoce sliku neka mi je javi na PP...
Nisam dobio odgovor od Pedje za zeolit :)

Danas sam obisao par apoteka nige nema nolve i depa jedva sam nasao neke malo tanje igle 0,7x30 sve mi nude neke 1,2x30 :D ako je neko iz bga i zna gde ima da se uzme neka mi jevi na PP jer u sredu/cetvrtak bi bio visok unos UH i tada bi trebalo da uzmem depo i dbol i da zavrsim priming.

NEMOJ izbacivati GRADVINE MATERIJE!!!!
nemoj izbacivati OSNOVE tj BCAA i GLM ukoliko mozes da ih priustis seb
Iskoristi benefite koje ce ti doneti i hemija i kura i sve ostalo,a ne da .....

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #20 poslato: April 22, 2014, 11:24:52 pre podne »
ja neznam ni jednog vrhunskog sportistu..bio bodybuilder ili fudbaler ili kosarkas ili plivac da ne uzima suplemente....od obicnog multivitamina pa nadalje.....suplementi nisu sveti gral i to je davno receno na ovom forumu i pricano o tome 100 puta...da moze bez njih..naravno da moze..ali mnogi upadaju u tu zamku sto ocekuju od suplemenata neki boom..kao u tom smislu uzet cu whey i evo misica....i kad vide da nije to sto su ocekivali onda svu krivnju pripisuju suplementima..kao uzalud bacen novac i tako to...
kod tebe "swalbr" napredak je bio takav sa odredjenom kolicinom proteina i ti si ubjedjen da je sa svima tako...sto uopste nije tacno..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #21 poslato: April 22, 2014, 04:44:47 posle podne »
Ne BCAA na kuri , i bolje manje proteina nego vise ! HAhahahah ja ne verujem !

Edit : Evo i ja se prikljucujem , testirao na sebi , 100 g prot vise i te kako znaci !!!
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #22 poslato: April 22, 2014, 10:18:05 posle podne »
Ne BCAA na kuri , i bolje manje proteina nego vise ! HAhahahah ja ne verujem !

Edit : Evo i ja se prikljucujem , testirao na sebi , 100 g prot vise i te kako znaci !!!
Dzabe ti objasnjavas,ja sam ispao budala sto sam mu rekao da nije u pravu.Al ajde
Be patient,results will come !!!

Van mreže Marko_GYM

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #23 poslato: April 23, 2014, 12:07:54 pre podne »
znaci nista ne menjam.
U cetvrtak stize dopo,sb dbol i nolva.
Valjda ce biti nekih rezultata pa da vam javim  ;)

hvala na pomoci!  :D

Van mreže Marko_GYM

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #24 poslato: Maj 05, 2014, 02:42:09 pre podne »
Samo da vas upozorim,preko fb sam narucio dbol i depo a kada mi je stigao kici paket dobio tam tv kart za 6000din.Korisnik se zove "suplementi steroidi srbija" pa da se ne zajebete kao ja.

Da vas pitam da li je normalo sto osecam mesto uboda nedelju dana? imam osecaj ko da me neko sutno u dupe i boli me kada ga stisnem :) Inace buljsona dezinfikujem domacom sljivom valjda nije to problem? :D

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #25 poslato: Maj 05, 2014, 05:52:02 pre podne »
Samo da vas upozorim,preko fb sam narucio dbol i depo a kada mi je stigao kici paket dobio tam tv kart za 6000din.Korisnik se zove "suplementi steroidi srbija" pa da se ne zajebete kao ja.

Da vas pitam da li je normalo sto osecam mesto uboda nedelju dana? imam osecaj ko da me neko sutno u dupe i boli me kada ga stisnem :) Inace buljsona dezinfikujem domacom sljivom valjda nije to problem? :D

Cek jel se ti to salis, sve bolje od boljeg... ovo treba prebaciti u temu za najgluplje izjave i komentari ili kao ono bjase...

Pa depo se uzima u apoteci bez problema, haj da si narucio medicinski alkohol preko interneta, to se ipak nemoze tek tako naci, pa da te i razumijem, samo ovu sljivu obavezno i za unutarnje dezifikovanje, hahah...
« Poslednja izmena: Maj 05, 2014, 05:55:11 pre podne vlado0550 »

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #26 poslato: Maj 05, 2014, 08:01:50 pre podne »
tipican primer da decko ide u teretanu par meseci...
ja prosto ne verujem da neko ide duze vreme u teretanu i ne zna lokalnog dilera...

Van mreže weednn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #27 poslato: Maj 05, 2014, 08:59:37 pre podne »
Ukoliko se nema finansija za vecinu suplemenata TOKOM KURE,cemu dati prednost :  bcaa i glutaminu  ili blend proteinu kao dodatku B tokom dana ? Nemam finansija za oba,pa me zanima sta bi mi bilo vaznije ? Whey i monohidrat se podrazumevaju .

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Prva kura DEPO/DiANABOL
« Odgovor #28 poslato: Maj 05, 2014, 10:36:49 pre podne »
Ukoliko se nema finansija za vecinu suplemenata TOKOM KURE,cemu dati prednost :  bcaa i glutaminu  ili blend proteinu kao dodatku B tokom dana ? Nemam finansija za oba,pa me zanima sta bi mi bilo vaznije ? Whey i monohidrat se podrazumevaju .

ako nemas para prednost dajes dobroj ishrani i suplementaciji kroz duzi vremenski period kad skupis onda krenes kuru :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym