Mart 29, 2024, 04:29:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: :(  (Pročitano 12410 puta)

Van mreže odjednom_okrugla

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 2
:(
« poslato: Mart 31, 2014, 03:05:54 posle podne »
 Hej!

Kao sto vidite, nova sam na forumu :)

Zapocinjem temu bez okolisanja, jer su mi neophodni adekvatni savjeti.

Godinama sam bila profesionalni sportista (do povrede), nakon cega sam odrzavala kilazu i misicnu masu laganim treninzima.

Elem, od kad se ne bavim sportom, radim u kancelariji, ali to nije smetalo da imam 54kg (visoka 1.63) i zategnuto tijelo.
Ipak, zbog problematicne trudnoce primala sam hormonsku terapiju, koja me je radila na glad. Konstantno sam vrckala iz frizidera.
Kad se bebeli bebac rodio (kao i sve zhene uzdala sam se u gubitak kilazhe momentalno kad on izadje :D), ali se to nije desilo. Vaga je pokazivala 86 kg.
Sada 6 mjeseci kasnije, pokazuje 85 kg. Radila sam nalaze hormona, sad je sve u redu, a s obzirom da ne dojim, mogu se posvetim svom tijelu.

E, sad... Ono sto meni treba jeste plan ishrane (dijeta, whatever), koja ce me za relativno kratko vrijeme (recimo za mjesec dana, naravno uz obavezan trening) motivisati da skinem visak. koji je kao sto vidite poooooveeeeeliiikiii :(

Razmisljala sam o keto + kardio svako jutro. Ali sam ipak skontala da mi treba profesionalna pomoc :)

Btw, ako je bitno, 85 sam godishte.

Unaprijed hvala na savjetima!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: :(
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2014, 03:14:42 posle podne »
Ne keto, keto ide za kraj, tebi je dosta da odes na rotacije...

Moraces malo sama prelistati forum i nauciti kako se pravilno hraniti, a ja i kolege forumasi ce ti pomoci kod eventualnih gresaka.

Van mreže odjednom_okrugla

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 2
:D
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2014, 03:24:54 posle podne »
 evo satima prelistavam :) hvala :)