Mart 29, 2024, 09:04:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Drugi cycle. Sta sad?  (Pročitano 3968 puta)

Van mreže nikimon

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Drugi cycle. Sta sad?
« poslato: Avgust 21, 2015, 07:38:02 posle podne »
Pozdrav kolege!

Imam 22 godine. Visok sam 175 i težak 65 kg (Procenat masnoće oko 5% koliko se sećam). Teretanu posećujem već 7 godina aktivno (5-6 treninga nedeljno). Ishranu nisam pazio do pre godinu dana, nakon čega sam se posvetio mnogo više njoj. Mislim na određen unos proteina, ugljenih hidrata i masti. Koristio sam suplementaciju, nekoliko puta kreatin, krealkalin, protein, par puta gejner, no reaktor, amino itd. Uglavnom ono za šta sam mislio da mi je potrebno u tom trenutku. Takođe radim kardio jednom do dva puta nedeljno. I to je to što se tiče prvobitnih informacija.

Krajem maja ove godine (Imao sam 70 kg) poslušam neke "pametne" ljude i krenem sa upotrebom Sustanona (Sustaplex 350). Uzimao sam 5 nedelja po 2 ml nedeljno. (Savet za 5 nedelja dobio od jednog poznatog šampione iz Srbije. Od njega sam i uzeo steroid).
Posle 5 nedelje, ja nisam imao nikakve rezultate, bukvalno ništa. Kad je krenuo da radi, ja sam prestao da ga uzimam.
PCT je trajao 21 dan (Nolvadex i Clomid). Sada nakon mesec dana od PCT-a ja imam 65 kg. Moje pitanje je sledeće, šta dalje? Da li nastaviti drugi cycle ili sačekati i obrazovati se. Ja kao apsolutni amater po pitanju steroida, izvinjavam se ako sam uvredio ljude koji se ozbiljno i dugo bave ovim sportom.



Pre Sustanon-a


Trenutno

« Poslednja izmena: Avgust 21, 2015, 07:46:53 posle podne nikimon »

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2015, 11:54:48 posle podne »
Ima razlike, zaradio si tatoo  ::)

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 22, 2015, 12:55:34 pre podne »
Bruce Lee-"U zmajevom gnezdu"  :D
Limit in the sky!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2015, 09:42:12 pre podne »
Citat
Uzimao sam 5 nedelja po 2 ml nedeljno.

Citat
Posle 5 nedelje, ja nisam imao nikakve rezultate,

Citat
PCT je trajao 21 dan (Nolvadex i Clomid).

stvarno ne mogu da ukapiram

Van mreže Mile2

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 22, 2015, 01:19:42 posle podne »
Instalirao novi program za obradu slika pre kacenja na fejs
Preporuke za sustanon samo od prodavaca mozes i da dobijes :P
Sedi kuci, obrazuj se, pa se javi za par meseci. Meni je 8 meseci svakodnevnog citanja trebalo da svatim da sam spreman i kad je igla zavrsila u dupetu svatio sam kolko nista ne znam o praksi. Mozda ti duplo brze citas pa se javi za 3,4 meseca :D
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2015, 01:27:27 posle podne Mile2 »

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 22, 2015, 08:37:43 posle podne »
Sa svoje 22 godine imaš svo vreme sveta da još ispečeš znanje,
nemaš što da žuriš tako.

A i moraš postaviti konkretno pitanje da bi očekivao odgovor, sigurno nećeš dobiti "online ličnog trenera" u jednoj ovakvoj temi.

Da bi dobio savete otvoriš svoju temu sa svojim slikama, ishranom, treningom, itd itd,
pa čekaš da neko stručan ti ispravlja greške, ignorišeš one u čije savete sumnjaš, imaš strpljenja.
Pogledaj primere pod "Slike članova i članica foruma"

Van mreže nikimon

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 22, 2015, 10:59:40 posle podne »
Hvala puno na odgovoru. Ne zurim nigde, nego eto da vidim misljenja drugih iskusnijih. Nista ne kosta. Pogledacu taj deo foruma.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 24, 2015, 04:34:13 posle podne »
samo mi nije jasno ako vas vec neko odradi(zezne) i jos je neko nazovimo ime ili sta vec,zasto to i ne napises javno,nego mu krijes indetitet?
mislim da je pametnije da kazes taj i taj je,i vjerovatno nece zeznuti nekog drugog..naravno ovo sve u slucaju da te je stvarno nesto zeznuo..
msm ne kapiram kako je mogao da ti predlozio 5ned ovog sterosa?mozda ga nisi dobro shvatio?jer i kad razmislis njemu je veca korist da ti je predlozio i da si isao 10-15ned,lupam..

Van mreže nikimon

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 28, 2015, 02:02:36 pre podne »
Nema potrebe da mu otkrivam identitet. Pa nismo se culi u prolazu, nego mi je objasnio lepo, 5 nedelja po 2 ml nedeljno, tj 2 puta po 1ml nedeljno. Pa to jeste, da mi je rekao 10 ja bih isao 10, ali eto pitaj boga zasto 5, opet kazem nemam nikakvo znanje sto se tice toga, kao neki laik mislim zato sto mi je prvi cycle, pa da ne uzimam duze, e sad ako je prvi cycle ne razumem zasto susta.

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 29, 2015, 01:50:59 pre podne »
Razumem da ti je prvi,ali opet.......Zar te nije povuklo da procitas malo tekstova o tome sta ces unositi u telo,pa procitati par tema sto su drugi postavljali sa istom tematikom koliko ce uzimati u toku nedelje i koliko nedelja,cisto da se informises??Kako tako jbg,neko ti kaze skoci u bunar ti odmah skocis i ne pitas zasto...Procitaj 3 strane na ovom PDF-u oko steroida i imaces jasnu sliku sta bi mogao koristiti i na koji nacin u narednih 5 godina a da nikog ne pitas..Tako isto i u vezi ishrane..Toliko tema slicnih,samo treba razumno procitati i odgovori su tu..Ovde neces dobiti odgovor od Pedje,Bukasa ,i slicnih ljudi koji se ozbiljno bave ovim sportom da ti kazu uzmi to i to,jer ovo su jaki lekovi koji mogu ugroziti zdravlje,zasto bi oni bilo koga nosili na dusi..Procitaj samo i izvuci "poruke" iz srodnih tema o lekovima koji tebe zanimaju..Pozz
Limit in the sky!

Van mreže nikimon

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Drugi cycle. Sta sad?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 29, 2015, 04:22:12 posle podne »
Pročitao sam brdo tekstova, što naših što stranih, nije određeno, nego na svakom piše drugačije. Pročitao mnogo ali neću reći da sad "znam" sve o tome, kad realno pojma nemam.
Naravno, zeleo sam da vidim odgovore i da li će neko dati neki "savet", ali dobio sam odlične odgovore.
Hvala. Pozdrav.