April 20, 2024, 02:35:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Plaza, ribe, steroidi, takmicari, hemija, kompleksi i druge vazne zivotne price.  (Pročitano 14313 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Plaza, ribe, steroidi, takmicari, hemija, kompleksi i druge vazne zivotne price.
« Odgovor #15 poslato: Avgust 24, 2015, 11:40:17 pre podne »
Ja sam licno upoznao 3 bb od kojih su dvojica bila uspesni, ali smece od ljudi. O savetima koje su mi dali kad sam pitao mi se povracalo (nisu imali veze sa realnoscu) , jednostavno su trebali da kazu da nece da otkriju sta i kako rade i tacka. A ne da lupetaju cisto da bi me bacili na krivi put. Sreca pa sam naucio nesto na ovom forumu pa nisam verovao ali siguran sam da im 99% ljudi poveruje.
Isto tako sam upoznao 2 momka do sada koji jesu napucani kao takmicari ali se nikada nece takmiciti, i bili su totalno razliciti u stavu i pogledu. I uvek imali neki dobronameran i tacan savet.
Ali mislim da to nema veze sa time biti ili ne biti bb vec samo sa time kakav si covek.
A hemija samo za takmicare ili samo za rekreativce, glupo komentarisari. Svako je vlasnik svog tela, svi smo punoletni i odgovorni za sebe i svoje zdravlje. Ja sam do sada kao rekreativac imao sigurno 10-tak kura u zadnjih 10 god. Nadam se da necu imati trajne negativne posledice, ali sam svestan da ih moze biti i u slucaju da ih bude sigurno necu plakati i kukati zasto sam to uradio.
Vazno je uci svestan u celu pricu i znati sta mozes dobiti a sta izgubiti, i biti siguran da si spreman da platis nezeljene posledice u slicaju da ih bude.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Plaza, ribe, steroidi, takmicari, hemija, kompleksi i druge vazne zivotne price.
« Odgovor #16 poslato: Avgust 24, 2015, 12:14:54 posle podne »
neko ko je posvecen odredjenom lifestajlu nece otici u reality show i bataliti sve na par meseci xd posebno ako nije u zescim finansijskim go..... pa mora... tako da sto se bakica tice to je prica koja se gura u medije a realnost je drugacija...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym