Mart 29, 2024, 10:36:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: murbi - slike  (Pročitano 2371 puta)

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
murbi - slike
« poslato: April 05, 2014, 04:40:17 posle podne »
Pedjo obecao sam sliku ledja pre neki mesec, mislim da su mi gornji ledjni misici puno napredniji od latissimusa pa da naucim nesto iz anatomije :) . Ako moze savet za vezbu za latissimus. Ova slika je sa kraja faze mase, narednih 2 meseca ide prva dijeta kod mene, rotacije.


Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: murbi - slike
« Odgovor #1 poslato: April 05, 2014, 05:01:12 posle podne »
Ja sam nesto pre citao, u mens helthu al mozda pomogne. Sirinu ledja i latimuse dobijas veslanjima na lat masini i zgibovima. A punoca sa slobodnim tegovima. Meni je bas suprotan problem. :P

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: murbi - slike
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2014, 06:02:30 posle podne »
Pedjo obecao sam sliku ledja pre neki mesec, mislim da su mi gornji ledjni misici puno napredniji od latissimusa pa da naucim nesto iz anatomije :) . Ako moze savet za vezbu za latissimus. Ova slika je sa kraja faze mase, narednih 2 meseca ide prva dijeta kod mene, rotacije.



Ja sam nesto pre citao, u mens helthu al mozda pomogne. Sirinu ledja i latimuse dobijas veslanjima na lat masini i zgibovima. A punoca sa slobodnim tegovima. Meni je bas suprotan problem. :P

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/07/delotvorno-resenje-i-savrsen-v-oblik.html

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: murbi - slike
« Odgovor #3 poslato: April 06, 2014, 08:08:23 pre podne »
Pedjo obecao sam sliku ledja pre neki mesec, mislim da su mi gornji ledjni misici puno napredniji od latissimusa pa da naucim nesto iz anatomije :) . Ako moze savet za vezbu za latissimus. Ova slika je sa kraja faze mase, narednih 2 meseca ide prva dijeta kod mene, rotacije.



PUNOCA je tu i masa je to
neznam sta dalje reci
sky je dao vise nego korektan link
po meni od 1-5,jako dobra cetovrtka

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: murbi - slike
« Odgovor #4 poslato: April 06, 2014, 01:08:39 posle podne »
Hvala, proucicu tekst sa linka. Tezina sa slike je 87 na 180cm, posle 2 meseca prve dijete (rotacije) videcemo sta ce da ostane, nadam se bar 83kg i trbusnjaci koji se nadziru :) .