April 24, 2024, 04:32:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ivan92-prva tema:)  (Pročitano 3887 puta)

Van mreže Ivan992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Ivan92-prva tema:)
« poslato: Maj 17, 2014, 02:07:27 posle podne »
Pozdrav, nov sam na forumu... Zovem se Ivan 92 sam godiste, 180cm i trenutno 78kg.. Krenuo sam da treninram krajem februara ove godine odnostno pre manje od 3 meseca.. Trenirao sam i pre ovoga ali prestao sam na vise od godinu dana i taj rezultat je prva slika, gde imam 90kg i oko 29% masti.. U toku ovih tri meseca ishrana je kompletno sredjena, kao i redovni teninzi od ponedeljka do petka. Dosta sam rotirao ishranu ali otprilike ovaka je izgledala: 1.whey, ovsene i banana 2.5belanca jedno celo jaje salata i jogurt(0%mm) 3. 300g belo salata integralni hleb 4. 1-2 tunjevine salata i malo pirinca 5. 4 belanca ili whey 50 g badema.. sto se tice suplementacije whey,glutamin, omega, komlex vitamina,1 reaktor...trenutno krecem sa keto djetom planiram 2 nedelje  da traje a posle polako planiram da krenem sa masom... Dobro bi mi dosli saveti vezani za keto djetu, kao i naravno kritike.. :)
« Poslednja izmena: Maj 17, 2014, 02:10:39 posle podne Ivan992 »

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #1 poslato: Maj 17, 2014, 03:32:10 posle podne »
Svaka cast, jedna od najboljih transformacija koje sam video kada se uporede slike pre i posle i vremenski rok, ako si zaista ovo uradio za 3 meseca.

Moj savet je da ne pocinjes sa keto sada, vec sa pakovanjem ciste misicne mase narednih godinu dana sa akcentom na hranu i osnovne vezbe, deadlift narocito, pa posle toga rotacija, pa rotacija + cardio...
« Poslednja izmena: Maj 17, 2014, 03:33:41 posle podne murbi »

Van mreže Ivan992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2014, 05:09:03 posle podne »
Hvala mnogo,  3 meseca i nemam potrebe da lazem, nije mi cilj da se promovisem vec da dobijam ovakve savete radi sticanja vise iskustva i jos boljih rezultata... sto se tice keto djete nju ubacujem radi viska oko struka,spojleri su mi jako kriticni, i plus siroki kukovi oko kojih imam naslage masti.. mislim da bi time to resio??.. ili gresim?  hvala jos jednom :)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2014, 05:18:48 posle podne »
Ovim jelovnikom si smršao?

Jel si probao low carb, rotacije pre nego što bi na keto?
suck it up, buttercup

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #4 poslato: Maj 17, 2014, 05:39:25 posle podne »
Pa ako se pre ovoga hranio smecem,sa bilo kakvom korigovanom ishranom ce imati rezultata...

Van mreže Ivan992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #5 poslato: Maj 17, 2014, 05:58:36 posle podne »
Napisao sam da sam dosta rotirao ishranu, na pocetku dok sam slabije citao.. jeo sam po mozda 3 cela jaja za dorucak,jeo sojne proizvode, ubacivao UH i u vecernjim satima cak desavalo mi se da sam mnogo puta i przio meso na maslinovom ulju, prvi mesec dana mnogo vise UH koristio, zbog ne znanja o nekim stvarima.. Naravno da sam jeo smece pre ovoga, nocni zivot, i minimalna aktivnost tako da svaka promene je dobro dosla organizmu.. Takodje nisam naveo da 3-4 puta imam jutarnji kardio kao i da vikendom,posto sam fudbalski sudija imam utakmice... Low carb djetu konkretno kao takvu nisam koristio, iako UH ne ubacujem u poslednja 2 oboka

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #6 poslato: Maj 17, 2014, 06:59:13 posle podne »
Citat
.trenutno krecem sa keto djetom planiram 2 nedelje  da traje a posle polako planiram da krenem sa masom... Dobro bi mi dosli saveti vezani za keto djetu, kao i naravno kritike..

Dve nedelje ti apsolutno nista neznace, bolje drzi rotacije mesec dana ili neki umeren low carb. Nemoj prziti hranu na maslinovom ulju, jer se tako maslinovo rafinise, ako je upitanju extra virgin.
« Poslednja izmena: Maj 17, 2014, 07:00:44 posle podne sky »

Van mreže Ivan992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #7 poslato: Maj 17, 2014, 07:16:33 posle podne »
dve nedelje mi je neki osnovni cilj, naravno ako bude potrebno icicu i do 4 nedelje.. Hvala na savetu... sto se tice maslinovog to sam napisao koja mi je bila greska dok nisam poceo da pratim literaturu :)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #8 poslato: Maj 17, 2014, 07:58:46 posle podne »
Probaj rotacije prvo, možda ne treba uopšte da se mučiš sa keto. Ako ih nisi probao do sad, to je odličan početak u ozbiljnije dijetisanje, keto je već ekstremnije nešto i retko je potreban svakom. Odlične si rezultate imao i sa mnogo lakšom dijetom, tako da nema potrebe da žuriš.
suck it up, buttercup

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #9 poslato: Maj 17, 2014, 08:37:52 posle podne »
Probaj ako ne bude islo sa rotacijama, odradi low carb, meni licno vise odgovara, nema napada gladi, ne traze mi se hidrati itd.

Van mreže Ivan992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #10 poslato: Maj 17, 2014, 11:04:05 posle podne »
hvala na savetima.. :) Keto mi zvuci extremno,cime me mnogo privlaci, proucavam je vec neko vreme, i cini mi se najboljim resenjem trenutno..  narocito za moj mozag, koji je nestrpljiv :D

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #11 poslato: Maj 17, 2014, 11:36:18 posle podne »
Pa ako je ekstremno,ne mora da znaci da ce biti produktivno za tebe...
Tebi je dat savet...rotacije,pa eventualno low carb...
Nisam bas siguran,da je keto za tebe... ;)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ivan92-prva tema:)
« Odgovor #12 poslato: Maj 17, 2014, 11:48:59 posle podne »
Kad si se toliko čvrsto rešio, onda uživaj  ;)
suck it up, buttercup