April 29, 2024, 12:23:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: trening  (Pročitano 14567 puta)

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #60 poslato: April 22, 2014, 05:44:00 posle podne »
pa te zivotinje u mesari se obicno hrane granulama ili koncentratom koji ima neke dodatke za brzi rast jer je binan kvantitet a ne kvaliet, u basti ne prskam nicim, bube pojedu kokoske a misevi ne prilaze jer cuko voli da ih davi :D naravno takav prinos je manji ali zato daleko kvalitetniji

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #61 poslato: April 22, 2014, 05:53:07 posle podne »
pa te zivotinje u mesari se obicno hrane granulama ili koncentratom koji ima neke dodatke za brzi rast jer je binan kvantitet a ne kvaliet, u basti ne prskam nicim, bube pojedu kokoske a misevi ne prilaze jer cuko voli da ih davi :D naravno takav prinos je manji ali zato daleko kvalitetniji

pa dobro dobro
samo i te tvoje zivotnje moraju da jedu nesto
nekako bas nisam siguran da im ne kupuejte startere .premikse itd itd itd-a pogtovo vi u sremu  ;) ;)
kao i da ne prskate zasade
ako ej tako
onda si ti u stvari alisa iz zemlje cuda a ne Boris Petrovic izmedju Loznice i Mitrosa i koga zanimaju samo zene :P

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #62 poslato: April 22, 2014, 05:56:14 posle podne »
hah omasio si kraj ,ja sam kod drine u planinskom delu :D pa zivotinje jedu visak iz baste i kukuruz koji raste blizu kuce :D i one se hrane domacom hranom :D pa imam 25 godina kad ce me zanimati zene ako nece sad :D al se raspravljamo mi petrovici pa to je cudo jedno :D
« Poslednja izmena: April 22, 2014, 05:59:20 posle podne boris007 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #63 poslato: April 22, 2014, 06:13:18 posle podne »
hah omasio si kraj ,ja sam kod drine u planinskom delu :D pa zivotinje jedu visak iz baste i kukuruz koji raste blizu kuce :D i one se hrane domacom hranom :D pa imam 25 godina kad ce me zanimati zene ako nece sad :D al se raspravljamo mi petrovici pa to je cudo jedno :D

ma petrovici su cudo
nego
taj kukurz,pretpostavljam da je samonik i da su klibovi ki boNbe iz IIsv rata zvane KRAGUJEVKE..one velkeeeee a?
vidis ti..tamo kukuruz sam nice i raste ki popizdeo

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #64 poslato: April 22, 2014, 06:15:06 posle podne »
ma jok ovaj domaci prenosi se skolena na koleno :D ahahahaha ti i ja ovako mozemo do sutra  a ovako lepo vreme da se odradi neki trening :D

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: trening
« Odgovor #65 poslato: April 22, 2014, 06:16:54 posle podne »
Druze, zasto ti trazis savet kad ne prihvatas nista sto ti kazemo, na kraju ti opet vrtis svoju pricu  ;D nije mi jasno

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #66 poslato: April 22, 2014, 06:18:50 posle podne »
pa konkretno nisam ni dobio odgovor :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #67 poslato: April 22, 2014, 06:39:00 posle podne »
Druze, zasto ti trazis savet kad ne prihvatas nista sto ti kazemo, na kraju ti opet vrtis svoju pricu  ;D nije mi jasno

pa zbog kukruza...

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
« Poslednja izmena: April 22, 2014, 07:42:53 posle podne Milenadiao »
suck it up, buttercup

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #69 poslato: April 22, 2014, 07:44:14 posle podne »
hvala milena ,upravo to me zanimalo :D ma ne mogu nikako da se snadjem na forumu....

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: trening
« Odgovor #70 poslato: April 22, 2014, 11:52:30 posle podne »
Ja radim otprilike ovako, pošto se desi da jednom ili dvaput napravim pauzu, ako me zadese neke obaveze ili mi utakmica poremeti raspored. Ali u suštini moj trening izgleda ovako, s obzirom da idem 2 meseca tek.

Ponedeljak - Grudi, Biceps,
Utorak - Leđa, Triceps, Trapez
Sreda - Ramena, Noge
Četvrtak - Grudi, Biceps, Trapez
Petak - Leđa, Triceps
Subotu ili Nedelju jedan dan od ta dva pauziram, zbog utakmice. Pa jedan od ta dva dana odradim Ramena, Noge, Triceps.

Inače sve to radim od 8-12 ponavljanja u seriji, pošto su mi neki rekli da je od 6-8 ponavljanja za masu, a sve preko 8 je za definiciju. S obzirom da imam 65kg i 176-178visok, tako da ja idem na definiciju za sada dok se ne ugojim bar još 5kg. Ništa ne pijem, pošto smatram da mi ne treba. Sada me zanima vaše mišljenje za ovih mojih 18god. Da li trebam da radim toliko ponavljanja u seriji, ili ne. I da li mi je plan rada dobar ili treba da se izmeni?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #71 poslato: April 23, 2014, 05:53:25 pre podne »
Citat
, pošto su mi neki rekli da je od 6-8 ponavljanja za masu, a sve preko 8 je za definiciju

Citat
Ponedeljak - Grudi, Biceps,

Citat
Četvrtak - Grudi, Biceps, Trapez

Citat
Subotu ili Nedelju jedan dan od ta dva pauziram, zbog utakmice. Pa jedan od ta dva dana odradim Ramena, Noge, Triceps.

Citat
. Ništa ne pijem, pošto smatram da mi ne treba.

GLAVNO
Citat
imam 65kg i 176-178visok, tako da ja idem na definiciju za sada dok se ne ugojim bar još 5kg

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: trening
« Odgovor #72 poslato: April 23, 2014, 08:59:08 pre podne »

Inače sve to radim od 8-12 ponavljanja u seriji, pošto su mi neki rekli da je od 6-8 ponavljanja za masu, a sve preko 8 je za definiciju. S obzirom da imam 65kg i 176-178visok, tako da ja idem na definiciju za sada dok se ne ugojim bar još 5kg. Ništa ne pijem, pošto smatram da mi ne treba. Sada me zanima vaše mišljenje za ovih mojih 18god. Da li trebam da radim toliko ponavljanja u seriji, ili ne. I da li mi je plan rada dobar ili treba da se izmeni?

Nisam te razumeo, kako da ides definiciju a pritom da se ugojis 5 kg, i ista prica kao i sa Boris007 ne valja ti trening.

Van mreže boris007

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: trening
« Odgovor #73 poslato: April 23, 2014, 09:36:53 pre podne »
pa ako jedes mnogo lako ces se ugojiti iako radis 20 ponavljanja...nije to toliko bitno....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #74 poslato: April 23, 2014, 10:05:20 pre podne »
pa ako jedes mnogo lako ces se ugojiti iako radis 20 ponavljanja...nije to toliko bitno....

a ponavljanja imaju veze sa dobijanjem ili sa gubljenjem kg?