Mart 28, 2024, 06:39:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Selic Marko :D  (Pročitano 2750 puta)

Van mreže SelicM.1

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Selic Marko :D
« poslato: April 21, 2014, 08:45:30 posle podne »
Pozdrav svima
Ja sam Selic Marko iz Bosne, evo treniram skoro 5 mjeseci i pronasao sam se u ovome stvarno jer mi bas pase ovaj nacin zivota,ishrane i sl.
Modernator mi je rekao da bez potrebe otvaram teme i da napravim jednu temu u koju stavljam slike postavljam pitanja i sl.
Preko zime sam se "razvalio" u smislu omrsavio a nisam imao nizak BF i to mi se smucilo pa sam poceo trcati baviti se sportom izbacio gaming i ta sranja a ubacio vjezbanje
Prije mjesec sam upisao i Kick box(ako ima koji kickboxer da mi kaze sta je dobro za brzinu,ekspolozivni sl.) treniram i nogomet 2 puta sedmicno trcim oko 20-30 min
U teretanu ne idem jer mi je prilicno daleko od kuce a put je jako los sto se tice biciklizma ili pjesacenja pa mi i roditelji stvaraju probel a i u potpunosti ih razumjem
evo mojih rezultata  (prirodno sam mrsuljkav pa sam se bukvalno ubijao hranom dok nisam dobio 9-10kg)

1. mjesec 







2. mjesec (mada je ovjde vise od mjesec i po treninga bez odmora)







3. mjesec





 



i trenutni izgled slikano prije 5-10 dana










Van mreže SelicM.1

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Selic Marko :D
« Odgovor #1 poslato: April 21, 2014, 08:46:50 posle podne »
i prva slika 2. mjesec je slucajno ubacena iz prvog mjeseca :D

Van mreže Hardwell46

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Selic Marko :D
« Odgovor #2 poslato: April 21, 2014, 09:03:23 posle podne »
Super je to sto treniras, ali ako zelis nesto postici odluci se za jedno :D

Van mreže SelicM.1

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Selic Marko :D
« Odgovor #3 poslato: April 21, 2014, 09:12:14 posle podne »
Pa iskreno da ti kazem ne znam sta bih se odlucio, fudbal igram rekraeativno zbog povrede koljena inace sam ga igrao ozbiljno i trenirao 5 dana u sedmici ali me koljeno sjebalo pa sam odlucio BB ali mi jednostavno nije dovljono rako da sam ubacio kick box koji imam 2 puta sedmicno petkom i sub,petkom nogomet utorak,petak i BB svaki dan osim petka,to radim jer imam 15 godna i tako cu nastaviti do 17 pa u cemu se iskazem u najboljem svjetlu ostalo cu bataliti a ovo ozbiljno prihvatiti :D
« Poslednja izmena: April 21, 2014, 09:13:52 posle podne SelicM.1 »

Van mreže Hardwell46

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Selic Marko :D
« Odgovor #4 poslato: April 21, 2014, 09:45:46 posle podne »
Onda samo deri  8)