April 27, 2024, 09:31:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Testesteron+deka(1kura)  (Pročitano 3167 puta)

Van mreže zainteresovan

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Testesteron+deka(1kura)
« poslato: April 21, 2014, 12:47:51 posle podne »
Pozdrav svima..Imam 20 godina i znam da cete sigurno reci mani se steroida mlad si ali dugo sam razmisljao i odlucio sam da probam steroide.Vrsljao sam po forumima i youtubu da se malo edukujem ali kao sto znate to nije nista jer svako ima svoje misljenje i vecina njih laze itd....Naime kad vec ocu da ih probam hteo bi da koristim pametno i sigurno.Dakle zeleo bi da nabacim nekoliko kila(oko 10) kvalitetne mase.Visok sam 1.75,a tezak 75.Imam sasvim solidnu ishranu i treniram 6 dana u nedelji intenzivno.Dobro aj da se vratim na temu.Mislim da bi po meni najbolja 1 kura bila 300mg i deka 300mg oko 5-6 nedelja.Sta mislite o toj kuri?E sad imam mali milion pitanja koja me kopkaju i bez njih ne bi uopste krecao sa steroidima.

1)gyno-ako mi se pojave nuspojave sta da radim,da li da prekinem kuru ili da uzmem nolvadex?
2)Kod ostalih nuspojava(opadanje kose,akne.....)ako se pojave sta da radim
3)Gde da ubrizgavam?Posto cu oba steroida uzeti na iglu  zanima me da li oba u gluteus ili rame.Kontao sam da uzmem testesteron u rame a deku u gluteus.??
4)Ishrana.Znam da tokom kure treba da se poveca unos uh i proteina pa me samo zanima u kolikoj meri?
5)Igla.Zanima me velicina igle koju da koristim(za rame i gluteus)
6)Posle kure sta bi bilo najbolje da koristim da mi se proizvodnja testesterona vrati i koliko vremena.
7)Treninzi u toku kure treba da budu sto intenzivniji tj sto vise kila manje puta(oko 6)????
To bi bilo to sto me zanima.Hvala vam unapred i radujem se daljoj suradnji :P :P :P
Hteo bi da mi pedja odgovori ako nije problem zato sto mislim da je on covek prosao sito i reseto(valjda) pa bi me zanimalo njegovo misljenje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testesteron+deka(1kura)
« Odgovor #1 poslato: April 21, 2014, 01:12:26 posle podne »
Citat
Hteo bi da mi pedja odgovori ako nije problem zato sto mislim da je on covek prosao sito i reseto(valjda) pa bi me zanimalo njegovo misljenje.

evo
da ti prvi odgovorim
sudeci po ovome sto si napisao u celini,moj ISKREN ali ISKREN i roditeljski i prijateljski savet je da pricu ostaavis jos za neko vreme!
Ponavljam.ISKRENO,RODITELJSKI,PRIJATELJSKI.
Razlozi: u ni jednoj jedinoj recinici koju si napisao nisi ostavio ni 1 min sumnje da se apsolutno ne razumes u materiju i da jedino sto mozes da uradis je -katastrofu.
Ako neko od ekipe koja radi ovde,zeli da te savetuje,verujem da ces dobiti pravi i adekvatan odgovor

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testesteron+deka(1kura)
« Odgovor #2 poslato: April 21, 2014, 03:04:34 posle podne »
Slazem se sa Pedjom. Rano je jos za aas. Sacekaj jos koju godinu.

Van mreže Kv4dric3pz

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Testesteron+deka(1kura)
« Odgovor #3 poslato: April 21, 2014, 03:24:49 posle podne »
bice rano i za 10 godina ako ostanes na ovom znanju

to su sve neke osnove koje mozes veoma mrzo da naucis, koliko kom estru treba da deluje, najcesce nuspojave i sta raditi kad one nastupe, gde ubadati i slicno

ne dozvoli da buducnost svog tela i zdravlja stavljas u ruke nekog foruma i da clanovi ovde moraju da te odgovore od steroida kako se ne bi uporopastio

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testesteron+deka(1kura)
« Odgovor #4 poslato: April 21, 2014, 10:50:48 posle podne »
Citat
Hteo bi da mi pedja odgovori ako nije problem zato sto mislim da je on covek prosao sito i reseto(valjda) pa bi me zanimalo njegovo misljenje.

evo
da ti prvi odgovorim
sudeci po ovome sto si napisao u celini,moj ISKREN ali ISKREN i roditeljski i prijateljski savet je da pricu ostaavis jos za neko vreme!
Ponavljam.ISKRENO,RODITELJSKI,PRIJATELJSKI.


cak ni ovo ti nece pomoci da ga odgovoris od hemije,veruj mi
« Poslednja izmena: April 21, 2014, 10:53:53 posle podne djLE »

Van mreže zainteresovan

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Testesteron+deka(1kura)
« Odgovor #5 poslato: April 22, 2014, 01:25:03 pre podne »
Ok ljudi onda za sad cu odustati od toga i pokusacu da se sto vise edukujem o tome.Hvala

Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Testesteron+deka(1kura)
« Odgovor #6 poslato: April 22, 2014, 02:27:27 pre podne »
Ok ljudi onda za sad cu odustati od toga i pokusacu da se sto vise edukujem o tome.Hvala

Pametno. Imas dosta ovde da citas, nema potrebe da brzas i time ugrozis svoje zdravlje. Naravno ako imas trunke razuma.
Ovim ljudima svaka cast, i mene su pokusali da odgovore iako sam stariji 10ak godina od tebe, iako znam dosta vise od tebe sto o hemiji sto o drugom. Ali druze veruj mi dosta mi je vremena trebalo da bih pohvatao tako da kazem vecinu, posto sve je jako tesko pohvatati.
Vredno treniraj, ispravi ishranu ako ima gresaka i dodaj suplemente, preko noci sto dodje to i ode. Ja sam na kuru krenuo sa 95 kg, mali bf, odlicna forma i nekih 8 godina staza i teretani.
Ne pokusavam da te odgovorim samo da ti napisem cinjenice a na tebi je da presudis, punoletan si i mozes da radis sta hoces ali znas kako ono kazu "mladjeg treba saslusati a starijeg poslusati"  ;D