April 18, 2024, 09:24:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Aplikacija za powerlifting  (Pročitano 16884 puta)

Van mreže milan.stevanovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Aplikacija za powerlifting
« poslato: Januar 15, 2015, 02:12:09 posle podne »
Pozdrav,

Zeleo bih da predstavim aplikaciju za powerliftere, iLift se zove, evo linka:

https://itunes.apple.com/us/app/ilift/id949284164?ls=1&mt=8

Za sad je dostupna samo za iOS uredjaje, ali bice i za Android cim nadjem vremena.
Za sta zapravo sluzi ova aplikacija? Unesete vrednosti za 1RM za sq, bp, dl, mp, i ona vam napravi tabele za npr. 5-3-1 (danas il sutra ce proci update sa jos nekim programima, tipa 5 x 5, 20 squat routine, itd.). Ako ne znate svoje 1RM, tu je kalkulator. Ima i stopericu, i manje vise to je to.

Bio bih jako zahvalan kad biste mi dali predloge sta bih trebao uraditi drugacije, sta dodati, itd. Na aplikaciji se aktivno radi, i ocekujte da na svaka 2-3 dana izadje novi update sa novim funkcijama. Svaki predlog, kritika, savet je dobrodosao.

Hvala unapred!

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Aplikacija za powerlifting
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2015, 05:28:41 posle podne »
Ne znam kolko si upucen u pl ali npr ja bi voleo da vidim u nekoj aplikaciji da mozemo sami da kreiramo program i na osnovu prvog seta da unesemo rpe i fatigue(zamor) i da automatski kreira back off setove na osnovu toga.
da moze da se koristi od 2-7 dana template jer ima ko trenira 2x ned ima ko trenira svaki dan. Da program automatski racuna volumen za svaki od liftova koji unesemo i % od ukupnog volumena kao i average intensity za svaki lif od 1rm maxa us vakom danu na nedeljnom nivou i za sve liftove zajedno.

Naravno nista od ovoga nije neophodno ali ako hoces da imas pro aplikaciju nebi bilo lose :))
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Aplikacija za powerlifting
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2015, 06:22:11 posle podne »
Hahahah e moj druze programeru, sad si najebao :D

Van mreže milan.stevanovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Aplikacija za powerlifting
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2015, 06:54:34 posle podne »
To za dodavanje svog programa je u planu, tj bice uskoro, doduse to za back-off setove mi nije padalo na pamet :D
Naime, najveci mi je problem kako da generalizujem programe, ali ovako nesto sam skontao za to dodavanje.
Svaki program ima nedelje (mozes dodati koliko god hoces), svaka nedelja ima do 7 dana, svaki dan ima vezbe, a svaka vezba setove, i onda tako dodajes sta ti treba. Tako sam uradio i ove premade routine (u trenutnoj verziji je samo 531, al izaci ce update danas il sutra sa vise rutina, najpopularnijih).
Znaci ovako: Rutina za vezbanje >> Nedelja >> Dan >> Vezba >> Set >> Procenat od 1RM (koji se naravno izracuna i predstavi u kg/lbs/mrtvim macicima, sta god ; Ponavljanja ; dodatna kilaza(za 5x5 npr).
To za back-off mi zvuci zanimljivo, mada se ne razumem u powerlifting dovoljno za takve stvari, morao bih istraziti tu temu detaljnije.

A i ocekujem da najebem, posto jedino uz kritiku mozes napraviti nesto dobro, tako da navalite sa review-ovima, makar bili i negativni, na greskama se uci :D
« Poslednja izmena: Januar 15, 2015, 07:05:23 posle podne milan.stevanovic »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Aplikacija za powerlifting
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2015, 07:04:11 posle podne »
Moramo da probamo na androidu :)
Ovo sto exelol prica o rpe i zamoru bi valjalo da ti se objasni da bi imao u vidu sta je to, ako ne znas.Mislim da ima klip gde Blejn Sumner prica o tome.

Van mreže milan.stevanovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Aplikacija za powerlifting
« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2015, 07:07:12 posle podne »
Za Android, cim prodje januarski ispitni, a otvoren sam za predloge, posto se sam ne razumem ni priblizno dovoljno, a voleo bih da napravim to za powerlifting zajednicu, i necu stavljati reklame i takva sranja, to me ne zanima, ovo radim iz ljubavi :D

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Aplikacija za powerlifting
« Odgovor #6 poslato: Januar 15, 2015, 11:44:04 posle podne »
ako te ne mrzi ^^ mogli bi se naci na skajpu nas nekoliko pa ti objasniti i dati ideje xdd

da budem iskren nisam nasao program koji mi radi bolje od excela xDDD ona sheiko aplikacija je dobra al samo za onog ko radi sheika ko radi nesto drugo beskorisno xd a fora je da aplikacija ubrza taj deo a ne da uspori :))

nebi bilo lose da namestis i opciju samo za selektovanje da li je uspesno ili ne pa automatski da upise tezinu za 2.5kg vise sledece nedelje ili tako nesto xDD ovo moze biti bas kompleksno (kad skontam sta mi sve pada na pamet) xddd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym