April 29, 2024, 11:37:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Vise obroka za ubrzavanje metabolizma, istina ili ne?  (Pročitano 1206 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Vise obroka za ubrzavanje metabolizma, istina ili ne?
« poslato: Maj 07, 2014, 01:29:01 posle podne »
Citao sam u zadnja 2 meseca, vise studija koje kazu da su 6 obroka davno prevazidjena teorija i da je 4 dovoljno i da je ubrazavanje metabolizma obrocima u stvari big bullshit? Sta mislite o tome, posto mogu da procitam razne kontradiktorne informacije?
Da preformulisem...
Ubrazenje metabolisma zavisi od kolicine  unetih Uh i Masti, tako da ako imas 4 malo jaca obroka dnevno onda ces 4 puta malo jace ubrazati metabolizam, a ako imas 6 manjih obroka sa krajnjim brojem kalorija isto kao da si jeo ova 4 obroka, onda ces metabolizam ubrazati 6 puta samo slabije...
« Poslednja izmena: Maj 07, 2014, 01:38:24 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vise obroka za ubrzavanje metabolizma, istina ili ne?
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2014, 01:52:46 posle podne »
studije .,sstudije studije
ja ovo govorim vec milenijum hahahhaah
vidi
fora je u tome sto je to ubrazavanje metobaizlma na ovaj ili onaj nacin,toliko minorno da je to SMESNO
isto je slucaj kao u sa ubrzavanjem metabolzima kada se jede ljuta hrana-TACNO
ali to je toliko neznatno da prosto nema smisla u konstaliciji brojanje kalorija VS ostvarivanje cilja (bilo da je masa ili def)
tako da...ono...
niti ce te 4 obroka uciniti narocito tiny niti ce 6,a ukoliko paramteri nisu podredjeni cilju
mislim
oliva i zane su jeli 3 x dnevno i bili monsteri (svako na svoj nacin)
cak je gironda pricao o dva obroka i treningu na hladnoci zbog ubrzavanja metabolzima itd....
kazem
SVE IGRA ulogu,ali oslanjati se na to... ono.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Vise obroka za ubrzavanje metabolizma, istina ili ne?
« Odgovor #2 poslato: Maj 07, 2014, 02:25:59 posle podne »
Pa da, to sam u stvari i pitao shvatio si me perfektno. Mogu da zaseru sa 6 obroka ako se ne zna sta i kako, a i da naprave vrh rezlutat sa 3 ako rade sve super... Moze se zakljucati tema :D
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti