April 25, 2024, 07:07:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: UN dijeta, rotacije? POMOC  (Pročitano 2952 puta)

Van mreže IvaIlincic

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 28
UN dijeta, rotacije? POMOC
« poslato: Maj 28, 2014, 05:32:57 posle podne »
LJUDI treba mi pomoc! idem u teretanu oko 4-5 puta nedeljno, planiram da to bude 5 kako bih se do leta zategla vise i dostigla zeljene rezultate.
ishrana mi je ok, redukovala sam je uz vasu pomoc, 4, 5 puta dnevno jedem,ali sam preterala sa unosom UH i cesto krsila i zato nisam postigla ono sto sam zapravo htela. :)
e sad, zelela bih da se zaaaista zategnem, i SMRSAM, ali da mi misici ne oslabe! ROTACIJA UH podrazumeva mrsavljenje uz odrzavanje misica, ali cula sam i za onu UN dijetu, evo ko ne zna: http://www.dijeta.net/un_dijeta.htm
pricala sam s ljudima koji su skidali bas dosta kg za relativno kratko vreeme i bilo je bas uspesno. ja imam 18 godina i nije mi problem da drzim dijete, posto sam kao mala bila bas buca pa sam jos i tad drzala.
ali, koliko mi je poznato, UN dijeta topi kilograme kao lude i zaista se prepolovis, ali se izgladnjujes i gubis misice... medjutim ako ja odlucim da za vreme UN dijete idem na treninge redovno, ne znam da li je moguce izgubiti misice!!
znam da sportisti misle da su dijete i nutricionisti sranje, ali ovo je jedna dijeta koja bi sigurno bila veoma uspesna-barem da skinem kg i oslabim sve i onda tako mrsava da gradim misice ponovo, vrativsi se na ZDRAVU ishranu kakvu sada vodim, dakle ne prezderavati se kao svinja.
ali, uz rotacije uh se ne gube misici, pa me zato i rot. zanimaju,samo sto rezultati sto se mrsavljenja tice cini mi se da su bolji uz UN dijetu i brzi a ako budem trnierala cini mi se da ce to biti ok. pomozite molim vas i predlozite, a ako mislite da su rotacije bolja ideja objasnite sto , pa ajde da mi sastavimo da sto pre pocnem!!!

Van mreže IvaIlincic

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 28
Odg: UN dijeta, rotacije? POMOC
« Odgovor #1 poslato: Maj 28, 2014, 09:31:25 posle podne »
ljudi molim vas mi pomozite...:(

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: UN dijeta, rotacije? POMOC
« Odgovor #2 poslato: Maj 28, 2014, 09:38:01 posle podne »
Ja te nisam razumela najbolje, tako da dozvoli da protumačim:

Hoćeš brzo da smršaš i onda misliš da će UN dijeta da ti to omogući (ideš na more za mesec dana?), ali hoćeš da budeš fit i znaš da su za to rotacije bolje?

Mi ovde ti nikad ne bismo preporučili tek UN, kivi, breskva, krastavac dijete, jer ne verujemo niti smatramo da su to neki čudotvorni načini, već verujemo u dobre metode i učenje. Odluči kojim putem želiš, a da znaš - rotacije neće da te ostave bez rezultata, čak i za mesec dana. Možda ne kao izgladnjivanje, ali mnogo više dobijaš u nekom opštem objektivnom smislu, ali ako ti imaš druge ciljeve, tvoj je život, ti biraš način na koji ćeš neke stvari da radiš.
suck it up, buttercup

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: UN dijeta, rotacije? POMOC
« Odgovor #3 poslato: Maj 29, 2014, 09:26:16 pre podne »

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
suck it up, buttercup