April 29, 2024, 10:14:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Treba mi informacija :)  (Pročitano 1225 puta)

Van mreže Kreka

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Treba mi informacija :)
« poslato: Jun 05, 2014, 10:31:44 posle podne »
Imao sam 30 kg viska, skinuo sam 20 tako sto sam regulisao ishranu, trenirao cross fit i vozio bajs.... e sad...ovih 10 malo teze ide, pa me zanima, sta bih mogao koristiti da skinem i ostatak? Citao sam i o hemiji i sagorevacima, ali sve u svemu nemam blage veze, jer svako prica svoju pricu....

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Treba mi informacija :)
« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2014, 10:34:44 posle podne »
Aj napisi kako se hranis trenutno, da vidimo sta moze da se menja, tu lezi odgovor na sve?!

Van mreže Kreka

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Treba mi informacija :)
« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2014, 10:38:33 posle podne »
Posto radim prvu smenu non stop, pa i nemam neki izbor, uzmem 2-3 banane i pola litre mleka za dorucak, ili ovsene pahuljice, musli, nekad i bonzitu....za rucak najvise piletinu, bez hleba, i ono...u sustini sve jedem za rucak, ali bez hleba i testenine...za veceru jabuku ili grejp....

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Treba mi informacija :)
« Odgovor #3 poslato: Jun 05, 2014, 10:49:32 posle podne »
Uff, drugar, ta ishrana je losa, iskreno...
Ta skinuta kilaza je posledica toga sto si ti presao sa lose ishrane na koliko toliko bolju ishranu, iako opet to nije to.
Posto si rekao da je proces skidanja kilaze stao, sad predji na rotaciju ugljenih hidrata.Znaci imas razlicite kolicine ugljenih hidrata po danima, stim sto masti i proteini ostaju isti. Ubaci 5-6 obroka, dosta vode i to je to.
E sad, ti moras prema svojim potrebama da napravis semu te rotacije, evo jedan dobar clanak o tome:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,29655.0.html
Procitaj ovaj tekst, tu je bas onako dobro objasnjeno kako se radi rotacija, mozes na pocetku u pojedinim danima da povecas ugljene hidrate i tako drzis dokle proces skidanja kilaze ide, kada stane, ti smanjuj hidrate, ubacuj dane sa 0gr UH itd. Osnovna zamisao ove dijete jeste da svakog dana unosis drugu kolicinu ugljenih hidrata i to je cela filozofija.
E sad, ja bih na tvom mestu izbacio voce, mozes ponekad ali gledaj da izbegavas zbog secera, kao i jogurt i mlecne proizvode.
Ugljeni hidrati-ovsene pahuljice, krompir, pirinac, pravi integralni hleb....
Proteini-Belo pilece meso, tunjevina, junetina, jaja, whey protein, ela sir, mladi sir...
Zdrave masti-zumance, kostunjavo voce, maslinovo ulje...
Ovo je izbor namirnica koje bi trebao da koristis tokom dijete.

Pitaj slobodno sta ti nije jasno, posto nisam upoznat sa tim koliko poznajes ovu dijetu i uopste neke osnove ishrane?

Van mreže Kreka

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Treba mi informacija :)
« Odgovor #4 poslato: Jun 05, 2014, 10:55:55 posle podne »
Znam u sustini sta su ugljeni hidrati i proteini...samo sto mi je bila bas potrebna ova informacija o koriscenju... posluzice ovo...Hvala :)

Van mreže Kreka

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Treba mi informacija :)
« Odgovor #5 poslato: Jun 05, 2014, 11:28:28 posle podne »
Doduse ako ima neko neki link, koliko cega, tacno po danima, nek kopira ovde...da ne racunam sad i sam sastavljam...mozda pogresim....:D