Jun 01, 2024, 10:21:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Dijeta  (Pročitano 1128 puta)

Van mreže milanovmpek

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Dijeta
« poslato: Jun 08, 2014, 04:59:20 posle podne »
Pozdrav svima! Imam jedno pitanje. Imam ravno 99 kg, treniram vec par godina, medjutim nikad nisam drzao nikakvu dijetu, nisam jurio definiciju vec samo masu. E sad, imam dosta dobre rezultate po pitanju misicne mase, znaci ruke, ramena i td su poprilicno masivni, i sve to sa ishranom i jakom suplementacijom. Medjutim u nekom prethodnom periodu bilo je malo nediscipline i tako sam stvorio masne naslage oko struka. Znaci sve ostalo je dosta dobro, ali to salo oko struka mi kvari figuru. Koji bi bio vas savet za eliminisanje istog? Znaci kakvu dijetu bi mi preporucili, a da pritom ne izgubim misicnu masu? Da napomenem da imam dosta dobru suplementaciju, znaci whey, BCAA, glutamin. Da li da uzmem i neki sagorevac? Naravno, svestan sam da i kardio trening moram da pojacam. Veliki pozdrav i hvala unapred na pomoci.

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Dijeta
« Odgovor #1 poslato: Jun 08, 2014, 05:17:38 posle podne »
Procitaj temu 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU, tu je sve sto ti treba za pocetak.