April 26, 2024, 05:18:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: trbusnjaci za leto su tu???  (Pročitano 5097 puta)

Van mreže ndivna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 6
trbusnjaci za leto su tu???
« poslato: Jun 10, 2014, 04:39:06 posle podne »
Dakle pitanja je mnogo, pa hajdemo redom. 1. da li ovaj nacin znaci da se masti uopste ne konzumiraju u trajanju od 4-6 nedelja? Ni omega 3 ni bas nista? 2. sta znaci hit kardio trening? 3. sta se jede u poslednja dva dana, dakle subota i nedelja, i da li se tada ne radi bas nista od vezbi ili kardio? ako je DA, zasto? I, da li se osim kardia u prva tri dana ne radi nista vise, mislim na neke vezbe ili slicno? Mislim da sam sve pitala, ali ako nisam ja cu biti slobodna da se opet javim porukom. eee, da, danas mi je prvi dan, danas sam samo posle kardia pojela 100gr leblebija, nasla sam da je to jednako 50g UH. Da li to zapravo tako i treba ili ih treba rasporediti na ceo dan, mislim tih 50g UH?I, da li treba uzimati neke vitamine u bilo kojem obliku? Pozdrav i hvala
« Poslednja izmena: Jun 10, 2014, 05:35:04 posle podne ndivna »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trbusnjaci za leto su tu???
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2014, 05:54:48 posle podne »
1.omega moze,ali na opvakvim dijetama unos masti nije prioritet da bi trebalo voditi racuna o tom delu
2. to bi znacilo npr da na trenazeru (biciklo,steper ili slicn) radis 1 min sa tempom gde ce puls da ti rpelazi 132-138 a onda drugi minut da se trudis da ga vratis na sto nize vrednosti (laicki objasnjeno da bi shvatila) i tako u krug nekih 20-25 mim

3.kako mislis-STA SE JEDE? pa postoji koncipirana dijeta (koju treba da sastavs i da je mi korigujemo ako nije ok) i toga se pridrzavas.I ko je rekao da se ne rade kardio vezbe ako su po programu da se rade

4.pored kardio programa potrebno je koncipirati i anaerbni deo tj trening u tereatni.najbolja je mesavina tipa 3 treninga u teretani + 2 cardio ili 3 cardio za pocetak

5.mani se leblebija vec sastavi jelovnik na osnovnu smernica koje mozes da nadjes na ovom threadu u velikoj meri

6.vitamini su pozeljni cak i da nisi na dijeti

Van mreže ndivna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 6
Odg: trbusnjaci za leto su tu???
« Odgovor #2 poslato: Jun 10, 2014, 07:26:08 posle podne »
E pa hvala, nisam ja bas vicna u ovome. Znaci, ako dobro razumem, tri prva dana pon. utor. sre. radim samo kardio, tri dana, cet. pet. sub. anaerobni, ili moze da sve vreme radim i jedno i drugo.
Poslednja dva meseca sam radila kardio 30min. i vezbe trbusnjake, vezbe za ledja, lat masina, abduktor, i tegici od po tri kg, takodje oko 30-45m. i jedno tri puta nedeljno tabatu, cucnjeve. Vec sam mnogo izmenila izgled, ali...  visoka sam 168 sa 58kg, ali sam puna nekog salca i koza mi je opustena. I, pri tom, imam 59, uskoro 60g.
Pa zato molim da se ne zestis, mnogo pokusavam da naucim sa interneta, lai, veruj, nije lako. Zato postojite vi profesionalci.
Da li da pocnem sa ovim nacinom ishrane, nasla ga negde tu na sajtu, kod tebe, mislim...

OBROK 1- 2 cela jaja+3belanca
OBROK2 - 30G whey+2 cap omega3
OBROK3 -150g belog pileceg+ zelena+spanac + 50g badema ili kikirikija
OBROK4- riba+zelena+ 50g badema ili ind. oraha
OBROK5- 30g whey+ 2 cap omega 3

subota
OBROK1 2cela+2 belanca
OBROK2 30g whey+ 2 cap omega 3
obrok3 100g belog pileceg+zelena salata+ 35 g rize
OBROK4 30 g whey+2 cap omega3
OBROK5 100g pileceg + 50 g rize

nedelja ista kao subota samo umesto rize 200g krompira

Hvala na strpljenju

Van mreže ndivna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 6
Odg: trbusnjaci za leto su tu???
« Odgovor #3 poslato: Jun 10, 2014, 07:35:42 posle podne »
Da se vide trbusnjaci, eto to sam skinula i kopirala, imam sad pre sobom. gde kaze, p.u.s. kardio trening umerenog intenziteta. Dalje, svi uh treba da se unesu posle treninga. Cet. i pet. HIT kardio trening 40min. sub. i nedelja kardio u ova dva dana nije potreban. Toga sam pocela da se pridrzavam juce, ali, sada ne znam vise, potpuna konfuzija.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trbusnjaci za leto su tu???
« Odgovor #4 poslato: Jun 11, 2014, 06:30:23 pre podne »
Citat
Pa zato molim da se ne zestis,

ovo ne rauzmem

Citat
OBROK 1- 2 cela jaja+3belanca
OBROK2 - 30G whey+2 cap omega3
OBROK3 -150g belog pileceg+ zelena+spanac + 50g badema ili kikirikija
OBROK4- riba+zelena+ 50g badema ili ind. oraha
OBROK5- 30g whey+ 2 cap omega 3

subota
OBROK1 2cela+2 belanca
OBROK2 30g whey+ 2 cap omega 3
obrok3 100g belog pileceg+zelena salata+ 35 g rize
OBROK4 30 g whey+2 cap omega3
OBROK5 100g pileceg + 50 g rize

ovo je KETO dijeta i mislim da je za tebe i vise nego adekvatna a s obzirom na paramtere koje si rekla

Citat
tri prva dana pon. utor. sre. radim samo kardio, tri dana, cet. pet. sub. anaerobni, ili moze da sve vreme radim i jedno i drugo.

mozes da radis ,kao i sto sam napisao
jedan dan aerobni a drugi dan anaerobni trening
npr-pvih 4-6 ned

Citat
Cet. i pet. HIT kardio trening 40min. sub. i nedelja kardio u ova dva dana nije potreban.

samo pokusaj da shvatis da se trbunjsci mogu da vide od dosledne primene ISHRANE
trening je ook

Van mreže ndivna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 6
Odg: trbusnjaci za leto su tu???
« Odgovor #5 poslato: Jun 11, 2014, 11:25:31 pre podne »
Hvala, javicu se da ti kazem kako to izgleda posle pr nedelja. Pozz

Van mreže ndivna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 6
Odg: trbusnjaci za leto su tu???
« Odgovor #6 poslato: Jun 12, 2014, 07:54:57 posle podne »
Helou, evo mene opet, jer imam utisak da nesto ne radim kako treba a u vezi sa hranom. Dakle, kad ustanem ja popijem kafu i idem u teretanu. Da li ISTA, mislim tu i na surutku koju ja pijem, treba da unesem pre treninga, odnosno da li ovih rasporedjenih 100-150 UH na  dorucak, pred trening i posle treninga , znaci da ja ipak uzimam UH pre istog?
Da li mislis da bi bilo ok da od sutra nastavim keto, za koju kazes da je ok, ili da sacekam da prodje nedelju dana. I baj d vej, imam opstipaciju od prvog dana. Da li se to nekako resava? Hvala