April 18, 2024, 03:39:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Uhapšen bivši bodibilder Nenad Roso  (Pročitano 72996 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Uhapšen bivši bodibilder Nenad Roso
« Odgovor #30 poslato: Jul 12, 2012, 11:59:28 pre podne »
sad je u Bosni, jos samo tamo prolazi ove fore
inace super mi je kod ovakvih likova kako mjenjaju dijalekat, ovdje govori na cistom Hrvatskom, a u Srbiji, na cistom Srpskom, i to ekavskom narjeciju.
Mozda je i on neki shape shifter, bar kad je o lingivstickim sposobnstima rijec ili se mozda samo prilagodjava aktuelnom trzistu?

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Uhapšen bivši bodibilder Nenad Roso
« Odgovor #31 poslato: Jul 12, 2012, 08:13:33 posle podne »
Evo samo da postavim sto mi je odgovorio dr. Rosso nakon sto sam mu napisao da je za misice potrebno meso zivotinjskoga porijekla jer bilje nema potpun aminokiselinski profil:
Inace on mi je odgovorio velikim tiskanim slovima

Dr.Roso: "KOLIKU GORILA IMA MISIĆNU MASU. NEODSTIZNU ZA COVJEKA, A BILJOŽDER JE KAO I SVI PRIMATI. SVA OBJASNJENJA IMATE ILI NA SAJTU ILI U MOJOJ KNJIZI.
MALE KOLIČINE MESA NE CINE VELIKU STETU OSOSBITO AKO SE JEDE DOSTA SIROVOG VOĆA I POVRĆA, A LI IPAK ČINE DOVOLJNU STETU NA DUŽE VRIJEME, ALI STA DA SE RADI, NA KONCU I JA JEDEM MALE KOLICINE MESA, ALI NE SVAKI DAN SAMO U DANE KADA IDEM U TERETANU.
POSTOJI PROTEIN BA BILJNOJ BAZI CIJA JE APSORPCIJA 98%."



Inace zasto on isitice da je samo meso u prehrani osobito stetno je to sto meso stvara kiselost u organizmu, a to nije dobro, pa bi zato trebalo zato jesti povrce i voce.
« Poslednja izmena: Jul 12, 2012, 08:15:36 posle podne IGI900 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185

Van mreže Joksimovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Uhapšen bivši bodibilder Nenad Roso
« Odgovor #34 poslato: Decembar 15, 2014, 03:17:27 pre podne »
Možda ovo nikada niko neće čitati al svejedno
Poznavao sam Nešu zapravo bio mi je trener i bio je dobar momak i žao mi je što je ovako radio i prošao u životu. Pitanje je šta je stvarno istina  ili šta je zapravo on mislio da je istina, zaista moguće je da je on mislio da pomaže ljudima e to mi je ličilo na njega. Nisam ga video od davnih 80tih a da sam znao da je u BGD-u sigurno bih ga potražio.
 Šta god da se desilo ipak poštujem svog trenera

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Uhapšen bivši bodibilder Nenad Roso
« Odgovor #35 poslato: Decembar 16, 2014, 02:11:35 pre podne »
Ma ajde sad malo da pricamo realno.Njegove tvrdnei o kisjelosti organizma i stvaranja kancera,kao i povezanosti vitamina B17 sa njegovim lijecenjem,danas iznose eminetni svjetski strucnjaci cija se mislljenja izuzetno cijene.Ne kazem ja da je ovaj covjek bio za sve u pravu,ali dosta toga sto je on pricao i tvrdio je prihaveceno u ozbiljnim medeicniskim krugovima.