April 23, 2024, 01:57:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moj pocetak i napredak :)  (Pročitano 2293 puta)

Van mreže Ozreal

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Moj pocetak i napredak :)
« poslato: Jun 28, 2014, 05:59:55 posle podne »
Zdravo!

 Nov sav ovde. Nisam toliko nov u treniranju, ali nakon dosta vremena i nekih silnih neuspesnih pokusaja, naleto sam na forum pa sam osmislio sebi neki program i plan.

  Ovde su moje pocetne slike, tj trenutna situacija. Prva zelja mi je da izgubim visak sala sa strane i da se sto vise zategnem, pa da onda poradim na masi.
 
  Inace sam jako visok 205cm, tezak 96kg.
 
  Sada sam se bacio na dijetu, gde sam skroz smanjio unos UH ( koristim ishranu sa ove teme: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,29504.msg373410.html#msg373410 ), UNIDYNE fat burner i pijem whey (malo vise nego sto je dato u samoj temi - ne uzimam pola vec punu meru).


  U teretanu idem svaki drugi dan, a 3-4x nedeljno vozim bajs.

  Nadam se da je ovo dosta za moj prvi cilj ( da skinem salo i spojlere)? Da li neko zna koliko treba dugo da drzim ovakav rezim ? Do postizanja rezultata? Ne bih da previse smrsam, posto problem imam samo na stomaku i dupetu :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moj pocetak i napredak :)
« Odgovor #1 poslato: Jun 29, 2014, 01:49:01 posle podne »
Najbolje je da sastavis svoj jelovnik, onako kako tebi i tvojim potrebama odgovara. Ove druge mozes koristiti kao neke smernice, kako bi jelovnik i odabir hrane trebao da izgleda. Ako do sada nisi drzao nikakve dijete ne moras odmah da kreces sa 2 dana na 0 UH kao sto je navedeno u ishrani koju si uzeo za primer.

Van mreže Ozreal

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Moj pocetak i napredak :)
« Odgovor #2 poslato: Jun 29, 2014, 09:35:01 posle podne »
Hvala na odgovoru. Probacu jednu nedelju ovako, nije mi nesto mnogo tesko (bar ne ova prva dva dana). Najvise me brine da se ne osusim jos vise (u rukama i nogama), ali mislim da na zalost nemam drugog nacina da izgubim salo sa stomaka..

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moj pocetak i napredak :)
« Odgovor #3 poslato: Jun 29, 2014, 09:56:55 posle podne »
Nije stvar u tome da li ti je tesko ili nije. Nema potrebe da kreces "nasilno", odmah sa dve nule kada ce i jedna da ti zavrsava posao, drugu nulu ostavi za kasnije kada dodje do stagnacije u skidanju kilograma.
Nema parcijalnog skidanja kilograma, tako da ce sigurno ruke i noge da se stanje. Kod tebe je najveci problem to sto imas jako malo misicne mase bar po ovim slikama, tako da kada se budes resio svog sala imas da budes bas premrsav.

Van mreže Ozreal

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Moj pocetak i napredak :)
« Odgovor #4 poslato: Jun 29, 2014, 10:04:33 posle podne »
Izmenicu onda tu jednu nulu. Pa da li je onda pametna ideja, da prvo smrsam pa radim na masi? Ili da probam da malo skinem, pa da onda radim na masi, pa nekako kombinovano

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Moj pocetak i napredak :)
« Odgovor #5 poslato: Jun 29, 2014, 10:24:01 posle podne »
Moje realno misljenje je da se prvo oslobodis tog loseg viska,znaci dijeta dok ne skines salo,pa onda udaris po kvalitetnoj masi a ne na pola puta stanes pa drugo krenes i gde ni tamo a ni ovamo.Ne mozes i napred i nazad idi korak po korak,najbitnije je u svemu tome strpljenje jer u ovom sportu rezultati ne dolaze preko noci.Zato dijeta pa onda kvalitetno pakovanje
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Ozreal

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Moj pocetak i napredak :)
« Odgovor #6 poslato: Jun 29, 2014, 10:29:22 posle podne »
Tako sam i mislio da je mozda najbolje, jer sam vise puta mrsavio/gojio se i time nisam bukvalno do sada nista postigao. tako da moram jedno po jedno ocito.