April 28, 2024, 12:05:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dali je previse ?  (Pročitano 3249 puta)

Van mreže Adler

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Dali je previse ?
« poslato: Jun 29, 2014, 05:17:19 posle podne »
Idem 4 puta nedeljno u teretanu, dakle pon. utor. cet. i petak. I sve je super islo i sada kada je dosao raspust drugovi su se popalili na sw i zovu me da dodjem, inace rade to sa tegovima koji im sve to otezavaju, pa sam razmisljao da idem sa njima subotom i nedeljom pa me interesuje koliko ce to lose uticati na mene i dali cu katabolirati buduci da mi je ishrana stvarno sredjena..... Hvala unapred

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #1 poslato: Jun 29, 2014, 09:10:51 posle podne »
pozdrav, mogao bih za pocetak da se predstavis :D....po meni to nije previse treninga mozda samo nedeljom a da ti je u subotu pauza....ako bih i sub. i ned. onda malo pojacaj ishranu i bice dobro.mogao bilo bi lepo da napises sta radis koji dan i da dali koristis dodatke u ishrani... ;)

Van mreže Adler

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #2 poslato: Jun 30, 2014, 12:42:05 posle podne »
Ok hvala. Imam 15god i bodybildingom se bavim od oktobra a pre toga sam ceo zivot igrao fudbal. Sto se tice treninga radim ih ovako pon. grudi rame triceps  utorak.biceps, ledja, noge sreda odmor i onda ovo sve ponovim za cet. I petak. Sto se tice suplemenata koristim samo kompleks multivitamina jer nemam neke potrebe za proteinom jer postizem da ga unesem preko ishrane imam 73 kg.:DDDDD

Van mreže Aleksa :)

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #3 poslato: Jun 30, 2014, 03:46:14 posle podne »
Po meni je mnogo da u jednom danu radis i grudi i rame i triceps ; biceps,ledja,noge
Raspodeli to nekako,ili svaku misicnu grupu posebno,npr. pon - grudi,utor - ledja,pauza itd..
Napisi tu ishranu da vidimo kako izgleda :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #4 poslato: Jun 30, 2014, 05:18:11 posle podne »
drzi se teretane a sa njima i ako odes radi sto manje :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Adler

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #5 poslato: Jul 01, 2014, 01:15:02 posle podne »
Znam trebalo bi tako sada da pocnem da radim da vise splitujem ovo sam radio cisto da nevi radio full body trening od sledece nedelje cu to vec bolje raspodeliti. Hvala na odgovoru obojici :))) Sto se ticeishrane jedem pet do sest puta dnevno unosim oko 150 gr proteina uh i masti klasika....
« Poslednja izmena: Jul 01, 2014, 01:18:04 posle podne Adler »

Van mreže XRayMuscle

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #6 poslato: Jul 13, 2014, 10:30:47 posle podne »
Idem 4 puta nedeljno u teretanu, dakle pon. utor. cet. i petak. I sve je super islo i sada kada je dosao raspust drugovi su se popalili na sw i zovu me da dodjem, inace rade to sa tegovima koji im sve to otezavaju, pa sam razmisljao da idem sa njima subotom i nedeljom pa me interesuje koliko ce to lose uticati na mene i dali cu katabolirati buduci da mi je ishrana stvarno sredjena..... Hvala unapred

Zdravo druze. Kao prvo "DA LI" Se pise odvojeno :D Kao drugo Street workout je sranje, vjezbe sa svojom tezinom su u redu ali pod to spadaju: Vratilo, Razboj, Sklekovi... A ne neki glupi  elementi.. Imas primjera koliko hoces pa tako i tvoji drugovi koji se bave SWom su vjerovatno tanki svi, kad kazem tanki podrazumjevam da nemaju velicinu misica :D  Misic se prilagodnjava i raste u odnosu na to kakav mu napor dajes, znaci ako radis u teretani on se prilagodjava na sve vece kilaze sto podrazumjeva rast dok u SWu se prilagodjava na elemente (zastave, apsolutne, levere bla bla) I automatski se gradi tako da budes zilav i fleksibilan. Tako da odluci SW ako hoces da budes tanak a da mozes "elemente" ili Bodybuilding da budes veliki i jak a da ne mozes elemente. Sve zavisi sta ti je cilj ;)

Van mreže bronhitis

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 27, 2014, 07:58:45 posle podne »
Pozdra.Nisam hteo da otvaram novu temu mislim da je ova pogodnaza to sto hocu da pitam.Treniram ovako Ponedeljak - ledja,grudi utorak ujutru uvece noge
Utorak - Ramena,ruke,podlaktice
i to radim sve u krug sve do nedelje u nedelju odmaram. Da li je previse ? Trenutno ne radim pa mogu tako da treniram dok sam radio nisam mogao da ispunim da treniram mnogo nikako zbog vremena a imao sam snage uvek.pitam se samo da li je previse ? Od kad ovako treniram jedem nerealno mnogo i spavam dobro.

Van mreže bronhitis

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 27, 2014, 08:00:18 posle podne »
ponedeljak ledja grudi-ujutru. uvece-noge
utorak ramena ruke podlaktica uvece-odmor ili trcanje

Ispravka

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 27, 2014, 09:00:22 posle podne »
Da li je mnogo ili ne to ti niko ne moze reci na osnovu tvoje dve tri recenice.
Prati i slusaj svoje telo,na taj nacin ces dobiti sve odgovore.

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 27, 2014, 10:08:02 posle podne »
ponedeljak ledja grudi-ujutru. uvece-noge
utorak ramena ruke podlaktica uvece-odmor ili trcanje

Ispravka
   
                 Ako sam dobro razumeo ti treniras ovako:
 ponedeljak ( jutro ) - grudi, ledja
 ponedeljak ( vece ) - noge
 utorak - rame, ruke.... I tako sve u krug do nedelje sto znaci da svaku misicnu partiju
 radis tri puta sedmicno ?
 Sampioni stare skole su vezbali slicno s tim sto su noge imale poseban dan tj isle su sredom..
 Ali, ovo sto ti radis  moze ti doneti samo pretreniranost i moguce povredu. Po meni je mnogo i
 treba da organizujes trening drugacije.. Zasto bi isao dva puta u teretanu i vezbao isti dan noge,
 grudi i ledja kad vec imas dovoljno vremena posto kazes da ne radis ?
 
 Znaci, noge posebno i smanji obim treninga ne sedmicnom nivou..Hrana i supsi su posebna prica
 a uz ovu tvoju avanturu moraju imati prioritet...
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Therion

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Dali je previse ?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 28, 2014, 08:43:52 posle podne »
Moje mišljenje je da nema potrebe za sw, ako si vec posvećen treninzima u teretani. Da ne ponavljam ono kada mišići rastu. Bolje vikend odmaraj, nego što gubiš vreme na to.
VIVERE EST MILITARE!