April 25, 2024, 03:34:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ISHRANA KAO DEO RASTA 2  (Pročitano 3106 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
ISHRANA KAO DEO RASTA 2
« poslato: Decembar 02, 2006, 01:42:00 posle podne »
RONNI COLEMAN
CAK JE I BIG RONI  uspeo sa promenama u ishrani da doda skoro 20kg.Svoj dodatak pripisuje povratku osnovama,
velike tezine i jaka hrana.
Ispraznio je svoj frizider i prazne kalorije koje obicno jede u vansezoni zamenio je hranljivim namirnicama,a njegovih
5obroka na danukljucivalo je nemasni odrezak ,grilovanu piletinu,krompire,crveni pasulj i braon pirinac.
Kalorije su mi otprilike iste oko 4000 na dan-ali odmah sam izgubio deo telesnih masti jer sam mudrije poceo birati hranu
koju jedem.Imao sam vise energije i mogao sam dizati vece terete.Premdajede cisto tokom cele godine ,Ronnie ,jos uvek
vara 1obrok nedeljno.

Nedeljom ujutro jedem palacinke.Klonim se pizza i przene hrane jer se masnoca tesko razgradjuje da ostatak dana ne
mogu pojesti onoliko hrane koliko mi je potrebno.Takodje ja radim i redovne kardio treninge umerenog inteziteta 4dana
sedmicno ,cak i u vansezoni.radim traku,steper i biciklu.Mnogi misle da od kardia se smanjuje,ali on zapravo vam
moze pomoci da rastete.Ako radite kardio vise cete jesti i vise cete imati hranljivih stvari na raspolaganju u telu.
Od  kardia cete se smanjiti samo ako ne jedete dovoljno ili ako su namirnice slabih prehrambenih vrednosti.Zato jedite
puno dobre hrane bogate proteinima i slozenim hidratima i to sto vise.

Ronnie u vansezoni sada dostize i citavih 160kg,njegovu ishranu cine 55%proteini,30%u.hidrati i 15%masti.
GOOD OLD CHICKEN............
« Poslednja izmena: Jul 10, 2010, 12:48:18 posle podne Polomac »