Mart 28, 2024, 04:29:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Saveti za definiciju - Teaica89  (Pročitano 3087 puta)

Van mreže Teaica89

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Saveti za definiciju - Teaica89
« poslato: Jul 13, 2014, 01:31:52 posle podne »
Cao pozdrav za sve...
Imam jedo pitanje.... Ceo zivot sam se bavila sportom, bilo da je to veslanje ili joga, aerobik ali je uvek neka fizick aktivnost bila zastupljena jedno 10 god u kontinuitetu, a onda sam otisla za ameriku i uspela da se uhojim 14 kg za jako kratko vreme. Zadnjih 5 meseci sam u Bg I BAVIM SE KIK BOXOM  i uspela sam da skinem 12 kg sad imam 60 kg i 173 cm... problem je sto sam dosla do neke po meni ok kilaze i ne bi bas da nastavim da mrsavim ali bi da povecam mislice tj da budem na tih 60 kg ali misica.
Posto radim i jako malo vremena imam da posvetim pripremi obroka (da izbegavam pekare i fast food) pocela sam da pripremam sejkove.... sad moj posao je dosta statican radim u salonu lepote znaci dosta sedim a 3puta nedeljno sam na treningu, sparing, vreca i sve sto podrazumeva kik box sa trenerom... e sad ako bi neko mogao da mi da neki koristan savet kako da izdefinisem tj da mi se vide misici a da izgubim ovo salo koje sprecava da se misici ocrtaju.... govorim o celom telu.
Za dorucak izblendiram bananu sa breskvom i jogurtom i dodam kasiku meda odprilike ima 400 gr. (banana je uvek sa nekim vocem i jogurtom)
Rucak mi je veliki problem pa kad mogu pojedem neku tunjevinu al naravno razume se ne mogu svaki dan da je jedem... Htela sam da kupim protein i da ga unosim kao zadnji obrok... e sad ako neko ima neku sugestiju i predlog oko ishrane neka mi napise. (da izbacim mleko i mlecne proizvode ne mogu post sam strastveni pusac)  hvala unapred