Mart 29, 2024, 02:25:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Anavar  (Pročitano 7187 puta)

Van mreže Miki12345

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Anavar
« poslato: Jul 20, 2014, 07:05:43 posle podne »
Kakva iskustva imate sa ovim steroidom?
Imam 185 cm i 90 kg,godinu dana idem u teretanu i napredak je sasvim solidan ali procenat masti mi je i dalje poprilicno velik.Ishrana mi je sasvim korektna,ispostujem 80% fo 90% pravilne ishrane.Od suplemenata pijem samo protein.Na merenju procentra masti(ako je uopste tacno posto sam radio u herbalife) imam 24,4%...Zanima me da li ga je ko koristio,kakav je bio efekat i da li je imao nezeljene efekte?

Van mreže SLABAA KRV

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
  • I don't stop when i'm tired, i stop when i'm done.
Odg: Anavar
« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2014, 07:16:10 posle podne »
bolje idi dijetu i trcanje da spustis jos bf.. mnogo je 24posto, ne skidas steroidima.. bolje rokaj na suvo da spustis koliko mozes pa onda uzmi nesto. ps  http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html

Van mreže Miki12345

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Anavar
« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2014, 07:46:47 posle podne »
Sto se tice tacnosti tog procenta uopste nisam siguran da je tacan posto mislim da su hteli da mi uvale njihove proizvode,ne netu sam pronasao neki kalkurator koji racuna po obimu struka i ispadne mi poprilicno manje oko 20%.Sto se tice trcanja sve ga nekako izbegavam zbog prica o katabolizmu,poprilicno sam se namucio da dodjem do malo ovih misica sto imam  :) Citao sam da je taj steroid poprilicno blag a da izgara masti.

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Anavar
« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2014, 07:49:51 posle podne »
Kakva iskustva imate sa ovim steroidom?
Imam 185 cm i 90 kg,godinu dana idem u teretanu i napredak je sasvim solidan ali procenat masti mi je i dalje poprilicno velik.Ishrana mi je sasvim korektna,ispostujem 80% fo 90% pravilne ishrane.Od suplemenata pijem samo protein.Na merenju procentra masti(ako je uopste tacno posto sam radio u herbalife) imam 24,4%...Zanima me da li ga je ko koristio,kakav je bio efekat i da li je imao nezeljene efekte?


Joj ta mjerenja bf-a, imas li neke slike, ishrana, trening... najbolje otvori svoju temu...

Van mreže SLABAA KRV

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
  • I don't stop when i'm tired, i stop when i'm done.
Odg: Anavar
« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2014, 07:50:01 posle podne »
ne mozes da padnes u katabolizam nikako ako ne radis kardio 3h :D odradis 3 4 puta nedeljno po 350 kalorija.. sasvim dovoljno.. posle toga protein i klopa i to je to. skidas lagano. veruj mi, i ja sam se sjebao zato ti pricam to.. bolje ce da te odradi ako uradis ovako. kreni s rotacijom za mesec dana imas da imas velike promene

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Anavar
« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2014, 09:45:16 posle podne »
bacanje para, da bi ti nesto pomogao solo anavar moras da pijes vece doze, a ako nadjes anavar koji je dobar on je jako jako skup.

samo ti trci nece nista da ti skodi ako je ishrana uredu.

Van mreže Miki12345

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Anavar
« Odgovor #6 poslato: Jul 22, 2014, 05:31:24 pre podne »
Dr Sasa ako ne gresim otvorio sam svoju temu :) Sto se tice ishrane poprilicno sam dosledanm,dnevni unos proteina od 120 do 150g.Ugljeni hidrati umereno,mozda da izbacim ovsene pahuljice ujutro?Trening tri do cetiri nedeljno,plus jedan kardio.
Slaba krv Mislis da cu imati rezultate sa tri do cetiri kardia nedeljno,ne bih bas da taj proces traje pet godina :D
A kako si se ti sjebao ako moze da se zna?
Kikibgd Ja sam dobio neke informacije da je za ciklus od sest nedelja potrebno oko 300 evra,da su rezultati poprilcno dobri(3% do 4% manji bf) Dezinformacije?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Anavar
« Odgovor #7 poslato: Jul 22, 2014, 09:39:56 pre podne »
Mani se toga. Anavar ti sam nece pomoci. Steroidi NE sluze da TOPE salo. Kad ce te nauciti.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Anavar
« Odgovor #8 poslato: Jul 22, 2014, 03:18:58 posle podne »
primera radi ovde kod mene za mesec dana ti treba 140e 60mg/dnevno moze da se nadje i za 120e ako znas nekog.

samo ishranom anavar ti nista nece pomoci, slab kardio bar 3x nedeljno

steroidi ce ti pomoci ali ako ti ne ulozis trud nista od rezultata bacices pare samo

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Anavar
« Odgovor #9 poslato: Jul 22, 2014, 08:08:07 posle podne »
Pa sa 60mg vise nije u zoni bezbednijih :)

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Anavar
« Odgovor #10 poslato: Jul 23, 2014, 02:11:12 pre podne »
Dr Sasa ako ne gresim otvorio sam svoju temu :) Sto se tice ishrane poprilicno sam dosledanm,dnevni unos proteina od 120 do 150g.Ugljeni hidrati umereno,mozda da izbacim ovsene pahuljice ujutro?Trening tri do cetiri nedeljno,plus jedan kardio.
Slaba krv Mislis da cu imati rezultate sa tri do cetiri kardia nedeljno,ne bih bas da taj proces traje pet godina :D
A kako si se ti sjebao ako moze da se zna?
Kikibgd Ja sam dobio neke informacije da je za ciklus od sest nedelja potrebno oko 300 evra,da su rezultati poprilcno dobri(3% do 4% manji bf) Dezinformacije?
brate zasto bi koristio to da smanjis bf tih 3,4%?ajd da si na 10% bf pa da smanjis za tih 3%,pa ajde..ali na tvojih 20% ili koliko vec imas,mnogo pametnije i zdravije regulisanim planom ishrane/treninga.
Mada malo je i cudno treniras godinu dana,ispostujes 90% plana ishrane i opet toliki bf..poslusaj savjet,otvori svoju temu,napisi jelovnik,trening..vjerovatno je tu problem.Pozdrav

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Anavar
« Odgovor #11 poslato: Jul 23, 2014, 08:50:25 pre podne »
Pa sa 60mg vise nije u zoni bezbednijih :)

loool bilo je jace od mene

https://www.youtube.com/watch?v=ZzQ3eBerHfM