April 29, 2024, 06:53:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Nolvadex  (Pročitano 21495 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Nolvadex
« Odgovor #15 poslato: Mart 30, 2013, 11:47:32 posle podne »
Trovanje u smislu ubacivanje nepotrebnih lekova.

Ne vidim sta jos treba da covek kaze. Sve na tacni ne moze se dobiti, jer niko od nas nije to tako dobio. Uzmes probas i vidis. Mudrovanje i kontanje ne vode ni cemu... Ne kazem, za neke stvari moras dobro da izmudrujes ali za neke nema smisla. Neko ce ti reci "sibaj nolvu" a to nije stvar koju treba olako prihvatiti. Toliko boljih anitestrogena ima, da prosto uzimati nolvu, osim u nekim ekstremnim slucajevima, je cista glupost.

Na forumu naravno da se ne pise sve, to prosto se ne sme. Neke stvari nisu za siru javnost i to treba da bude svima jasno. Pitajte se malo zasto nasi takmicari ne pisu sta tacno rade, zasto neko njih ne proziva? Ovde covek cini uslugu na jedan nacin i onda dodje neko izdrkan "zasto nece sve da kaze". A zasto bi? Ovde 80% ljudi nije ni spremno da uradi veci korak od g hemije (mada je i to nekima previse) i onda da li ima smisla pisati nesto naprednije? Nije problem napisati, ali kad se pojave ljudi koji su spremni za taj korak, pisace se. Al  eto pogledaj gde se ovo zaglavili NOLVADEX, ej breeee. Pa mislim da je ovo davnih dana trebalo da se preraste, ali ne, uvek jedno te isto. POogledaj samo koliko postova ima "uzimaj nolvu samo po potrebi". Ako se jednom to napise, misljenje se nece menjati i to je to. Traziti na silu odgovor koji zelis....cemu. Zato daj da krenemo napred i da se rade stvari a ne da se vrtimo stalno u krug i to oko toliko nebitnih stvari.
« Poslednja izmena: Mart 31, 2013, 12:02:46 pre podne BUKAS »

Van mreže Kv4dric3pz

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Nolvadex
« Odgovor #16 poslato: Mart 31, 2013, 01:35:46 pre podne »
Postujem.Hvala

Nema potrebe da se postuje u ovoj temi vise sto se mene tice

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nolvadex
« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2013, 10:13:48 pre podne »
nema razloga da se trujes nolvom ili bilo cime drugim

I Pedja, u cemu je problem? Razumeli smo da imas dobro poznavanje AAS-a,koje ne delis rado(makar ne sa novim posterima)ali cemu komentari tipa "ou yeaaa" i slicno?

momcino
bukas ti je objasnio
ako mislis da ja svoje usluge DEBELO NAPLRACUJEM pa zbog toga cutim-TU SI SE ZJAEBAO I TO DEBELO!!!
svi koji me znaju-mogu da ti kazu neke stvari
a zasto ne delim
kao i sto je bukas rekao
ja napisem nesto
i onda se pojavis npr ti kojemu ne prija da cuje tj procita to sto sam rekao i onda krecemo u besemocuno lovanje spostvenog repa
a i vec sam reako,ali ti ocigledno ne citas
NE PADA MI NA PAMET da se natezem sa decom koja su jucer usla u teretanu ili imaju 6 meseci staza i proctali su 3 texta od GH 15 i sebe smatraju eminenetnim strucnjacima u oblasti farmakoligije
VREME,a bogami i testiti i hormoni ce kasnije da im pokazu neke stvari,a do tada cika Peki mirno sedi i pise ono sto mislim da trebam da pisem i onoliko koliko je dovljno da se neko ne ubije

sto se mene tice-isto THE END

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Nolvadex
« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2013, 11:53:15 pre podne »
Pa morao bih da odgovorim ljudima koji nemaju elementarnog postovanja.
Kada bi sada neko napisao uzeti:
1.ccc
2.ddd
3.mmm
I tako 12 nedelje i nema brige, to bi bila laz! Pa prijatelji kad me pitaju ja im ne dajem bolje odgovore, iz jednog jedinog razloga - NEMAM VREMENA da nadgledam nekoga mesecima i godinama da vidim kako ce NJEMU INDIVIDUALNO da se stvari odvijaju.
Dakle, da bi se bavio AAS IGLANJEM ti moras mnogo toga nauciti o svemu tome, a to nije proces gde ces ti procitati  2 teme i naci sve odgovore!
To je dugottrajan proces, i onog trenutka kad budes nesto naucio, tada ces lako znati da postavis neko smisleno pitanje na koje ces GRATIS dobiti odgovor od Pedje, Bukasa ili bilo kog drugog.

Ne postoji univerzalni recept za svakoga i NIKO ti ne moze reci kakve ce efekte na nekoga imati neki lek, sve je na bazi pretpostavke..i da te podsetim da bi se upustva kakva ti trazis smatrali krivicnim delom.
Pozdrav
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Nolvadex
« Odgovor #19 poslato: Jul 19, 2014, 01:46:18 posle podne »
Zbog obima posla morao sam da menjam teretanu...o novu teretanu (treniram tamo vec 3-4 meseci) sam se upoznao sa dobrim momcima, vrlo su fini i kulturni, mozda ih i poznajete, takmicari su, M.B i B.B se zovu...i naravno uvek ide prica o steroidima i to javno...i pre neki dan momci su se malo posvadjali oko Nolve...
Naime, momak je godinama koristio AAS, mada i nema neke rezultate i vise je fitnes momak i ima gyno...pa stalno place kao to mu smeta a ovi su mu rekli da nek popije kutiju dve nolve, to kao mozda moze ma mu pomogne i u isto vreme to je i testo buster i tu je doslo do konflikta da ovi takmicari su rekli ovo u vezi nolve, tacnije B.B, a neko trece lice sa trane upao u pricu da to je glupost, kao sto je i to glupost da ako neko je osetljiv na gyno onda da ne uzima npr dianabol+depo+deku nego samo deku+dianabol, a to i ja znam da u svaku kuru treba da bude i androgena...
Ja nisam ulazio u pricu nego hocu da znam istinu u tome...nemojte mislite nesto lose, ja nisam jos resio ni ishranu, kamoli da uzmem ove substance, dakle bez vredjanja molim, ako jednog dana se odlucim za AAS, ja cu javno postaviti pitanje sta i kako...
ALI, citam po netu, po stranim forumima gde kazu da nolva moze da s ekoristi kao testo buster, nasao sam tekst probacu da prevodim...  edit: nasao sam, ali sam koristio google translate--


Dobro bodybuilding forum pojaviti samo jednom čovjeku koji pogoduje nolv protiv Clomid, a to je prilično velika rasprava izbije na brodu. To će se dogoditi prije ili kasnije sve steroide na brodu, što je dobro.Najpoznatiji steroidni guru čak Višemjesečna rasprava održana je oko 2003 još uvijek oko međunarodnim forumima. Gotovo "zapalio" U to vrijeme zbog toga ovim forumima. Baš kao što je i do brodu bodybuilding.hu neku temu stalno.

Isprva sam mislila da ću pisati o skraćenom članka, kao i svaki vješt (uglavnom ne-Mađarski gurui) pravila i slično mišljenje o ovoj temi, ali sam pronašao unaprijed napisan članak o tome, a to je upravo identično onome što sam napisao, a gotovo bilo je napisano savršeno, pa sada samo prevesti ovu poruku ovdje.

Ono što je napisao W. Llewellyn (anabolike 2000-2007, autor knjige) je prije nekoliko godina o tome? Nešto kao što je ovaj:

"Istina je da Nolvadex je svestran materijal i mnogi od nas ne zna, to je vrlo dobar anti-estrogen, ali manje ljudi su zainteresirani za nekretnine na vrlo dobar učinak na kolesterol (HDL - dobar), na žalost, to je samo nekoliko ljudi su zainteresirani; a ja ne želim čuti da većina bodybuilders da Nolvadex je odličan u vlastitu produkciju testosterona u programu. Clomidot samo želim da to učinite. Ja mogu samo nagađati, ali to će vjerojatno biti zasnovan samo na nekoliko malih nesporazuma u vezi rada dvaju lijekova.

Želio bih objasniti karakteristike tih dvaju agenata u ovom radu, i objasniti jasno korisnost nolvadex za izražavanje svrhu povećanja proizvodnje testosterona.

Vi stvarno ne mogu znati kako promijeniti umove bodybuilderi odvojenom dokaz Clomid i nolva. Sigurno neće razdvojiti. Clomid i nolvadex oba antiestrogenima i oboje pripadaju "​​trifeniletilének" skupine lijekova. Struktuálisan pripadaju zajedno, a posebno selektivni estrogenski receptorski modulator su klasificirani (SERM) u mješovitim agonista i antagonista svojstva. To znači da je u određenim tkivima blokiraju djelovanje estrogena kapacitet vezanja različitih receptora, dok je u drugima da djeluju kao estrogeni, aktivirane receptore.

U ljudi, kao što je anti-estrogen radova lijeka upotrebom negativne povratne ekrana hipotalamusznál estrogena i njihova sposobnost da se stimulira povećanu GnRH (gonadotropin otpuštajućim hormonom) izlučivanje. Kao rezultat toga, LH (luteinizirajući hormon) otpuštanje iz hipofize mirigynél time, što dakle povećava razinu testosterona u testisima rada. Oba lijekovi to učinili, ali iz nekog razloga bodybuilderi vjerujem da samo Clomid je jedini lijek koji stimulira testosterona. Što će oni naći malo istraživanja je da Nolvadex je ne samo dobar za istu svrhu, ali u stvari to bi trebao biti jedan od njih je preferirani lijek biti među bodybuilders.

Studije, koje je provedeno u 1970, Sveučilište u Gentu u Belgiji, dovoljno da bi jasno prednosti nolvadex, clomid preko povećanja razine testosterona.
U to, znanstvenici su proučavali efekte Nolvadex i Clomid na endokrini normalnim ljudima (interni izbor) profila, kao i onima koji su patili "Nizak broj spermija" bolest (oligospermija). Za naše potrebe ovdje očito, rezultati najvažnijih lijekova hormoni normalni ljudi sada.

Sasvim rasvijetliti ono rano dio studije pronašao. Nolvadex 20mg koristi za 10 dana i razine testosterona u serumu u odnosu na osnovni 142%, što je u 150 mg dnevno Clomid općenito slični rezultati. (testosterona povećati malo, ali nije bio značajno viši od Clomidnál 150mg.) Ali moram se sjetiti nečega: Činjenica da je taj učinak bio 3p 50mg Clomidé. Clomid i Nolvadex tablete obično ista cijena i zbog toga ćete vidjeti da je cijena / natjecanja učinkovitost snažno naginje prema Nolvadex.

Hipofiza osjetljivost na GnRH.

No, još zanimljivije što se događa. Istraživači su također učinili GnRH test stimulacije prije i poslije tretmana s Nolvadex i Clomid na različitim pozicijama, a dva lijeka proizvedena vrlo različite rezultate. Ti testovi uključeni GnRH 100mcg infúziózását u ispitanih bolesnika, kako bi se mjerenje proizvodnje hipofize LH kao reakcija na to.

Ovaj test može se usredotočiti bio je utvrditi osjetljivost hipofize u gonadotropin releasing hormon.Osjetljiviji hipofiza, više LH izbor.Test je pokazao 10 dana nakon tretiranja Nolvadex koji hipofize osjetljivost GnRH blago povećana u odnosu na stanje prije obrade. Nasuprot, Clomid 150 mg, 10 dana nakon davanja hipofize osjetljivosti GnRH smanjena kontinuirano (više izbor LH izrađen prije tretmana s Clomid!).

Kao što je ova studija napredovala do 6. tjedna, glina je hipofiza osjetljivost na GnRH jelentpsen viša nego prije ili dan 10 razina liječenja. U ovom trenutku, ista doza od 20 mg, i dalje povisio razine LH i testosterona u prosjeku 183% i 172% u odnosu na osnovnu razinu, ponovno se mjerljivo veća nego što je uočena za 10 dana povećava. Clomid dan liječenja 10, međutim, je izraz učinka GnRH neosjetljiv dijela hipofize, a uočeno je nakon dugotrajnog korištenja usluge Nolvadex samo osjetljivosti ovog hormona hipofize. To ne znači da Clomid neće povećati razinu testosterona kada se koristi za 6 tjedana. U svakom slučaju, suprotno je istinito. No, treba napomenuti da su koristi od nolvadex ovdje.


Hvala unapred.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Nolvadex
« Odgovor #20 poslato: Jul 19, 2014, 02:02:47 posle podne »
Pa pre ce da dobije gino od dbola nego od testa.

Inace nolva kao skoro svaki inhibitor estrogena stimulise prirodni test, ali naravno ne u toku ciklusa, jer je to nemoguce. Ako ce da se kljukaju nolvom radi ovoga gore, nemam reci. Toliko ima boljih AI od kojih ima mnogo vise benefita, ali jelte cena nije pristupacna pa je onda nolva i dalje broj 1. Neobavestenost je najveci protivnik gore pomenutih.

Danas tako nema potrebe ni za jednim od gore pomenutih lekova, jedino u nekim ekstremnim slucajevima.

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Nolvadex
« Odgovor #21 poslato: Jul 19, 2014, 02:17:32 posle podne »
To je rako jedan od ovih takmicara...pa sad hoce nece, verovatno hoce jer su mu oni preporucili a ovaj momak sa strane i nema neke rezultate pa eto...tako to ide...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nolvadex
« Odgovor #22 poslato: Jul 21, 2014, 09:39:01 pre podne »
To je rako jedan od ovih takmicara...pa sad hoce nece, verovatno hoce jer su mu oni preporucili a ovaj momak sa strane i nema neke rezultate pa eto...tako to ide...

pa vidi
tekst koji si preveo ili tekstove koje ces da nadjes su u stvari OSNOVA svega onota sto se desava po teretanama sirom sveta ,a narocito kod nas i u okruzenju.
svrha tekstova jeste edukacija i to je ok,amo sto je problem sto se tekst ili recei ili recenice izvlace SELEKTIVNO i kako kome odgovara tj kako zeli da CUJE ili mu prija usima u onda tu dolazi do velikih zabulda i velikoiih problema..

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Nolvadex
« Odgovor #23 poslato: Jul 21, 2014, 04:37:43 posle podne »
Verujem ti Pedja, samo mi je bilo cudno....a verujem da ih poznajes tako da mi nije jasno, ako to ne funkcionise tako zasto su to bas oni rekli...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nolvadex
« Odgovor #24 poslato: Jul 21, 2014, 04:39:15 posle podne »
Verujem ti Pedja, samo mi je bilo cudno....a verujem da ih poznajes tako da mi nije jasno, ako to ne funkcionise tako zasto su to bas oni rekli...

meni nije jasno u stvari sta su oni tacno rekli

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Nolvadex
« Odgovor #25 poslato: Jul 21, 2014, 08:07:14 posle podne »
Momak je pricao o ginekomastiji, ali to kod njega nije npr kao kod mene da ``imas misice`` pa se malo nakupi salo oko bradavice nego ono bas se primecuje, e sad ovi momci su rekli da zasto ne proba da popije kutiju nolvadexa, jer to ``malo sredjuje`` estrogen i poboljsava testosteron...ili nesto slicno, ne secam se tacno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nolvadex
« Odgovor #26 poslato: Jul 22, 2014, 09:25:14 pre podne »
Momak je pricao o ginekomastiji, ali to kod njega nije npr kao kod mene da ``imas misice`` pa se malo nakupi salo oko bradavice nego ono bas se primecuje, e sad ovi momci su rekli da zasto ne proba da popije kutiju nolvadexa, jer to ``malo sredjuje`` estrogen i poboljsava testosteron...ili nesto slicno, ne secam se tacno.

jbg
to je klasika koja je utemeljna kod nas na zalost veoma dugo vremena.

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Nolvadex
« Odgovor #27 poslato: Jul 23, 2014, 10:34:20 posle podne »
Dobro mozda to nekome moze da pomogne ali sto je po meni interesantnije je to sto je preporuceno sa strane takmicara...

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Nolvadex
« Odgovor #28 poslato: Jul 23, 2014, 11:09:32 posle podne »
pa ako je takmicar ne mora znaciti da je u pravu  :) to ne vazi samo u ovom sportu vec vazi i za druge sfere zivota...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nolvadex
« Odgovor #29 poslato: Jul 24, 2014, 09:30:43 pre podne »
pa ako je takmicar ne mora znaciti da je u pravu  :) to ne vazi samo u ovom sportu vec vazi i za druge sfere zivota...

bravo!!