Mart 28, 2024, 02:01:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Trenbolon  (Pročitano 205707 puta)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Trenbolon
« poslato: Jul 20, 2014, 11:29:37 posle podne »
Cisto informativno, posto sam u dosta tema procitao gde ubacuju trenbolon a nisam uspeo da nadjem temu o njemu a zanima me za sta je zapravo taj lek i njegova svrha u bodibildingu, pa bih molio nekog dobre volje da mi napise ukratko o njemu ili da kopira link gde bih mogao da procitam vise. Hvala
« Poslednja izmena: Jul 20, 2014, 11:31:27 posle podne Hoop4Life »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Trenbolon
« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2014, 11:54:23 posle podne »
Ukratko cu pokusati da te ne zamaram detaljima.

Veterinarski sterodi. 19-nortestosteron grupa. Modifikovani nandrolon.

Mocan aas. Daje sve sto jedan bb zeli. Suvocu, punocu, separacije, venoznost, pumpa.
Sto je najbolje od svega, mozes da jedes gomilu hidrata da skidas %bf. Naravno ne gomilu secera i dzanka. Ubrzava znatno metabolizam. Daje prostora od oko 1000-1500 kcal vise da se jede od standardnog unosa kcal. Ucestvuje u sagorevanju masti, a istovremeno u izgradnji misica. Bukvalno po dobrim efektima broj jedan aas. Dok se tren koristi mnogi sve dobre efekte i primecuju samo kad je unos uh dovoljan, jer u nekim slucajevima 400g uh je malo i misici nisu tvrdi. Uglavnom kolicina masti ne treba da bude mnogo visoka na trenu. Mnogo prot i hidrata rezultat zagarantovan. Ne treba ocekivati vrhunsku defku na gomili hidrata.

Međutim priča nije bas tako lepa. Negativni efekti su snazni, ne kod svakoga ali kod vecine. Nesanica, kosmari, anksioznost, paranoje, pojacano znojenje itd. Smanjuje aerobne mogucnosti, tako da sportisti (mma borci, trkaci, plivaci) uglavnom ga izbegavaju ili ga uzimaju u malim kolicinama. Astmaticari trreba da vode posebnu opreznost!

Uglavnom, kao i svaki aas zakacen je na razne estre pa tako postoji enantat, acetat, suspenzija.

Enantat mnogo njih kudi, jer govore kako osete samo negativne strane. Otpusta se 10ak dana i aplicira se 2x ned. 200+ mg.

Acetat svaki drugi dan ili svaki dan. Nekome se negativni efekti smanjuju kada aplicira svaki dan. Individualna tvar. Otpusta se 2 dana. 150+mg. Duze od 6 ned ne bi trebalo ici.

Suspenziju ili trenbolon bez estra je jako tesko naci. Takodje postoji i oralni tren, koji, bar po studijama, razara jetru u i podize enzime u roku od 5 dana. Ako bi se uporedjivao sa drolom, 10-20x jaci.

Price o inhibiciji tiroide, uticaja negativnog na bubrege su prenaduvane, tako da te informacije treba izbegavati. Navodim ovo, jer mnogi po automatizmu kako uzmu tren tako uzmu i t3, a potrebe nema uopste za tim. Oporavak hpta pri duzem uzimanju je dosta tezak i dug.

Nadam se da sam pomogao.
« Poslednja izmena: Jul 21, 2014, 12:56:12 pre podne BUKAS »

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Trenbolon
« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2014, 01:05:00 pre podne »

Price o inhibiciji tiroide, uticaja negativnog na bubrege su prenaduvane, tako da te informacije treba izbegavati. Navodim ovo, jer mnogi po automatizmu kako uzmu tren tako uzmu i t3, a potrebe nema uopste za tim.

Imam 3 pitanja

1) Jel ima ikakve veze sa tiroidnom zlezdom cim spusta tako procenat masti, jer koliko sam citao o T3 koj si i ti sada spomenuo, da je on taj koji razlaze masti jacanjem uloge tiroidne zlezde?

2) U nekoliko tema sam video gde su ljudi konsultovali za kure Trenbolon + winstrol, savetovao si im da izbace winstrol kao sto si i gore napisao za T3, jer da nema potrebe za njima, zasto?


3) Sto se tice nezeljenog efekata tj. nesanice, recimo uzimam za primer sebe koji od rodjenja tesko zaspim i budim se na bilo kakav sum, to znaci da bi mi trenbolon 100% poremetio jos vise san cim mi je to po prirodi problem?


Ovo ostalo je kristalno jasno.
Hvala na pomoci.


« Poslednja izmena: Jul 21, 2014, 01:07:05 pre podne Hoop4Life »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Trenbolon
« Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2014, 09:20:22 pre podne »
1. Ima tekstova gde se govori o supresiji tiroide, ali to su naduvane price. Nema toliki uticaj na nju.               

2. Po netu ces naci cikluse gde se odmah stavlja wins. To je iz razloga sto tren utice na visok nivo prolaktina a wins supresuje isti. Ali i to je glupa prica, kao kad se ljudi trpaju nolvom jer u teoriji ce da dobiju gino od testa.

3. On remeti san ljudi koji spavaju kao medvedi, tako da 90% da ce ti naparaviti problem.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Trenbolon
« Odgovor #4 poslato: Jul 21, 2014, 11:23:28 pre podne »
Stavite temu kao sticky, lepo je krenula sa ovim objasnjenjima.I da ne bude svaka druga tema sa pitanjima o trenu.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Trenbolon
« Odgovor #5 poslato: Jul 21, 2014, 12:49:06 posle podne »
Lično win nije pomogao kod prolaktina, kasnije shvatio da mi ne treba ni jedan od ova dva leka za moje ciljeve

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trenbolon
« Odgovor #6 poslato: Jul 21, 2014, 01:20:27 posle podne »
Lično win nije pomogao kod prolaktina, kasnije shvatio da mi ne treba ni jedan od ova dva leka za moje ciljeve

Bravo! Ali malo je pametnih ljudi koji shvate i znaju da urade i bez nekog prevelikog arsenala!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Trenbolon
« Odgovor #7 poslato: Jul 21, 2014, 01:50:11 posle podne »
Pa dobro. Moze se postici jako dobar izgled i bez trena, ali izgled kao da si na trenu se ne moze postici bez trena, a izgled na trenu je 8-)

Jos jedan hint. Negativne strane se mogu smanjiti upotrebom gh, naravno.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Trenbolon
« Odgovor #8 poslato: Jul 21, 2014, 01:50:43 posle podne »
Imam samo jos jedno pitanje, znam da sada nije tema ali kada ste spomenuli povisen prolaktin, znam da je to hormon kod zena koj utice na hipofizu, mlecne i polne zlezde, i ako je previsok mogu imati problem sa trudnocom, onda kontam da isto kod i muskaraca gde mogu da ostanu sterilni, da ne ulazim sad u te ekstremne slucajeve, moje pitajne je da li i ostali anabolici (tipa testosteron, metan, boldenon itd.) isto imaju uticaj na taj hormon?

Hvala na prethodnim odgovorima.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Trenbolon
« Odgovor #9 poslato: Jul 21, 2014, 01:52:10 posle podne »
Nop. Aas iz grupe nandrolona.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Trenbolon
« Odgovor #10 poslato: Jul 21, 2014, 04:09:11 posle podne »
Hvala puno.

Van mreže gymaas

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Trenbolon
« Odgovor #11 poslato: Septembar 27, 2014, 11:25:46 posle podne »
trenbolon enantat axiolab. Vasa iskustva sa ovim labom?

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Trenbolon
« Odgovor #12 poslato: Jul 27, 2015, 08:16:03 posle podne »
pitanje,

ima razlike ako se koristi u fazi definicije tren ent 400 mg/tjedno VS tren acetat 300 mg/tjedno?

znaci,na defki


Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Trenbolon
« Odgovor #13 poslato: Jul 27, 2015, 10:43:55 posle podne »
Nema. Osim sto jednom treba vise da dostigne pik, a sad, nekome vise odg acetat, nekome enantat. Naime, acetat je "prirodniji" estar, jer je finaplix finajet takav.

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Trenbolon
« Odgovor #14 poslato: Jul 27, 2015, 11:37:09 posle podne »
Nema. Osim sto jednom treba vise da dostigne pik, a sad, nekome vise odg acetat, nekome enantat. Naime, acetat je "prirodniji" estar, jer je finaplix finajet takav.

pitam zbog toga,jer mislim da je lakse aplicirati.

mislim,manje je bockanja,sad kad sam uzimao tren acetat i prop,dosta je bolno kako god da partije mjenjas,kad se trebas bar 3 put nedeljno :D