April 26, 2024, 10:34:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Shop za suplemente!  (Pročitano 5166 puta)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Shop za suplemente!
« poslato: Jul 29, 2014, 06:06:17 posle podne »
Nisam znao gdje da otvorim temu pa sam ovde, nisam htio da smaram preko pp...Nadam se da ce naici neko i odgovoriti na moja pitanja... Odavno imam zelju da radim u nekom shopu al posto je to skoro pa nemoguce ovde u Banja Luci, ko god otvori zaposli nekog svog ili on radi..Zanima me procedura oko otvaranja sopstvenog...Planirao sam ako budem u mogucnosti kad zavrsim faks, da otvorim svoj shop..Pa me zanima kako se to radi,,kako dogovoriti sa firmama da prodajes njihove proizvode,koliko je odprilike potrebno novaca da se to sve odradi???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #1 poslato: Jul 30, 2014, 05:57:31 pre podne »
Nisam znao gdje da otvorim temu pa sam ovde, nisam htio da smaram preko pp...Nadam se da ce naici neko i odgovoriti na moja pitanja... Odavno imam zelju da radim u nekom shopu al posto je to skoro pa nemoguce ovde u Banja Luci, ko god otvori zaposli nekog svog ili on radi..Zanima me procedura oko otvaranja sopstvenog...Planirao sam ako budem u mogucnosti kad zavrsim faks, da otvorim svoj shop..Pa me zanima kako se to radi,,kako dogovoriti sa firmama da prodajes njihove proizvode,koliko je odprilike potrebno novaca da se to sve odradi???

ipak bi trebalo o tome da razmisljas -KADA ZAVRSIS
jers e situacija menja iz dana u dan i da ti neko kaze sada sve,vec za mesec dana ,zakoni mogu da bubu izmenjenina (kao i sto ce da budu) i onda cela prica pada u vodu

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #2 poslato: Jul 30, 2014, 01:15:48 posle podne »
Aha Pedja hvala, ali interesuje me cisto osnovno kako sta,i odprilike o kojoj se cifri radi? hvala unapred

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #3 poslato: Jul 30, 2014, 01:21:38 posle podne »
Aha Pedja hvala, ali interesuje me cisto osnovno kako sta,i odprilike o kojoj se cifri radi? hvala unapred

to nema veze sa cifrom
ti mozes da otvoris i sa 1000 eu ako mislis da je ok da ti radnja izgleda tako kako ce izlgedati ili da ulozisi 50 000 eu
to se jednostavno ne radi tako
mnogi su probali da uloze pare i to velike i propali
isto tako su mnogi krenuli sa prilicno malim parama u odosnu na ove "velike" i dan danas rade i to jako lepo.
Jednostavno nema pravila

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #4 poslato: Jul 30, 2014, 01:38:40 posle podne »
A i zavisi verovatno gde otvaras, sta znam ovde kod mene kad bih otvorio prodavnicu ne bih prodao ni 1 kg whey-a za mesec dana, ljudi su zaludjeni da su suplementi stetni i niko to da promeni nece, ali bukvalno svi, sem mene naravno :D ... E sad ako se krene i online shop i to, tu moze lepo da se profitira..
Moje misljenje, mozda gresim. :)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #5 poslato: Jul 30, 2014, 01:50:01 posle podne »
To me zanimalo Pedja, da li postoji neka odredjena cifra ispod koje ne mozes da otvoris dok se sve poplaca neki minimum...Pitao sam zbog, npr dali se sva roba placa odjednom ili ide kao i sa supermarketima...uzmes robu pa prodajes i na kraju mjeseca platis i na taj fazon...Al razumio sam sta si hteo da mi kazes...
Jbg stefana nez sta da ti kazem u Banja Luci je stvarno ekspanzija sto se toga tice,ali ima i 4-5 shopova,al ja bih pokusao,stvarno me to zanima i bas bi se potrudio oko toga, zato zelim sto vise da se informises kako to sve funkcionise...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #6 poslato: Jul 30, 2014, 02:04:45 posle podne »
To me zanimalo Pedja, da li postoji neka odredjena cifra ispod koje ne mozes da otvoris dok se sve poplaca neki minimum...Pitao sam zbog, npr dali se sva roba placa odjednom ili ide kao i sa supermarketima...uzmes robu pa prodajes i na kraju mjeseca platis i na taj fazon...Al razumio sam sta si hteo da mi kazes...
Jbg stefana nez sta da ti kazem u Banja Luci je stvarno ekspanzija sto se toga tice,ali ima i 4-5 shopova,al ja bih pokusao,stvarno me to zanima i bas bi se potrudio oko toga, zato zelim sto vise da se informises kako to sve funkcionise...

robu ti niko na odlozeno nece dati,a pogtovo ne prvi put
ima mnogo pametnih koji bi to da urade i otvore firmu koja se danas moze otvoriti hvala Bogu za 1 dan ,ali niko nije sisao tatu a drugi mamu da se to vise radi
To da bi dobio na odlozeno od nekoga,moras debeloooooo da zasluzis i da budes jako dobar prodavac
Ili
da je neko dovljno ,ajde da ne kazem sta,pa da rizikuje jer KAD /TAD mora da dodje dan da ovaj sa druge strane kaze
jbg bato..nemam i ubij me...KAD /TAD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #7 poslato: Jul 30, 2014, 02:05:21 posle podne »
A i zavisi verovatno gde otvaras, sta znam ovde kod mene kad bih otvorio prodavnicu ne bih prodao ni 1 kg whey-a za mesec dana, ljudi su zaludjeni da su suplementi stetni i niko to da promeni nece, ali bukvalno svi, sem mene naravno :D ... E sad ako se krene i online shop i to, tu moze lepo da se profitira..
Moje misljenje, mozda gresim. :)

online su probali mnogi
ali im nesto ne ide ili nije islo
nije to bas tako jednostavno
ti otvoris shop i sedis i lova samo dolazi..kamo srece

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #8 poslato: Jul 30, 2014, 02:07:48 posle podne »
Mislim da se u ovaj posao moze uci sa relativno malo para, ali i nasa trzista su dosta mala, a i prodaja se poprilicno rasirila i preko ovlastenih distrubetera, a i preko oglasa itd.

Najveci problem je sto su suplemeti za nas standard jos uvijek dosta skupi (plus porezi, transport, radnja, reklame), tako da ih si nemoze priustiti svako ko hoce.

Tako da kad sve saberes i oduzmes, moras imati poprilicno dobru radnju da bi profitirao.


Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #9 poslato: Jul 30, 2014, 02:54:42 posle podne »
To online je jako tesko, pogotovo sto kod nas u BIH-RS siledra uglavnom snadjbeva sve :D A Pedja, danas nema nista da sjedis,a da lova sama kapa, izuzev onih koji su obezbjedili i 10 koljeno, i (ratnih profitera) mislim da ti to pogotovo znas, posto si dosta stariji od mene... Ne ocekujem ja sad neke ogromne prihode jer znam da je nemoguce. Ali mislim kad bi se bas potrudio i kad radis ono sto volis,mislim da se vremenom, mozda ne na pocetku ali vremenom, moze da pocne zaradjivati  za normalan zivot..Mislim uvijek sam se vodio politikom bolje je sam za sebe da se boris, da nesto pokusavas,nego da radim za pisljivih 250e, kod nekog privatnika koji te za te pare samo sto ne j... da izvinete..

Van mreže sis

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Shop za suplemente!
« Odgovor #10 poslato: Avgust 03, 2014, 03:51:29 posle podne »
lm, ko sto i sam reko, treba se potruditi, makar online varijantu
najpovoljnije rent a car beograd cene  kao i najbolji uslovi